G-Sync vs. No G-Sync?

Diskusijos susijusios su foto, video kameromis bei vaizdo ir garso aparatūra
SarzzeR
Posts: 485
Joined: 2007-10-25
Location: Kaunas

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by SarzzeR » 2018-03-13 22:10

daimonass wrote:
2018-03-13 21:50
Yra man atrodo rašyta Katino kažkokia Apžvalga curved monitoriaus. Šiaip manau kad prie visko yra priprantama, įpac jai to norima. Aš asmeniškai niekad neimčiau TN monitorius daugiau. Nors curved tikrai nėra būtinybė..
Mmmm, reiks paieškoti. Kurmi, tie Samsung'ai - 23.5 colio ir lenkti? Kaaam?

User avatar
Strelok
Posts: 955
Joined: 2018-02-23
Location: Vilnius

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by Strelok » 2018-03-13 23:22

daimonass wrote:
2018-03-13 21:50
SarzzeR wrote:
2018-03-13 21:35
daimonass wrote:
2018-03-13 21:15
Kiek greit peržiūrėjus review tai irgi geras monitorius, giria uz gera image quality bet minusas tas kad akrenas gan atspindintis dsug šviesos, bet uz tokia kaina tai normalu, bei keletą šaltinių paminėjo kad toks monitorius yra per mažas būti išlenktam (curved).

Mano pasiulyto monitoriaus minusai tai kad 27-inch su 1080p rez.. Tiesiog pats nuspręsk ar nori didesnio iš lenkimo ar mažesnio. Jai didesnis kažkiek vaizdo kokybė bus prastesnė, nes mažiau pixel'iu colyje. Arba nazesnį su geresne kokybe bet ne atvirenti curve malonumo.

Dėl curved monitorių galėtų pakomentuoti
Jis ju yra tyrėjas lyg ir..
Tai va, kad aš labiau pripratęs prie paprastos tiesios formos: P.S. pastebėjau, kad TN ekranas.

http://www.skytech.lt/ls25hg50fquxen-sa ... 54217.html

Nes tas curved - tinka prie daugiau colių, o ne 27, kai gaunasi labiau mados vaikymasis, iš gamintojų pusės, o ne būtinybė. Nors gal reikėtų priprasti?
Yra man atrodo rašyta Katino kažkokia Apžvalga curved monitoriaus. Šiaip manau kad prie visko yra priprantama, įpac jai to norima. Aš asmeniškai niekad neimčiau TN monitorius daugiau. Nors curved tikrai nėra būtinybė..
As nesuprantu tos TN monitoriu baimes. Response time ir refresh rate vienas geriausiu tokiose buna. Viewing angle blogesnis TN palyginus su IPS monitoriu bet realiai abu turi savo privalumu ir trukumu

daimonass
Posts: 1316
Joined: 2011-01-25

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by daimonass » 2018-03-14 07:39

Strelok wrote:
2018-03-13 23:22
daimonass wrote:
2018-03-13 21:50
SarzzeR wrote:
2018-03-13 21:35

Tai va, kad aš labiau pripratęs prie paprastos tiesios formos: P.S. pastebėjau, kad TN ekranas.

http://www.skytech.lt/ls25hg50fquxen-sa ... 54217.html

Nes tas curved - tinka prie daugiau colių, o ne 27, kai gaunasi labiau mados vaikymasis, iš gamintojų pusės, o ne būtinybė. Nors gal reikėtų priprasti?
Yra man atrodo rašyta Katino kažkokia Apžvalga curved monitoriaus. Šiaip manau kad prie visko yra priprantama, įpac jai to norima. Aš asmeniškai niekad neimčiau TN monitorius daugiau. Nors curved tikrai nėra būtinybė..
As nesuprantu tos TN monitoriu baimes. Response time ir refresh rate vienas geriausiu tokiose buna. Viewing angle blogesnis TN palyginus su IPS monitoriu bet realiai abu turi savo privalumu ir trukumu
Kai atsisėdi prie pc su dviem monitoriaus, vienas IPS kitas TN, skirtumas akivaizdus. Žinoma prie visko priprantama. Manau TN imi tik tuo atveju jai zaidi FPS, esports games competitive lygiu, ir nežiūri filmų.
IPS panelė turi geriausias spalvas bet nėra tokia greita, VA spalvų lygis arti IPS ir beveik greita kaip TN.

