Ar taip turi buti??

Diskusijos susijusios su žaidimais
Post Reply
Matielis
Posts: 59
Joined: 2008-03-29

Post by Matielis » 2009-01-30 21:24

Neseniai susirinkau nauja PC.Pirmas zaidimas kuri ismeginau buvo bioshock. Pries paleisdamas si zaidima ijungiau programa Fraps del idomumo kiek mano PC rinks fps.Visus parametrus nustaciau maximum rezoliuciaja 1024X..Fraps man rode 75 fps.Esu labai daug ziurejes reviews ir zinau tiksliai kad mano PC turetu rinkt apie 100 fps.Beje zaidimo metu netgi trumpam sustringa.Pabandziau F.E.A.R ant max.Ir ve l prakeikti 75 fps. Per rimtesnius sprogimus netgi vos vos sustringa. Panasiai pries du metus svajojau, kad galbut kadanors zaisiu ant savo tariamo PC Oblivion ant max.Nes mane pakerejo sio zaidimo grafika, muzika.Be galo troskau patirti Oblivion pasaulio paslaptis ir nuotykius. Viska nustaciau max, bet net pacioj zaidimo pradzioj man fps nukrisdavo iki 30 fps.Nebedrisau zengt i atviresne vietove ir tuo labiau sutikt priesu:).Nusprendziau parsisiust naujausius nvidia tvarkykles, bet po ju idiegimo fps kadru skaicius krito dar 10 fps kiekviename zaidime. Ar taip turi buti ar mano PC kazkas negerai?
Mano PC duomenys:
Intel Q8300 2,5 GHz
Geforce asus 9800 gtx+ Dk
Asus PQ SE
4 Gb Ram Corsair 800 mhz

Unamed
Posts: 514
Joined: 2008-08-02

Post by Unamed » 2009-01-30 21:40

Tikrai,kaskas nelabai gerai. VGA gera,cpu taipat pusetinas. Tu pasiturbink VGA ir CPU ir paziurek ar FPS skaicius kinta. Nes ,kaip tu minejai,isirasius naujus driverius fps skaicius dar krito,taip negali buti ! jis pagal viska tik padidet turetu,arba bent jau islikti toks pat..

Suvirintojas
Posts: 31
Joined: 2007-08-31

Post by Suvirintojas » 2009-01-30 22:03

Matieli, kartais nesi nustatęs 75 Hz monitoriaus atnaujinimo dažnio ir žaidimuose įjungęs Vsync (kadrų sinchronizavimas su skleistinės dažniu)? Jei taip, pamėgink žaidimo nustatymuose išjungt VSync.

Matielis
Posts: 59
Joined: 2008-03-29

Post by Matielis » 2009-01-30 23:19

Suvirintojas,you are genius:).Bioshock isjungiau Vsync fps sokineja nuo 100 iki 200 fps.F.E.A.R nuo 130 iki 200.Striginejimo nebejauciu, o gal jau pripratau :D.Kazkoks bugas buvo bioshock kai nuemiau Vsync.Kai kyli liftu ir tas keistas padaras pradeda pjauti ta lifta (pacioj zaidimo pradzioj) pradejo mirguliuot visas ekranas.Bet tik trumpai. Aisku cia ti k smulkmena;).

eZx
Posts: 129
Joined: 2007-08-31

Post by eZx » 2009-02-01 12:07

[c] Suvirintojas rašė: Matieli, kartais nesi nustatęs 75 Hz monitoriaus atnaujinimo dažnio ir žaidimuose įjungęs Vsync (kadrų sinchronizavimas su skleistinės dažniu)? Jei taip, pamėgink žaidimo nustatymuose išjungt VSync. [/c]

Kokia šios technologijos funkcija gal galėtum plačiau paaiškinti? Nors nežaidžiu jau beveik pusmetis, tačiau šitą dalyką sužinojau tik dabar. :)

Linas
Posts: 546
Joined: 2007-11-23

Post by Linas » 2009-02-01 12:16

Na skleistinės dažnį t.y tavo monitoriaus Hz suderina su kadru skaiciumi zaidime. Paprastai efektas buna tas, kad kadru skaicius išsilygina ir taip smarkiai nešokinėja.

Post Reply