Ausinių rekomendacijos

Diskusijos susijusios su foto, video kameromis bei vaizdo ir garso aparatūra
Blitzz
Posts: 21
Joined: 2015-09-23

Post by Blitzz » 2015-12-24 04:08

[c] IFeelYou rašė:
Vyrai, aš irgi turiu klausimą, ką man rinktis: blondinę ar brunetę. Nu nežinau, turiu 600 eurų, esu žiauriai geras lovos reikaluose, turiu A+D ir integruotą garso kortą, bet niekaip neapsisprendžiu. Gal atsiras vienas kitas nusimanantis ką man rinktis? :) [/c]

Nelabai supratau, ką norėjai pasakyt, bet oh well. ;)

Blitzz
Posts: 21
Joined: 2015-09-23

Post by Blitzz » 2015-12-24 04:09

[c] luxx rašė:
[c] IFeelYou rašė:
Vyrai, aš irgi turiu klausimą, ką man rinktis: blondinę ar brunetę. Nu nežinau, turiu 600 eurų, esu žiauriai geras lovos reikaluose, turiu A+D ir integruotą garso kortą, bet niekaip neapsisprendžiu. Gal atsiras vienas kitas nusimanantis ką man rinktis? :) [/c]

600e tik pradžiai, vėliau reikės pastoviai upgrade'int ir toliau investuot :D [/c]

That's the dream. ;)

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Post by IFeelYou » 2015-12-24 09:49

Nu sarkazmą ne visi supranta, beabejo :)
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Post by IFeelYou » 2015-12-24 10:13

Galiu paaiškinti:
- niekas iš čia esančių tau negali patarti, kurios ausinės geresnės, nes tai absoliučiai individualus dalykas (kaip ir brunetės ar blondinės). Aš pirkau ausines už 260 Lt, bet jos man buvo 10x geresnės už visas žymiai brangesnės, nes tų net klausytis negalėjau dėl ausis rėžiančių aukštų dažnių;
- žmogus perkantis už 600 eurų ausines pats puikiai žino ko nori ir kas tų pinigų verta, o jeigu klausinėja tech forumuose tai arba nieko jis neperka ir ateina pasigirt arba nelabai ką išmano ir yra snobas;
- čia ne melomanų, o tech megėjų forumas;
- nueik į BelCanto Kaune, tai duos ir pasiklausyt su visom ausinėm, ir dar kavos išgert. Ten yra ir po 1000 eurų ausinių.
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

PauliusP
Posts: 357
Joined: 2013-06-13

Post by PauliusP » 2015-12-24 10:40

Na kam tas griežtumas Kūčių rytą :) Tačiau žodžiai teisingi. Pagrindinis komponentas tavo audio sistemėlėje yra tavo ausys, o kas joms patinka žinai tik tu pats. Jei nori paklausti kokio modelio verta paklausyti, nes visų jau atklausei ir niekas nelipo, tai čia jau atsakė 2-3 ausines muzikai klausyti naudojantys asmenys.
Gerų švenčių!

Asamite
Posts: 36
Joined: 2013-05-11

Post by Asamite » 2015-12-24 14:28

Toks ir griežtumas, teisybę pasakė ir tai dar ne visą.
1.Prieš prašant patarimų, žmogus visada parašo turimą sistemą;
2.klausomą muziką;
3.kokių komponentų, šiuo atveju ausinių, jau klausė ir kas jose patiko, nepatiko, kad kiti kažkiek klausę galėtu patarti;
4.prieš rašant tokias nesamones "Žinoma iš PC. Garso plokštė nereikalinga. Garso plokštę pirkt, tai tas pats kas piss upgradint į shit." turėtų bent kiek nors pasidomėti kas ir kaip. Nes visi renkasi dedikuotą audio pc su sotm (usb dac), arba Esi Juli@ (spdif dac) ir dedikuota os;
5.pas audiofilą ausinės retai naudojamos, nes turi normalią sistemą.
Ir aplamai pradžiai apsilankyk kokioj High End Munich. Pasiklausysi ausiniu ir rasi ką nusipirkt.

Blitzz
Posts: 21
Joined: 2015-09-23

Post by Blitzz » 2015-12-24 14:30

Tai aš gi ir klausiu ką dar verta be standartinių AKG, Sennh., Audio Tech... dar paklausyt. :) Iš standartinių, aš jau esu išsirinkęs HD700, bet galbūt kažkas turi kokių kitų pasiūlymų, ką dar verta paklausyt. :) Tai jeigu yra kokių pasiūlymų, kas kam patiko šiam kainų segmente - rėžkit, paklausysiu. :) Gi aš visų pasaulio ausinių neišklausęs, juolab nežinai ir visų pasaulio gamintojų. :)