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by IFeelYou » 2018-03-14 08:08

Strelok wrote:
2018-03-13 23:22
daimonass wrote:
2018-03-13 21:50
SarzzeR wrote:
2018-03-13 21:35

Tai va, kad aš labiau pripratęs prie paprastos tiesios formos: P.S. pastebėjau, kad TN ekranas.

http://www.skytech.lt/ls25hg50fquxen-sa ... 54217.html

Nes tas curved - tinka prie daugiau colių, o ne 27, kai gaunasi labiau mados vaikymasis, iš gamintojų pusės, o ne būtinybė. Nors gal reikėtų priprasti?
Yra man atrodo rašyta Katino kažkokia Apžvalga curved monitoriaus. Šiaip manau kad prie visko yra priprantama, įpac jai to norima. Aš asmeniškai niekad neimčiau TN monitorius daugiau. Nors curved tikrai nėra būtinybė..
As nesuprantu tos TN monitoriu baimes. Response time ir refresh rate vienas geriausiu tokiose buna. Viewing angle blogesnis TN palyginus su IPS monitoriu bet realiai abu turi savo privalumu ir trukumu
Aš iš dalies sutinku. Man gal čia irgi kiek perspausta atrodo. Bet daimonass teisus, spalvų gama skiriasi. Dizaino darbams, filmams geriau atrodo IPS. Tiesiog mano nuomone IPS kainos yra perspaustos. Nuo TN gali skirtis dvigubai. Nemanau kad tos spalvos 2x geresnės.
Sakyčiau kiekvienas turi rinktis pagal tai ko jam reikia. Man kažkaip visai sueina VA panelės. Toks tarpinis variantas ir kaina normali.
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

SarzzeR
Posts: 485
Joined: 2007-10-25
Location: Kaunas

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by SarzzeR » 2018-03-14 09:31

daimonass wrote:
2018-03-14 07:39
Kai atsisėdi prie pc su dviem monitoriaus, vienas IPS kitas TN, skirtumas akivaizdus. Žinoma prie visko priprantama. Manau TN imi tik tuo atveju jai zaidi FPS, esports games competitive lygiu, ir nežiūri filmų.
IPS panelė turi geriausias spalvas bet nėra tokia greita, VA spalvų lygis arti IPS ir beveik greita kaip TN.
Aš, tai visko pažaidžiu, ir FPS, ir RTS, ir strategijas ir visa kita, kas tik sudomina. :)

User avatar
Katonas
Posts: 1736
Joined: 2008-10-03

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by Katonas » 2018-03-14 09:47

Nueikit į topocentra pasižiūrėti tų TN, tada palyginkit su VA ar IPS.

TN yra nebent iki 24 colių, bet labiau iki 21.5. Košmaras tie TN, kėdėj pasijudini nebematai kas ekrane. Jei jums tinka, prašom.
a.k.a. Mindaugas Klumbis
MiTech

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by IFeelYou » 2018-03-14 10:03

Katonas wrote:
2018-03-14 09:47
Nueikit į topocentra pasižiūrėti tų TN, tada palyginkit su VA ar IPS.

TN yra nebent iki 24 colių, bet labiau iki 21.5. Košmaras tie TN, kėdėj pasijudini nebematai kas ekrane. Jei jums tinka, prašom.
Katonas - didžiausias TN priešas ever :) Čia kaip newdiamond ir Apple :)
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

User avatar
Katonas
Posts: 1736
Joined: 2008-10-03

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by Katonas » 2018-03-14 10:13

IFeelYou wrote:
2018-03-14 10:03
Katonas wrote:
2018-03-14 09:47
Nueikit į topocentra pasižiūrėti tų TN, tada palyginkit su VA ar IPS.

TN yra nebent iki 24 colių, bet labiau iki 21.5. Košmaras tie TN, kėdėj pasijudini nebematai kas ekrane. Jei jums tinka, prašom.
Katonas - didžiausias TN priešas ever :) Čia kaip newdiamond ir Apple :)
Tai ne priešas, nenoriu, kad žmonės šūdą nusipirktu. Kai kas ir su Ford Ka važinėjasi, bet tai nereiškia, kad tai gera transporto priemonė. Ar celerou sėdi, bet tai irgi nėra geras CPU. Aš net kalibravau ta TN, kalibruoklis ten nieko blogo nerodo, bet net desktope viskas baisu, tinklapiai baisūs. Aišku, jei kitokio nematęs tai ir gerai. Keista, bet pačiame žaidime ne taip baisu (spalvų prasme), tik tiek, kad 27 colių net tiesiai žiūrint jau kampai pasikeitę, per dialogą sudrimbi kėdėj, nebematai ką rodo. Tai ar čia monitorius?

