Edifier Studio 7/8 į automobilį

Diskusijos susijusios su foto, video kameromis bei vaizdo ir garso aparatūra
Post Reply
itsunoshiyuga
Posts: 192
Joined: 2013-05-20

Post by itsunoshiyuga » 2015-11-26 11:23

Labas. Turiu sudio 7 ir esu patenkintas kaip skamba. Nuėjus į automobilį(mx-5) ir užsimanius pasiklausyti muzikos kartais tingisi net jungti muziką, nes kokybė ten visai kitokia. gamykliniai garsiakalbiai kaip ir neblogi, bet trūksta aukštų ir žemų, nes ten one way garsiakalbiai du. tai galvoju įsigyti studio 7 arba 8(su aštuntuko žemų draiveriu galį kilti problemų bandant patalpinti į dureles). ką manot? garso kokybė pabėgs? geriau skambės negu originalūs? radijos neklausau todėl magelis neaktualu ir mesčiau lauk - perkelčiau visus edifier vidurius. Muziką leisčiau iš telefono arba ipod. :) reikės inverterio ar akumuliatoriaus 12V pakanka? :) dėl galios nemanau, kad kils problemų, nes edifier nėra labai edrus stiprintuvas. visai smagu, jei neteikėtų priekyje magelio turėti - persikeli garso rankenėlę ir ramu.

kanape
Posts: 7
Joined: 2013-06-17

Post by kanape » 2015-11-26 11:54

Tai dar koki PS4 pultelis prisimontuok prie vairo bus lengviau vairuoti pns kaip zaidime :D O jai rimtai, tai reikia skirti pirmiausia namu ir masinos erdve, koloneles ne seip idetos i tam tikro dydzio dezutes medines, garsekalbiai nepritaikyti tokiems dideliems temperaturu ir dregmes skirtumams ir dar begale nesuderinamu dalyku. Trumpai tariant neisradinek dviracio pagal savo sugalvota teorija

itsunoshiyuga
Posts: 192
Joined: 2013-05-20

Post by itsunoshiyuga » 2015-11-26 14:47

taip taip. prašom humoro čia neįtraukti. mane automobiliniai garsiakalbiai pykina. daugelis gana baisūs, o padoresni kainuoja + reikia stiprintuvo ir tikriausiai dar magelio kurie būna taip pat neišvaizdūs + kuo mažiau daiktų mašinoje - tuo geriau. dėl temperatūrų ir drėgmės galvojau, bet manau, kad nereikia perdėti. kambaryje ne tiek jau daug ir skiriasi. aišku mašinoje drėgniau būna, nes lauke stovi, o ir temperatūros skiriasi, bet nesu tikras kiek daug žalos tas gali pridaryti. auto garsiakalbiai ir gi ne iš kokių stebuklingų medžiagų padaryti. turiu porą auto subų namie, tai neatrodo jie pagaminti iš kažko ypatingo. man įdomūs atsiliepimai tų, kurie kažką bandę/žino. nuomonę ir aš turiu. :)

User avatar
Katonas
Posts: 1736
Joined: 2008-10-03

Post by Katonas » 2015-11-26 14:52

Mano nuomonė, tai čia užsiėmimas kai nėra ką veikti. Geriau mašinines kolonkes pirkti padoresnes + maga jei tavo visai blogas. Bet tikriausiai tokiais klausimas geriau kreiptis į kokius specializuotus forumus.
a.k.a. Mindaugas Klumbis

itsunoshiyuga
Posts: 192
Joined: 2013-05-20

Post by itsunoshiyuga » 2015-11-26 15:31

na, specializuoti auto forumai nelabai bus girdėję apie edifier. :D kitas dalykas - kaina. už 150 € galima pasiimti studio 7 kuriame yra ir neblogas stiprintuvas ir garsiakalbiai gerai skambantys. mano nuomone, kad specialiai auto skirtas panašiai skambantis rinkinukas 3 kartus brangiau atsieitų. :D ir dėl neturėjimo ką veikti - tiek pat laiko užima ar tuos ar tuos garsiakalbius įdėti. :)

Longhorn
Posts: 417
Joined: 2008-03-03

Post by Longhorn » 2015-11-26 18:35

edifier 7 gerai skamba hmm, skarbonke eiline :D, garaze gal ir tinka tvarkant masina muzona pasiklausyt :D. uz 300e jei imtum is skelbimu, iseitu si bei ta susidet komplektuka :) kitu atveju neapsimoka nieko judint

ziogzzz
Posts: 53
Joined: 2015-05-18

Post by ziogzzz » 2015-11-27 13:46

Klausima uzdavei toki kreiva, kad pats tik isbandes sau ir atsakysi ar samone sugalvojai ar ne :) Masinos garsiakalbiai specialiai ir konstruoti tam kad durelese istatyti kazka atgrotu. Taigi jei demontuosi idefifier, ir sukisi I dureles, pamatysi kaip nusivisli rezultatu (arba nenusivilsi, turi laiko bandykis... :D )

Post Reply