Televizoriaus pirkimas

Diskusijos susijusios su foto, video kameromis bei vaizdo ir garso aparatūra
WinFast
Posts: 64
Joined: 2008-08-29

Post by WinFast » 2009-12-02 16:04

Sveiki :) Nutiko tokia bėda, kad esame priversti pirkti naują televizorių. Tad norėčiau jūsų pasiteirauti, bei išgirsti nuomonę ką būtų geriau pasirinkti :) Aišku, išsirinkti televizorių yra žymiai paprasčiau nei, kad susikomplektuoti naują kompiuterį, bet vis dėl to norėtusi ko nors nepražiopsoti besirenkant. O jei kalbant apie patį televizorių, tai pagrindiniai krterijai būtų tokie : kokybė bei kuo geresnė vaizdo, ryškumo kokybė. Šiaip kokio labai jau brangaus tikrai nereikia ( 1000 - 2500 Lt.), o ir didelės istrižainės nereikia. Sakykim kažkur 50 - 80 cm tarpe. Dėl tipo tai abejonių labai ir nebekyla, kad tai bus LCD, plasma man kažkokia neaiški, ir kažin kas ten gero. Tad, kaip manote, į kokių firmų produktus pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį ? Bei ką privalo turėti šiuolaikinis televizorius : HD kokybė, kokia skiriamoji geba, kontrastas, reakcijos laikas, ryškumas, ta pati garso sistema, įvairios jungtys ? Kokie bent jau minimalūs turi būti pastarieji dydžiai ? Lauksiu jūsų nuomonių :)

nemesis
Posts: 1706
Joined: 2008-03-28

Post by nemesis » 2009-12-02 18:39

http://www.kilobaitas.lt/Pub/default.aspx?Page=LCDTV
Aš asmeniškai imčiau apatinį esantį kairėje pusėje(SAMSUNG B530). Ir prie kompiuterio prisijungti ne problema, ir rezoliucija gera, ir pikselio dydis mano nuomone nei per didelis, nei per mažas.

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-12-02 18:44

Ne pro shali FullHD palaikymas, HDMI bus automaitshkai tik zhinoma 1.3 versija turi but, MPEG4 dekoderis integruotas skaitmeninei TV ateity o gal ir dabar.. Konkrechiai butu geriausiai jei tau duotu pulteli teliko ir tiesiog atsineshus savo konkretu leistuva ir konkretu filma ir nusireguliuotum ir matytum kas prie ko, nes dabar parduotuvese jie taip tuos telikus sureguliuoja kad parsigebenes namo nesupranti kas daros nes televizorius \"neberodo\". Ash pats nesenai pirkau PHILIPS 7serijos (32PFL7404H). 32\" daikchiukas neblogas, ypach patinka kad atmintuka ikishi i pati TV ir zhiuri foto/video/mp3 klausai. :) Patenkintas palikau. :) Tik shitu modeliuku sunkoka Lietuvoj gaut parduotuvese, ta prasme tiesiog atejus rast lentynoj. :)
Samsung paskutiniai modeliai kiek zhinau nelabai kokie, prastoka nuomone apie juos. :)

isejes
Posts: 30
Joined: 2009-09-20

Post by isejes » 2009-12-02 19:27

na cia truputi pagrazinai del to savo philips\'iuko :D \"foto/video/mp3 klausai\" - video tikrai neina ant sito modeliuko.
del nauju samsungu, tai net neisivaizduoju kas tau kur tokius dalykus pasakojo, kad jie nelabai kokie? kuria cia prasme? del sunkumo gauti cia irgi suskelei :D
temos autoriui, siulau atkreipt demesi i samsung le32b653 ar 652, na ten tik spalva skiriasi truputi, galesi is usb visus foto/music/video tikrai ziuret be problemu, net mkv formata ima, ko joks philipsiukas nerodo tikrai. kaina isitenka tavo nurodytose ribose.

pozd
Posts: 72
Joined: 2007-12-15

Post by pozd » 2009-12-02 20:23

siek tiek pasidomejau ir gamintojas teigia kad philips 32PFL7404H 32\" tikrai rodo filmus is usb rakto.. ir berods mpeg-4 formatu.

SB
Posts: 517
Joined: 2007-09-01

Post by SB » 2009-12-02 20:25

Sveiki, WinFast. Be abejonės, pirk tik LCD televizorių. Taip pat pasirink dydį tokio, kokio reikia, tačiau nepirkti bent jau mažesnės nei 82cm įstrižainės televizoriaus, man tai atrodo kvaila. Tavo minėtoje kainoje yra galybe televizorių su mano minėta įstrižaine. Kuo jie pagrinde skiriasi? Pasižiūrėk, kiek kuris jungčių turi. Pvz mano LG turi tik 2x HDMI, dabar griaužiuos nagus. Jei tau jų daug nereikia, rinkis TV su 1x HDMI ir 2x SCART. Aš, asmeniškai, perku tik LG gaminius. Nemanau, kad reikėtų bijoti ir kitų firmų, gi garantija vis tiek duoda. Mano nuomone, geriausi LG ir Samsung. Nežinau, viskas priklauso nuo dydžio. Jei kartais pirktum visgi didesnį ar mano minėtą, žiūrėk, kad palaikytų Full HD rezoliuciją. O dėl vaizdo kokybės ir kitko čia menkai pasakyt ką tegalima. Logiška, kad kuo brangesnis, tuo geresnis. Atsako laikas būna 5ms arba 2ms paprastai, kas iš esmės tas pats. Gali dar dėmesį į kontrastą atkreipt.