Sako, kad kažkokia ale nauja karta TN su geresnėm savybėm. Nesu bandęs tokio, tai ten gal kiek geriau, bet niekad nesidomėjau, kurios čia tos panelės su ale geresnėm savybėm. Kažin ar nebus eilinis šnipštas.
a.k.a. Mindaugas Klumbis
MiTech

SarzzeR
Posts: 485
Joined: 2007-10-25
Location: Kaunas

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by SarzzeR » 2018-03-14 11:04

Katonas wrote:
2018-03-14 10:13
Tai ne priešas, nenoriu, kad žmonės šūdą nusipirktu. Kai kas ir su Ford Ka važinėjasi, bet tai nereiškia, kad tai gera transporto priemonė. Ar celerou sėdi, bet tai irgi nėra geras CPU. Aš net kalibravau ta TN, kalibruoklis ten nieko blogo nerodo, bet net desktope viskas baisu, tinklapiai baisūs. Aišku, jei kitokio nematęs tai ir gerai. Keista, bet pačiame žaidime ne taip baisu (spalvų prasme), tik tiek, kad 27 colių net tiesiai žiūrint jau kampai pasikeitę, per dialogą sudrimbi kėdėj, nebematai ką rodo. Tai ar čia monitorius?

Sako, kad kažkokia ale nauja karta TN su geresnėm savybėm. Nesu bandęs tokio, tai ten gal kiek geriau, bet niekad nesidomėjau, kurios čia tos panelės su ale geresnėm savybėm. Kažin ar nebus eilinis šnipštas.
Tai ir šaunu, ypač, kai aš nieko neišmanau apie monitorius. :D

Įdomu, kad mano 7 metų senumo BenQ monitorius irgi yra su TN, tai kažkaip monitorių technologijos - lėtai tobulėja. :D

User avatar
YOman
Posts: 242
Joined: 2016-02-05

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by YOman » 2018-03-14 11:23

Strelok wrote:
2018-03-13 23:22
As nesuprantu tos TN monitoriu baimes. Response time ir refresh rate vienas geriausiu tokiose buna. Viewing angle blogesnis TN palyginus su IPS monitoriu bet realiai abu turi savo privalumu ir trukumu
o aš tai nesuprantu to TN "gėrio". Čia tradiciškai bandomi pabrėžti tie standartiniai TN "privalumai", tačiau pamirštama kad IPS responsas jau ne toks koks buvo seniau, ir skirtumą gali pamatyti nebent užkietėję geimeriai. Ir tų vadinamų TN privalumų kaip ir nebelieka. Na tik kaina, aišku. Bet monitorius gi ne metams perkamas ir prievartauti savo akis kažin ar labai jau gerai.
Dėl VA nieko nepasakysiu, nemačiau, bet jei jau IFeelYou tiko tai neturėtų būti visiška šaizė.

User avatar
Strelok
Posts: 955
Joined: 2018-02-23
Location: Vilnius

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by Strelok » 2018-03-14 13:39

Katonas wrote:
2018-03-14 10:13
IFeelYou wrote:
2018-03-14 10:03
Katonas wrote:
2018-03-14 09:47
Nueikit į topocentra pasižiūrėti tų TN, tada palyginkit su VA ar IPS.

TN yra nebent iki 24 colių, bet labiau iki 21.5. Košmaras tie TN, kėdėj pasijudini nebematai kas ekrane. Jei jums tinka, prašom.
Katonas - didžiausias TN priešas ever :) Čia kaip newdiamond ir Apple :)
Tai ne priešas, nenoriu, kad žmonės šūdą nusipirktu. Kai kas ir su Ford Ka važinėjasi, bet tai nereiškia, kad tai gera transporto priemonė. Ar celerou sėdi, bet tai irgi nėra geras CPU. Aš net kalibravau ta TN, kalibruoklis ten nieko blogo nerodo, bet net desktope viskas baisu, tinklapiai baisūs. Aišku, jei kitokio nematęs tai ir gerai. Keista, bet pačiame žaidime ne taip baisu (spalvų prasme), tik tiek, kad 27 colių net tiesiai žiūrint jau kampai pasikeitę, per dialogą sudrimbi kėdėj, nebematai ką rodo. Tai ar čia monitorius?