Blitzz
Posts: 21
Joined: 2015-09-23

Post by Blitzz » 2015-12-24 14:38

[c] Asamite rašė:
Toks ir griežtumas, teisybę pasakė ir tai dar ne visą.
1.Prieš prašant patarimų, žmogus visada parašo turimą sistemą;
2.klausomą muziką;
3.kokių komponentų, šiuo atveju ausinių, jau klausė ir kas jose patiko, nepatiko, kad kiti kažkiek klausę galėtu patarti;
4.prieš rašant tokias nesamones "Žinoma iš PC. Garso plokštė nereikalinga. Garso plokštę pirkt, tai tas pats kas piss upgradint į shit." turėtų bent kiek nors pasidomėti kas ir kaip. Nes visi renkasi dedikuotą audio pc su sotm (usb dac), arba Esi Juli@ (spdif dac) ir dedikuota os;
5.pas audiofilą ausinės retai naudojamos, nes turi normalią sistemą.
Ir aplamai pradžiai apsilankyk kokioj High End Munich. Pasiklausysi ausiniu ir rasi ką nusipirkt.
[/c]

1. "A+D aš turiu." jau buvau rašęs.
2. Rachmaninoff'o Op. 43 irgi buvau rašęs
3. Nelabai suprantu, ką tai pakeis, bet turiu HD598, DT880 Pro, DT990 Pro. Nepatinka V formos garsas atkuriamas iš Beyerių, mėgstu daug šiltesnį HD598. Taip pat jau daug maž esu apsisprendęs pirkt HD700, klausiau - patiko.
4. WAT? K. Per 10 metų garso plokščių pirkimo, bandymo visokių shitblasterių ir generic C-Media garso plokščių, galiu drąsiai pasakyt, kad useless dalykas.
5. Nesiginčyju dėl šito, bet manau, čia skonio reikalas ir biudžeto. :)

Asamite
Posts: 36
Joined: 2013-05-11

Post by Asamite » 2015-12-24 14:54

Nu nežinau kokias plokštes bandęs, bet aš pats Esi Juli@ buvau seniai pasijungęs prie senutes Yamaha. Garsas kaip diena ir naktis. Atsirado šiltumas, muzikalumas. Muzika užpildė kambarį. Išnyko šaltumas. Pagerėjo rezoliucija.
Pats turiu gerokai pigesnes German maestro GMP435S atviro tipo ausines, kurias pirkau prie yamahos, nes tuo metu salionas + audio buvo vienam kambaryje, ne visada buvo galimybė pasijungti kolonas. Dabar kadangi turiu atskirą audio kambarį ir normalią aparatūrą, tai ausinės dulka. Plius bent jau man, tai ausinės niekada neprilygo sistemai. Aišku kaip pats ir minėjai tai kainuoja n kartų brangiau + laikas, kad normaliai susikomplektuot.
Lietuvoje audio salonų yra ne vienas, kiekvienam mieste po 3-4 drąsiai rasi. Problema, kad visi siūlo tą patį.

JisVisadaSalia
Posts: 103
Joined: 2010-04-12

Post by JisVisadaSalia » 2015-12-25 21:30

[c] O muziką iš kompo klausysi ar kaip? Turi kokią garso plokštę?
Blitzz rašė:
Žinoma iš PC. Garso plokštė nereikalinga. Garso plokštę pirkt, tai tas pats kas piss upgradint į shit. :D A+D aš turiu. [/c]

Paskaičiau šitą tavo temą ir net nesinori tau nieko rekomenduoti nes nuo tavęs piss ir shit trenkia. Turiu Ultrasone 2500 PRO, bandęs HD650, turiu HD600, bandęs Grahamą brangesnį su Xonar Essence STX, dar turėjau Sound Blaster Z (žaidimams). Yra biudžetinė stereo aparatūrą. HD650 bus arčiau HD700 tai galiu tau pasakyti, jog ten busi labai gražūs aukti ir galėsi kalusytis tiktai džiazą bei kitą panašią muziką, kuriuoja pagrinde figūruoja vien aukšti instrumentai. Kadangi man labiau patinka bosanova, tai pasilikau HD600 nors pas jas aukšti ir prastesni. Xonaras grahamą padėjo į vietą, kadangi turi programą su equalaizeriu, kur galima pasireguliuoti pagal žanrą ir muzika "neguli" ant defaulto, kaip grahame. Išėjimas iš xonar ir integruotos plokštės - kaip diena ir naktis. Xonaras pagyvina muziką kolonėlėse. Ausinėms su rimtesne garso plokšte (vėl gi Xonar), galima pasireguliuoti ohmus, kas vėl pagyvina muziką, atsiranda nauji instrumentai arba jie paryškėja. Nuo garso plokštės pagyvės tavo turimas stiprintuvas ir dac'as. Jei jau toks mandras, kad pagaliau sutaupei tuos 600 eurų per tris metus - būk malonus - parašyk prie tų savo fuflo asuinių ir amp dac pavadinimus? Leisk atspėsiu - marantz koks nors iš skelbių lt 10+ metų senumo ir iš ten pat statistinis cambridge dacas? Ar dar gaidiškenis tas pailgas dac'as, kur anuomet ir naujas ~1000 lt nekainuodavo?

P.S. - viena rimtesnių apžvalgų: http://www.head-fi.org/t/634201/battle- ... s-compared

Post Reply