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-12-02 20:36

[c] isejes rašė:
na cia truputi pagrazinai del to savo philips\'iuko :D \"foto/video/mp3 klausai\" - video tikrai neina ant sito modeliuko.
del nauju samsungu, tai net neisivaizduoju kas tau kur tokius dalykus pasakojo, kad jie nelabai kokie? kuria cia prasme? del sunkumo gauti cia irgi suskelei :D
temos autoriui, siulau atkreipt demesi i samsung le32b653 ar 652, na ten tik spalva skiriasi truputi, galesi is usb visus foto/music/video tikrai ziuret be problemu, net mkv formata ima, ko joks philipsiukas nerodo tikrai. kaina isitenka tavo nurodytose ribose. [/c]
Gi sakau kad PARDUOTUVIU LENTYNOSE rast sunku ju. O del foto/video/etc. tada mano telikas stebukladarys, nes labai sekmingai rodo. :D

WinFast
Posts: 64
Joined: 2008-08-29

Post by WinFast » 2009-12-04 19:04

Dėkui labai visiems už išreikštas savo nuomones :) Vat tą dalyką dėl USB, matyt, būčiau ir pražiopsojęs, dabar būtinai į tai atkreipsiu dėmesį. Tik ties tuo USB dar vienas neaiškumas man yra. Iš kur man žinot, kad įkišus Flash\\\\\\\'ą į televizorių aš galėsiu žiūrėt ir klausyt viską ? Ta prasme ir nuotraukas ir muziką klausyt ir filmus žiūrėt, nes kaip supratau ne visi TV, kurie turi tą USB jungti gali iš jos nuskaityt ir filmus. Tad kuo dar tos USB jungtys skirias ?
Tada dar vienas įdomus dalykas. Sakykim, kad man pilnai užtenka ir 80 cm įstrižainės televizoriaus, o prioritetas yra raiška, vaizdo kokybė. Tad man atrodo, jei lyginsim Full HD (daugiau taškų neteko matyt), tai tas 80 cm TV rodys ryškiau ir kokybiškiau nei koks 107 cm, juk taškų tiek pat, bet pas vieną jie mažesni, tuo pačiu ir vaizdas ryškesnis. Ką manot ?
Tada dar vienas dalykas. Gal galėtumėte šiuos parametrus : kontrastas, reakcijos laikas, ryškumas, kokia nors vaizdo gerinimo sistema, kokia kieta garso sistema; sudėlioti į eilę nuo svarbiausio ir gale mažiausiai svarbus lyginant televizorius. Nes kai reiks rinktis, tai reikia žinot į, kuriuos parametrus atkreipt daugiau dėmesio :)
Bei dėl to MPEG4, jei jį palaiko televizorius, tai jau nebereikės pirkt jokių priedų, kaip dabar visi kalba ?

isejes
Posts: 30
Joined: 2009-09-20

Post by isejes » 2009-12-04 21:17

na lg vaizdo kokybe zymiai nusileidzia samsungui, net sunku juos lyginti... Crystal FHD Engine ekranas 6-serijai suteikia akivaizdu pranasuma vaizde. be to, niekad nespresk apie tv is tech. parametru, nes skirtingos firmos skirtingai juos matuoja.
kalbant apie usb playerio galimybes, tai ti lg nuo 5 serijos ir samsung nuo 6 serijos groja praktiskai visus formatus video, as nekalbu apie dvix visokius, kurie kvadratais rodo ant aukstos klases tv, as kalbu apie blu-ray ripus mkv formate, kuriu tikrai negroja joks philips ar sony telikas, ten bent yra y ka pziuret ir pasigereti savo tv, jei nenorit pirkt isorinio blu-ray grotuvo.
be to, tas 32b653 turi dlna funkcija, kurios pagalba galima wireless\'u is laptopo leisti filmus, tiesiogiai per pati tv galima narsyti intike, ziureti youtube.com vaizdelius, skaiytyti oru prognozes ir pns.
reziume, iki 2,5k tikrai nemanau ar galima rasti geresni tv :)

SlamGoal
Posts: 23
Joined: 2009-08-24

Post by SlamGoal » 2009-12-04 21:56

http://www.aarc.lt/index.php?action=pro ... =2499.0000 kaip tik telpa į tavo rėmus kainos. FullHD, 100mhz, DVB-T, DVB-C, MPEG-4, 4HDMI, 2USB(galima paleist video (.avi, .mkv ir t.t.),muziką, foto), gali naudot kaip monitorių, gali pasijungt ir naršyt internete. :)

Vyr_Psk
Posts: 117
Joined: 2008-08-01

Post by Vyr_Psk » 2009-12-04 22:12

O tarkim perkant LED TV tarkim sita Samsunga UE40B6000 jau galima ziureti 3D vaizda,nes kiek suprantu 3D uztenka 140Hz ar yra kokie kiti televizoriaus parametrai kad perkant zinoti ar rodys 3D nes ten kazkaip dviguba vaizda rodo ir t.t kiek girdejau jeigu neklystu??????