Sako, kad kažkokia ale nauja karta TN su geresnėm savybėm. Nesu bandęs tokio, tai ten gal kiek geriau, bet niekad nesidomėjau, kurios čia tos panelės su ale geresnėm savybėm. Kažin ar nebus eilinis šnipštas.
Nu tai TN panel nereikia naudoti kaip TV, aisku kad viewing angles bus terrible jeigu guledamas ziuresi. Kaip tik TN panel gerina laikysena stuburo, nes neleidzia suglebti kedej :D As tai TN panel monitorius ilga laika naudoju ir bedos nematau. Vienintelis tikras pranasumas IPS, kad spalvos biski naturalesnes, bet ar verta toki premium moketi del ju? Nu cia manau kiekvienam savo. Jeigu, kokie 10-15% butu kainos skirtumas, tai aisku IPS rekomenduociau, bet dabar tai tikrai negaliu ir ypac kai mano minetuose parametruose IPS atsilieka nuo TN.

User avatar
Strelok
Posts: 955
Joined: 2018-02-23
Location: Vilnius

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by Strelok » 2018-03-14 13:56

YOman wrote:
2018-03-14 11:23
Strelok wrote:
2018-03-13 23:22
As nesuprantu tos TN monitoriu baimes. Response time ir refresh rate vienas geriausiu tokiose buna. Viewing angle blogesnis TN palyginus su IPS monitoriu bet realiai abu turi savo privalumu ir trukumu
o aš tai nesuprantu to TN "gėrio". Čia tradiciškai bandomi pabrėžti tie standartiniai TN "privalumai", tačiau pamirštama kad IPS responsas jau ne toks koks buvo seniau, ir skirtumą gali pamatyti nebent užkietėję geimeriai. Ir tų vadinamų TN privalumų kaip ir nebelieka. Na tik kaina, aišku. Bet monitorius gi ne metams perkamas ir prievartauti savo akis kažin ar labai jau gerai.
Dėl VA nieko nepasakysiu, nemačiau, bet jei jau IFeelYou tiko tai neturėtų būti visiška šaizė.
Taip IPS response time ir refresh rate labai pagerejes yra, taciau tokiu IPS monitoriu kainos buna labai uzkeltos palyginus su TN. Daznai uz viena toki IPS gali 2, kartais 3 TN paimti monitorius. Tai ar IPS monitorius 2x geresnis negu TN, nemanau. Bet aisku jeigu valgai duona is photoshop ar adove premiere, tai gal tada ir verta IPS rinktis.

User avatar
vacoum
Posts: 510
Joined: 2010-06-11

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by vacoum » 2018-03-15 20:26

Strelok wrote:
2018-03-13 16:15


Viskas kas virs 144 mhz tik apkrauna GPU labiau ir tikrai nepajausi jokio skirtumo. Bent ne su zmogaus akimis.
Isskyrus CSS. Ten zaidimo taktas tiesiogiai priklauso nuo fps. Tiesa, nereikia, kad monikas sugebetu atvaizduoti, svarbu, kompas toki fps generuotu. Ir dar yra skirtingi servakai, kur turi skirtga bit rate'a. Kitaip tariant duomenu sinchronizavimas su servaku priklauso nuo fps. Tad CSS gerai 200fps :)

O as turiu kita posaki. Gal 200fps nepajusi skirtumo, bet smegenys pajus. Cia panasiai, kaip isgerus atrodo, kad reakcijos laikas vienodas, bet suleteja. Taip ir su 200fps atrodo, kad viskas vienodai, bet priesingai,atsiranda mazyciu pliusu, kaip mazejantis akiu nuovargis, gerejantis reakcijos laikas. Tai smulkmentos, bet jos malonios. Ypac didelis fps pravercia staigiai sukant pele (tai yra vaizda ekrane).

Realiai zaidimuose (isskyrus CSS) geriau imti didesni monika ir tureti apie 90 fps. Idealus variantas WGQH (90Hz-120Hz).
Last edited by vacoum on 2018-03-15 20:29, edited 1 time in total.

User avatar
vacoum
Posts: 510
Joined: 2010-06-11

Re: G-Sync vs. No G-Sync?

Post by vacoum » 2018-03-15 20:28

Strelok wrote:
2018-03-14 13:56

Taip IPS response time ir refresh rate labai pagerejes yra, taciau tokiu IPS monitoriu kainos buna labai uzkeltos palyginus su TN. Daznai uz viena toki IPS gali 2, kartais 3 TN paimti monitorius. Tai ar IPS monitorius 2x geresnis negu TN, nemanau. Bet aisku jeigu valgai duona is photoshop ar adove premiere, tai gal tada ir verta IPS rinktis.
Problema ta, kad tie brangus monikai turi ne ka maziau, o daznai ir daugiau broko.

Post Reply