NZXT H440 Window

Diskusijos apie viską
Post Reply
User avatar
lampaq
Posts: 157
Joined: 2008-01-09

NZXT H440 Window

Post by lampaq » 2016-11-19 18:21

Sveiki,

Taigi įdomi situacija pas mane, pradėjo korpuso tas šoninis stiklas barškėt/klibėt kažkas pan. Nes prispaudus ar prilietus pirštu nustoja, o tas garsas labai erzina greičiausiai nuo HDD vibracijos pereina.
Tai klausimas toks, kaip su kuo nepastebimai ar prispausti ar priklijuoti :D ta stiklą nes jis tikrai nei suskilęs nei kas nulūžę tiesiog toks jausmas kad tarp to stiklo ir korpuso metalo padidėjo tarpas..

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Re: NZXT H440 Window

Post by IFeelYou » 2016-11-19 18:52

O kas laiko stiklą prispaustą? Tikrai nėra ties vyriais kažkokių mažų varžtelių? Pas mane juos galima prisukti.
Šiaip jeigu nėra patarčiau senukuose nusipirkti tokius klijuojamos juodos putos plonus pleistriukus (jie skirti padėti po baldais dažniausiai), jeigu rastum ploną galėtum priklijuot.
Kitas variantas yra (jeigu ten tikrai dėl HDD) įdėti jį į antivibracinę dėžutę (yra ebay), ji ir garsą sulaiko ir vibraciją.
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

User avatar
DasMachine
Posts: 312
Joined: 2016-03-01

Re: NZXT H440 Window

Post by DasMachine » 2016-11-19 21:00

Ta plastmase gerai prisispaudzia metalinem auselem. Pas tave gali klibet pacios dureles - pabandyk ju pilnai nedastumt iki uzdarymo. Jei pasitvirtintu, tektu dureliu auseles su replem ar plaktuku lankstyt.

User avatar
lampaq
Posts: 157
Joined: 2008-01-09

Re: NZXT H440 Window

Post by lampaq » 2016-11-19 21:35

IFeelYou wrote:O kas laiko stiklą prispaustą? Tikrai nėra ties vyriais kažkokių mažų varžtelių? Pas mane juos galima prisukti.
Šiaip jeigu nėra patarčiau senukuose nusipirkti tokius klijuojamos juodos putos plonus pleistriukus (jie skirti padėti po baldais dažniausiai), jeigu rastum ploną galėtum priklijuot.
Kitas variantas yra (jeigu ten tikrai dėl HDD) įdėti jį į antivibracinę dėžutę (yra ebay), ji ir garsą sulaiko ir vibraciją.
Ne varžtelių nėra, bet šiaip ten auselėmis tokiomis prispaustas stiklas , porą auselių paspaudžiau truputėlį stipriau ir lyg susitvarkė atrodo.Dėl HDD buvau apačioje įdėjęs ant dugno pritvirtinęs tai ten rimtai atrodydavo, kad visas kompas vibra..toks per ausis einantis žemas dažnis. Perdėjau aukščiau ten gumos sudėtos(ant dugno nebuvo tokios), tai lyg apmažėję kol kas. Ir stiklas kol kas nevibruoja tiek to žemo dažnio irgi neliko.

Post Reply