Kas gali buti

Diskusijos susijusios su žaidimais
Post Reply
sydnex
Posts: 86
Joined: 2009-01-09

Post by sydnex » 2011-11-07 23:09

Sveiki, susiduriau su keista problema. Pries pora dienu isejau Batltlefied 3 single player. Kompas ant 1920x1080 rez ir ultra grafikos nustatymu rodo ~40 fps, losiau ant high 50-60fps ir jokio strigimo ar plaukiojimo. Siandien sugalvojau iseiti cod black ops ant single player neina normaliai plosti net ant low grafikos, isjungiau filtrus ir tt, vistiek jauciasi striginejimas. Kas cia gali buti? ar cod reikalavimai tiek didesni uz battlefield 3? O gal tiesiog pas mane kompe kazkas su nustatymais ne taip? pas mane OS win7 32 bit, vga gtx460 sonic platinum, procesorius q9550, 4gb ram cl4, directx 11,
Del idomumo ijungiau ir nba 2k12 ant fullhd rez ir max nustatymu, jokio strigimo.
Gal kas numanot kame suo gali but pakastas?

Crembo
Posts: 154
Joined: 2007-12-04

Post by Crembo » 2011-11-08 00:33

Šuo pakastas yra tame, kad Black Ops yra padarytas grupės imbicilų beždžionių kurie išvis nemoka nieko kurt išskyrus šūdą konsulėms. Kadangi Treyarch nė šūdelio neišmano apie PC optimizacija (turbūt dėl COD WaW tarėsi smarkiai su IW), Black Ops buvo taip šūdinai sukurtas, kad iki šiol neišėjo pakankamai patch\'ų, kad sutvarkytų žaidimą, kad veiktų ant visų kompų normaliai.
Aišku, jeigu pas tave piratinė versija, tai tuo labiau tikėtina, kad striginėja. Jeigu turėtum originalą, tai visi patch\'ai būtų, ir tada būtum bent menka tikimybė, kad žaidimas veiktų normaliai.

sydnex
Posts: 86
Joined: 2009-01-09

Post by sydnex » 2011-11-08 09:01

As kazkaip irgi galvoju kad cia tik del sito zaidimo, nes battlefield 3 pc reikalavimai dar didesni uz cod, o pas mane eina jis be strigimu. Cod versija piratine, is torento be jokiu update. Crembo nuraminai, nes jau galvojau kad pc pas mane nepavelka :)

Post Reply