Pirmas Command & Conquer 4 treileris

Diskusijos susijusios su žaidimais
Post Reply
pushaz
Posts: 674
Joined: 2008-11-25

Post by pushaz » 2009-07-24 17:58

http://www.shacknews.com/onearticle.x/59687

Nekantriai laukiu,is to,ka jau teko isgirsti,zada buti viena geresniu savo serijoje

User avatar
complexxL9
Posts: 83
Joined: 2008-07-04

Post by complexxL9 » 2010-03-22 19:07

ir kaip ispudziai?
pralosiau nod campaigna absurdiskas siuzetas.. praktiskai nieko neparode.. nezinau gal mp ir linksmas su nauja koncepcija, bet kaip paskutineje saga dalyje galejo ir siuzeta ideti..
daug kas juo nusivyles ir lygina su RA3, bet mano nuomone RA3 tai pwnz, o situo tai ir as nusivyliau..

kiek supratau ea bande padaryti mp geima kuri zaistu ilgai, bet perdaug koncepcija pakeite.. nei resource gathering nei base building.. ir siaip unitai man labai kazkokie negrazus atrodo visi kai pis eskizu.. plius kazkaip noretusi paziurejus i unita iskart matyti ar jis light armor ar heavy, o dbr is modelio ar kazkoks dzipukas ar tankas atrodo praktiskai taip pat masyviai nieko nesuprasi..

User avatar
Fndz
Posts: 392
Joined: 2009-03-30

Post by Fndz » 2010-03-22 20:06

kosminis kazkoks, visai susiko francize... lan negalima lost...fail..
AMD Ryzen 5900X + EK-AIO 360 D-RGB, MSI MAG B550 Tomahawk, G.Skill Trident Z CL16 RGB DDR4 32GB (4x8GB), Corsair RMX 750W, Fractal Design Define 7 XL, Samsung SSD 970 EVO 1TB, 4x WD Blue 4tb, 1x WD Gold 12TB, 2x Dell S2719dgf 1440p 165hz, Asus Rog Strix 6800xt LC.

User avatar
SoTOP
Posts: 871
Joined: 2007-12-11

Post by SoTOP » 2010-03-22 23:22

Man asmeniskai, iki C&C 3 ir RA3, C&C buvo geriausia strategijos serija, bet paskutinieji zaidimai toks EA popsas, kad jei zaidima vertinant ne pagal grafika, jie tusti visiskai, atmosferos kokia buvo pvz. RA2 neliko ne trupucio, idomaus siuzeto net neverta ieskoti. Todel nemanau kad sitas bus nors kiek geresnis :)

User avatar
Maariux
Posts: 428
Joined: 2009-08-03
Location: Vilnius

Post by Maariux » 2010-03-22 23:48

RA2 ir liks RA. Dar ir dabar ausyse skamba garso takelis Hell March 2 \"\"Die Waffen – legt an!\". O cia nevykes karves melzimas .Dabartine EA... ir viskas tuo pasakyta. Apskritai, kur dingo chebra kuri dare legendines NFS serijas, RA (westwood) ? Surinkta arba nekuribinga lameriu komanda arba valdzia kitaip vaira suka.

pushaz
Posts: 674
Joined: 2008-11-25

Post by pushaz » 2010-03-23 10:12

Taigi..Pazaidziau pora valandu,ir mano kaip geimerio rekomendacija - venkit sito CnC 4 kaip velnias baznycios !!!
Tiesa pasakius,cia jau nebe strategija - jos cia nerasta visiskai - ir jei ne noras suzinoti kas gi su musu brangiasiu Keinu atsitiks,net nesikankinciau..
Jokiu baziu statymu kaip senuose geruose CnC ar RA - duoda viena pastata kuris pagamina RIBOTA skaiciu unitu - plius,ta pastata (aka baze) reikia pasirinkti is 3 variantu (cia turbut ir yra visa strategija ju..)
Zaidimas baisus visom prasmem - \"aktoriai\" i intarpus surinkti is kazkokios sekmadienines aktoriu mokyklos,apart zinoma Keino veikejo,geimplejus..TRAGISKAS..
Nelabai suprantu ka norejo EA sukruti,nes cia iki strategijos tai kaip kokiam Doomui lygiai tiek pat..
Dar prie viso to prideti ta nauja EA DRM - jau baisiau buti nebegali...(nors single player jau nulauze)
Verdiktas (cia tik mano nuomone) 4/10 (ir tai per gerai manau - vien del Keino duodu tiek)
Gaila,o galejo CnC4 uzbaigt visa reikala su trenksmu...

P.S.Maariux - nesakyk,Shift yra labai neblogas (nes ne EA kure :) ) EA geriau tegul patampa tik geimu leidejais,visi islos

linaaslt
Posts: 165
Joined: 2009-03-19

Post by linaaslt » 2010-03-23 15:29

Bandziau beta sito geimo, nu tai sulosiau viena maca, ir laimejo, tik suprast negalejo ne kodel ne kaip tai padariau. Teisingai snekat apie Ra2, nauji EA strateginiai zaidimai tai geda, sitas tai visiskas apsurdas. net neverta siustis isbandymui....

Post Reply