Operatorius ir planas

Diskusijos susijusios su mobiliaisiais telefonais
Post Reply
jmarius
Posts: 142
Joined: 2017-02-14
Location: Vilnius

Operatorius ir planas

Post by jmarius » 2017-10-23 12:49

Baiginėjasi sutartis su Bite turiu 150min, žinutės free, 2GB visko kaip ir pakanka na min ir gb gal ir daugiau galėtų buti, bet telpu, moku rodos 6e. Šis mėnesis paskutinis, siūlo ten jie kosmosus už 10e. Pradėjau žvalgytis kitur. Sudomino Tele2 variantas už 6.50e neribotos min ir sms +2GB, nu ir visokiu kitokiu š prideda, tik įdomu ar galima po tu keliu free menesiu kur siulo (Internetas namams 3 mėn. nemokamai, Mobilusis parašas 6 mėn. nemokamai ,„Viaplay“ 2 mėn. nemokamai) iš karto atsisakyt ir mokėt ramiai 6.50e nu čia pasiskambint reiktų atsakytu :D . Ką patys naudojat? Nesinori mokėti 10e nes tų skambučiu per daug neturiu, o 2GB irgi kaip užtenka. Telia turi ta ONE, bet ten reik palno kuris 10.90 jau kainuoja. Vėl gi suma didelė susidaro..( nes turiu tv ir neta jų "+akcija" dbr gi ten pas juos). Šiek tiek pasimetes su tais planais dabar. Ką? Kur? Rekomenduojat? :?
Last edited by jmarius on 2017-10-23 16:09, edited 1 time in total.

User avatar
vacoum
Posts: 510
Joined: 2010-06-11

Re: Operatorius ir planas

Post by vacoum » 2017-10-23 13:27

Nezinau nezinau. Turiu Tele2 mobilu internete max plana. Tai uzeina buna kokia svaite luzineja taip, kad delfio neatsidarysi. Kas idomu, kai paskambi i TELE2, tai nenori iregistruoti gedimo. Paaiskini, kad rauteri perkrovei jau 3 kartus ta diena, ten buna isvis net po rauterio perkrovimo 10 minuciu rysis neatsiranda, akivaizdu kad nesusikonektina su antenomis niekaip. Tai man tada siulo paciam istestuoti ar routeris sugedes. Tada nunesti taisyti rauteri (ju paciu rauteris). Tada jei bus geras rauteris, vel skambinti jiems, ir jie gal uzfiksuos gedima. Zodziu, po pusvalandzio pokalbio ir ten pabandzius detaliau paaiskinti kaip ten kas veikia itikinau, kad uzfiksuotu gedima. Nemeluoju, pokalbis uztruko amzinybe. Ir dar, pasirodo buvo nurodytas ne tas mano gyvenamas adresas ir speju jie pagal adresa taiko kazkokias optimizacijas. Po gyvenimo adreso pakeitimo, rysys susitvarke. Tiesa, po savaites gavau SMS, kad rysio nesklandumu nerado. Gyvenu aukstai, rauteris ant palanges nejudinamas. Ir jei 3 menesius veikia gerai o viena menesi staiga isvis neveikia ir jokie rauteriu perkvovimai nelabai padeda arba padeda trumpam jiems tai ne gedimas. Ir pamirsau pasakyti, kad jau pries tai buvo registrautas vienas gedimas, tai irgi per savaite nieko nenustate. Net nesugalvojo patikrinti ar adesas geras (speju kad optimizacijos, nes po adredso korekcijos viskas susitvarke).

Jei norite pigiau, TELE2 ok. Bet kartu ir rizika, kad jei bus blogai, tai bus pyp.

Nors Telija irgi gryba pjauna. Teko skunda parasyti ant telijos darbutojo. Nenorejo uzregistruoti gedimo, nes neisbandziau prisijungimo i savitarna su visom imanomom narsyklem. Mazdaug bankomatas neveikia, neisduoda pinigu, tai paskambinus i banka darbuotojas atsakytu: "negalim registruoti gedimo, nes tu isbandei ti su VIZA kortele". Suprasciau, jei bandyciau prisiloginti su senu IE. Tik kas nustebino, kad po skundo parasymo ten tikrai i ji reagavo. Pas Telija gal ir yra grybo, bet bendras poziuris ar noras tureti gera santyki su klientu 10 kart labiau jauciasi negu TELE2. Tad visgi pasiliksiu mobilaus operatoriu TELIA, nors gal kokiu euru ir brangiau gaunasi.

jmarius
Posts: 142
Joined: 2017-02-14
Location: Vilnius

Re: Operatorius ir planas

Post by jmarius » 2017-10-23 13:45

Na kas iš TV ir interneto su "Telia" ledas iki dabar. Dabar svarbiausia išsirinkti operatoriu (Netas,TV tai iš Telia sukasi įdealiai), nes "Bitės" kainos nžn man kosmosas bšk :D Nors palyginant su "Telia" panašumu turi :D Va "Tele2" siūlo 8GB visa kita free tik už 8.50e skamba viskas visai neblogai, jei nėra kokiu dar kabliuku ten. Nueik i "Bite" ir rask ką panašaus 17 ar 15e metam pasirašius.. Kol kas favoritas "Tele2".

User avatar
vacoum
Posts: 510
Joined: 2010-06-11

Re: Operatorius ir planas

Post by vacoum » 2017-10-23 14:26

Bite man senai mistika. Gal pries 10 metu turejau tik rekalu su bite. Nei kanom nei inovacijom nepirmauja. Tele2 man buvo kainos, Omintel buvau,nes pirmas pasiule neribota mobilu interneta.

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Re: Operatorius ir planas

Post by IFeelYou » 2017-10-23 14:44

vacoum wrote:
2017-10-23 14:26
Bite man senai mistika. Gal pries 10 metu turejau tik rekalu su bite. Nei kanom nei inovacijom nepirmauja. Tele2 man buvo kainos, Omintel buvau,nes pirmas pasiule neribota mobilu interneta.
Absoliučiai pritariu. Omnitelis visada būdavo už kokybę, o Tele2 už geras kainas. O Bitė tai nei šis, nei tas.
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

jmarius
Posts: 142
Joined: 2017-02-14
Location: Vilnius

Re: Operatorius ir planas

Post by jmarius » 2017-10-23 15:16

Viskas kaip ir aišku, tereiks pasiskambinti i Tele2 pasiaiškinti su tom sąlygom ir pereiti ten.

User avatar
vacoum
Posts: 510
Joined: 2010-06-11

Re: Operatorius ir planas

Post by vacoum » 2017-10-23 16:03

tik su tele2 ira kabliukas ten idomus. Daznai nuolaidos galioja ribota laika. O po riboto laiko pabrangasta ne biski, bet kokius du kartus. Tad reikia nepamirsti atsinaujinti :) Paskui jei praziobsosi kokius du menesius, tai sumokesi virsaus tiek, kad tau gausis omintelio/telios planas su mazesnem nuolaidom.

jmarius
Posts: 142
Joined: 2017-02-14
Location: Vilnius

Re: Operatorius ir planas

Post by jmarius » 2017-10-23 16:10

Tai va va, dėl to ir reik pasiskambinti pasiklausti dėl tų (Internetas namams 3 mėn. nemokamai, Mobilusis parašas 6 mėn. nemokamai , „Viaplay“ 2 mėn.) nemokamai kas bus kai mėn pasibaigs ir realiai nieko iš šitų siūlomu nereikia man, na Viaplay pabandyt nebent. Jeigu bus galima tik pasibaigus jas nutraukt ar išjunkt tas paslaugas tada liux.

Post Reply