Deft
Posts: 1202
Joined: 2008-05-05

Post by Deft » 2009-12-04 22:27

rodys

WinFast
Posts: 64
Joined: 2008-08-29

Post by WinFast » 2009-12-06 12:32

Na štai, televizorius jau namuose :) Ir faktas tas, kad tai jau trečias LG gaminys pirktas mūsų. Šį kartą tai buvo LG 32LH5000. Nieko geresnio parduotuvėj nelabai ir radau. O jei kalbant apie vienas iš naujausių Samsung 6 ir LG 5 serijas, tai tik vienetai tokių modelių tebuvo, o ir jei buvo tai su didelėm įstrižainėm. Gaila, kad nebuvo Samsung 653 82 cm, buvo jau tik 94, o ir kaina aukštesnė daug. Bet visvien buvau susigundęs palygint. Tai žinot, Samsung tikrai geriau nerodė nei LG lyginant ryškumą, spalvas, tačiau LG TruMotion 100 Hz 2 ms ekranas visvien padarė savo, skirtumas tarp judesių dinamikos tikrai buvo, LG judesius daug tolygiau perteikė. Tad tada viskas ir buvo nuspręsta. Ties, dar akis buvo užkliuvus už Samsung 6 serijos LED televizoriaus, bet kaina aukštoka buvo. O ir pats konsultantas sakė, kad kaip už tokią kainą, tai vaizdas tikrai nieko gero ir nelabai verta į jį žiūrėt.
Prie to pačio dar USB raktą pasigriebiau, kad galėčiau pilnai televizorių išnaudot, o tai neturėjau iki šiol USB rakto. O nusipirkau Kingston 16 GB DataTraveler ( Data I GEN 2 RE ) :)

SlamGoal
Posts: 23
Joined: 2009-08-24

Post by SlamGoal » 2009-12-06 12:40

Kur pirkai? Jaučiu taip ar taip permokėjai, nebent kažkokios nuolaidos buvo.

WinFast
Posts: 64
Joined: 2008-08-29

Post by WinFast » 2009-12-06 13:39

[c] SlamGoal rašė:
Kur pirkai? Jaučiu taip ar taip permokėjai, nebent kažkokios nuolaidos buvo. [/c]
Topo centre pirkau, o nuolaidų gi kaip ir nebuvo, bent jau maniškiam. O tai kaip galvoji, kiek toks televizorius gali kainuot ? ;]

isejes
Posts: 30
Joined: 2009-09-20

Post by isejes » 2009-12-06 13:46

na nznau, kiekvieno akis skirtingai mato, ko gero, kiekvienam skirtingai splavu gilumas, naturalumas ar sodrumas matosi.
jei jau tau geriau lg rode, tai tegul, pas tave jis stoves namie ne pas mane. mano akiai, 32lh5000 \"gauna\" net nuo samsung 32b553, nekalbant apie 6 serija... na bet kaip jau sakiau, daug zmoniu, daug nuomoniu. sveikinu su pirkiniu, no offence :-)
p.s. ka konsultantas sake, tai maziausiai reikia tiket, nes ne pirkejui zinoti kokia tos dienos ar menesio parduotuves strategija...

WinFast
Posts: 64
Joined: 2008-08-29

Post by WinFast » 2009-12-06 14:08

O kokios kokybės filmus patartumėt žiūrėt, kad pilnai televizoriaus galimybes išnaudočiau ? Tie visokie BDRip pakankamos kokybės ?

suck4it
Posts: 376
Joined: 2009-03-29

Post by suck4it » 2009-12-06 14:16

Ripai yra sudas.. As net ant pc(19) ziuredamas tuos dvdrip, bdrip.. Jei nori tikrai jaust malonuma ir pompini viska is linkomanijos tai spausk ties skiltim HDTV ten rasi tikrai geros kokybes BD ir pan. filmus.. ;)

isejes
Posts: 30
Joined: 2009-09-20

Post by isejes » 2009-12-06 14:20

tikrai pakankamos, nelabai atskirsi nuo originalo.

isejes
Posts: 30
Joined: 2009-09-20

Post by isejes » 2009-12-06 14:22

[c] suck4it rašė:
Ripai yra sudas.. As net ant pc(19) ziuredamas tuos dvdrip, bdrip.. Jei nori tikrai jaust malonuma ir pompini viska is linkomanijos tai spausk ties skiltim HDTV ten rasi tikrai geros kokybes BD ir pan. filmus.. ;) [/c]

ten irgi ripai, jei ka...

Post Reply