4K android TV

Diskusijos susijusios su foto, video kameromis bei vaizdo ir garso aparatūra
Post Reply
vetrax
Posts: 10
Joined: 2014-08-25

4K android TV

Post by vetrax » 2020-08-26 13:44

Sveiki,
planuoju įsigyti smart tv , >55', biudžetas iki 600-700 eur. Gal kas kokiais patarimais pasidalins, ar konkrečiais modeliais, nes atitrūkes nuo šio segmento buvau jau daugelį metų, tai nelabai prientuojuosi šiuolaikiniuose tv :) Tik zinau , kad noriu android .

ToBeX
Posts: 863
Joined: 2008-11-18

Re: 4K android TV

Post by ToBeX » 2020-08-26 14:47

Na, aš dar tavo vietoj apsvarstyčiau kriterijus.
Nes bent man pagrindinis kriterijus, kad nebūtų android.
Nes kaip telefonai, taip ir tv, po poros metų pigesni modeliai patampa toki lėti, kad neįmanoma naudotis. Mano senukas androidas, kartais, kai giliai užmiega įsijungia per minutę, tada jei iškart paspaudi netflix, tas įsijungia dar po pusės minutės ir galų gale dar sugalvoja išsijungt, kai "pilnai tv užsikrauna" ir tada dar 10s lauki, kol vėl įsijungs netflix. tai taip ir norisi putelį paleist į tv...

Tad rinkčiausi modelį be android, ir jungiau chromecast per hdmi, kurį naują gali po poros metų pasiimt ir pajungt į tą patį tv.

vetrax
Posts: 10
Joined: 2014-08-25

Re: 4K android TV

Post by vetrax » 2020-08-26 19:54

Iki šiol naudojau android priedelį, bet šitas derinys paseno tiek techniškai tiek morališkai. Norisi vieno įrenginio . O androidas dar ir dėl turinio , aps'u. Pagrinde naudojamas bus iptv ir torentams. Bet gerai, viena nuomonę turim, laukiam daugiau👍 O bet tačiau, jei tai visgi būtų android tai kuris, sony, philips dar kažkas?

ToBeX
Posts: 863
Joined: 2008-11-18

Re: 4K android TV

Post by ToBeX » 2020-08-27 08:41

vetrax wrote:
2020-08-26 19:54
Iki šiol naudojau android priedelį, bet šitas derinys paseno tiek techniškai tiek morališkai. Norisi vieno įrenginio . O androidas dar ir dėl turinio , aps'u. Pagrinde naudojamas bus iptv ir torentams. Bet gerai, viena nuomonę turim, laukiam daugiau👍 O bet tačiau, jei tai visgi būtų android tai kuris, sony, philips dar kažkas?
Jei nori greit žinias atšviežint, tai rtings.com betkurių apžvalgas gali pažiūrėt. arba tiesiog filtrą užsidėt kurios savybės tave domina ir koks modelis atitinka poreikius.
O čia palyginimas kaip veikia Tizen (samsung), va to ir pasiilgęs buvau, po android, kad gali daryt ką nori, kada nori, o ne laukt, kol viską užkraus

Post Reply