USB garso plokštė 130eu

Diskusijos susijusios su foto, video kameromis bei vaizdo ir garso aparatūra
Post Reply
qaurora
Posts: 0
Joined: 2016-01-13

Post by qaurora » 2016-01-13 19:22

(Perkuriau tema dėl nesklndumu)
Sveiki , turiu microlab solo7c ir noriu nusipirkti garso plokšte kad garsiau bei gražiau grotu kolonėlės. Viskas skirta muzikai , nes žaidimu aš nežaidžiu. Pasirinkimai butu tokie tokiame kainų ruože 130eu tai:

Asus xonar u7
Creative Sound Blaster X-Fi HD

Tačiau atradau tokius pavadinimus kaip

soundium.lt/steinberg-ur12
soundium.lt/focusrite-scarlett-solo

Laukiu jūsų išsamios nuomonės :)

User avatar
BC00
Posts: 3049
Joined: 2008-06-21

Post by BC00 » 2016-01-14 11:34

Na tikrai niekas nepasakys su kuriom Microlab skambės maloniausiai, bet tikėtina, kad link šiek tiek profesionalesnės krypties orientuotos Steinberg/Focusrite sugros geriausiai... Bent tiek, kad internete galima rasti topikų apie Xonar U7 vs X-Fi HD.
http://www.ixbt.com/multimedia/soundcar ... 2014.shtml

User avatar
iTroubl3
Posts: 126
Joined: 2017-01-04
Contact:

Re: USB garso plokštė 130eu

Post by iTroubl3 » 2017-01-09 12:39

Sveiki, prikelsiu temą nekuriant naujos :) Galvoju apie tokį derinį http://www.skytech.lt/xonar-essence-stx ... #tabsnav-1" onclick="window.open(this.href);return false; ir http://www.skytech.lt/solo-microlab-sol ... 80290.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Dabar klausimas ar verta imti mano pasirinktą garso plokštę, ar geriau apsimoka naudoti motinine plokštę? Ar pajusiu garso kokybės efekta su nauja garso plokšte? Per kalonėles bus klausoma muzika.
MB: MSI Z87-G-43
CPU: I7 4770K
GPU: AMD RX 580 Aorus 8 GB
RAM: 8 GB

User avatar
PhaNtoM
Site Admin
Posts: 383
Joined: 2007-09-07
Location: Vilnius
Contact:

Re: USB garso plokštė 130eu

Post by PhaNtoM » 2017-01-09 13:19

Na, motininės audio visiškai vidutinis, bet ir tokios juokingos kolonėlės tikrai nevertos tokios investicijos į plokštę. Ir išvis, jei muzikai, kokio velnio ta vidinė plokštė, kuri dar nemažai ir gaming focused..?
Aš siūlau permąstyti prioritetus ir žiūrėtis kažkokias rimtesnes dėvėtas kolonėles ir dėvėtą ar naują nedidelį, ar didesnį stiprintuvą pagal poreikius ir vietos galimybes.
Kad ir kažkas nedidelio: https://www.amazon.co.uk/Q5-Coaxial-Opt ... =smsl&th=1" onclick="window.open(this.href);return false; (aišku smarvės jame nedaug, tai reikia atsižvelgti kombinuojant kolonėles ir stiprintuvą).
Kovotojas su vėjo malūnais
Macbook Pro 16" M1 Pro | 32GB | 512GB

User avatar
iTroubl3
Posts: 126
Joined: 2017-01-04
Contact:

Re: USB garso plokštė 130eu

Post by iTroubl3 » 2017-01-09 13:31

Bet juk kai bus išorinis stiprintuvas jis jungsis nuo pc motininės, tai manau jau kokybė kenčia... Na čia mano nuomonė. O realiai ir žaidimai žaidžiami, tik preoritetas yra muzikos klausymas.
MB: MSI Z87-G-43
CPU: I7 4770K
GPU: AMD RX 580 Aorus 8 GB
RAM: 8 GB

User avatar
PhaNtoM
Site Admin
Posts: 383
Joined: 2007-09-07
Location: Vilnius
Contact:

Re: USB garso plokštė 130eu

Post by PhaNtoM » 2017-01-09 17:04

Tą, kurį nurodžiau, tai yra dac'as ir stereo stiprintuvas, tai motininės garsas būtų pamirštamas grandinėje. O kišti į kompo vidų garso plokštę nėra labai protinga, aišku, gal pasiseks, ir aplinkinės dalys, mamkė ir visa kita, nebus triukšmingi, bet galima nudegti ir toliau likti su sistemos viduje besisukančiais triukšmais.
Bet čia tik mano siūlymas, jei norisi kažko geresnio, nes tie microlabai tai nieko ypatingo, nors, už kainą, gal ir atgroja, bet jau geriau imti brangesnes kolonėles ir pigesnį garso šaltinį (ypatingai tokiame kainų ruože). :)
Bet in the end, reikia susidėlioti prioritetus, žinoti ar reikalingos ausinės, kiek patogiai jungiamos, ar joms stiprinimo reikia ar užteks tik per plokštę eiti ir t.t. ir pan.
Garso kokybei ir skambesio "skoniui (prieskoniams)" daugiausiai įtakos turi stiprintuvas, dac dalis labiau atsakinga už švarų signalo konvertavimą be klaidų ir triukšmo.
Kovotojas su vėjo malūnais
Macbook Pro 16" M1 Pro | 32GB | 512GB

marcelino2907
Posts: 393
Joined: 2016-01-12
Location: Panevezys
Contact:

Re: USB garso plokštė 130eu

Post by marcelino2907 » 2017-01-26 15:53

Is tos pacios operos. Va man mazokai garso is motkos per ausines, ar geriau garso kortos ieskoti ar stiprintuvo kokio, nes ausines tai tikrai nesatu daug daugiau., siap garsas tai labai svarus tik va mazokai siek tiek. Ira pasiulimu?

Post Reply