Informacija apie sukčiavimą

Diskusijos apie viską
Demon45
Posts: 51
Joined: 2016-12-08

Re: Informacija apie sukčiavimą

Post by Demon45 » 2017-09-14 21:45

Tai policijoj buvau ir viska isklausinejo ko ju manymu reiketu. Jau penkioz dienos tyli. Inspekcija isvis gudra, jeigu negauni prekes ir tau pardavejas neatraso net, tai inspekcija sako atsiusk israsa kur prasiai sutarty nutraukti...??? Tai pala jeigu prekes nera ir netgi siuntos numerio neatraso ir I sms nereaguoja... Tai kaip galima prasyti sutarty nutraukti???

Martynas90
Posts: 92
Joined: 2014-02-18

Re: Informacija apie sukčiavimą

Post by Martynas90 » 2017-09-19 23:40

Jo, pritariu, kad su skelbiu.lt reiktų labai atsargiai... Turėtų jie ten sukurti kažkokią apsaugos sistemą.
Pats buvau nudegęs du kartus pirkdamas vaizdo plokštes. Pirmu atveju pinigus atgavau po poros metų :D Antru atveju net nerašiau pareiškimo, nes vaizdūškę atsiuntė, bet ji crash'indavo, tai kaip ir nieko neįrodysi :)

Su išperkamuoju paštu irgi tas pats. Juk nežinai, ar ta prekė iš viso veikianti.

Geriausi pirkti iš specializuotų forumų, dar geriau su atsiliepimų sistema, bet ir ten visko būna :/

User avatar
Maariux
Posts: 428
Joined: 2009-08-03
Location: Vilnius

Re: Informacija apie sukčiavimą

Post by Maariux » 2017-09-20 09:07

Martynas90 wrote:
2017-09-19 23:40
Jo, pritariu, kad su skelbiu.lt reiktų labai atsargiai... Turėtų jie ten sukurti kažkokią apsaugos sistemą.
Pats buvau nudegęs du kartus pirkdamas vaizdo plokštes. Pirmu atveju pinigus atgavau po poros metų :D Antru atveju net nerašiau pareiškimo, nes vaizdūškę atsiuntė, bet ji crash'indavo, tai kaip ir nieko neįrodysi :)

Su išperkamuoju paštu irgi tas pats. Juk nežinai, ar ta prekė iš viso veikianti.

Geriausi pirkti iš specializuotų forumų, dar geriau su atsiliepimų sistema, bet ir ten visko būna :/
Lietuvoje yra dar labai neišnaudota niša aliexpress analogui.

Demon45
Posts: 51
Joined: 2016-12-08

Re: Informacija apie sukčiavimą

Post by Demon45 » 2017-09-22 15:37

Žodžiu paėmiau iš kinų tą lg g5 h850 ir iki spalio 4 dienos turėtų pareiti. Skundas tikriausiai nugulė, bet inspekcija davė terminą dabar iki 27 dienos šio mėnesio, jei pardavėjas nerašo tai paimu screenshot ir tada siunčiu inspekcijai ir jau bus pradėta nagrinėti. Pavyzdžiui : PC Builds Lietuva yra facebook grupė tai daiktais pardavinėja kaikada ir jeigu ten įdedi, kad parduodi, bet nededi lapuko su vardu pavarde tai trina postą, nes galvoja, kad fake ir kiek skaitęs tą forumą tai būna, kad nuperka ir viskas gerai. Skelbiu.lt išvis ten nesuprasi kas kaip, nes būna toks atvejis, kad paklausi komentare apie tą prekę, o pardavėjas visus komentarus naikina ir rašyk kiek nori, o tas trina.

acceleration7817
Posts: 393
Joined: 2017-08-03
Location: hrt

Re: Informacija apie sukčiavimą

Post by acceleration7817 » 2017-09-30 08:49

Maariux wrote:
2017-09-20 09:07
Martynas90 wrote:
2017-09-19 23:40
Jo, pritariu, kad su skelbiu.lt reiktų labai atsargiai... Turėtų jie ten sukurti kažkokią apsaugos sistemą.
Pats buvau nudegęs du kartus pirkdamas vaizdo plokštes. Pirmu atveju pinigus atgavau po poros metų :D Antru atveju net nerašiau pareiškimo, nes vaizdūškę atsiuntė, bet ji crash'indavo, tai kaip ir nieko neįrodysi :)

Su išperkamuoju paštu irgi tas pats. Juk nežinai, ar ta prekė iš viso veikianti.

Geriausi pirkti iš specializuotų forumų, dar geriau su atsiliepimų sistema, bet ir ten visko būna :/
Lietuvoje yra dar labai neišnaudota niša aliexpress analogui.
ali express'e yra isties neblogu prekiu siaip tai. kai kada bendravimas su selleriu yra neimanomas, vengs atrasyti kaip man buvo. taciau su siunta viskas ok. gavau ja per maziau nei 15dienu nuo uzsakymo dienos(pirkau redragon anala k558 mechanine klaviatura uz ~35eurus).
dezute buvo pazeista bet is klaviaturos bukles sprendziu tai, kad selleris pries issiusdamas patikrino ar viskas veikia ir joks aksesuaras nera missinamas dezuteje. klaviatura su originalia dezute buvo burbuliniame maiselyje ipakuota i pustori voka.
pries tai pirkes buvau venture electronics monk plus earphones uz 8$, sudego po siektiek daugiau nei pusmecio. taciau kokybe man ju realiai patiko. nesivarginau aiskintis ir isigijau kitas-siuo metu naudoju sony
rimtesniem pirkiniam daznas atvejis gali zmoniskai susitarti jeigu preke sugedo ginco metu-pvz kainuoja kokie 10-20$, tada tiesiog issius kita tau pateikus video irasa ir nuotraukas, kad ji yra brokuota. nereiks netgi returninti tos, kuri sugedo ir galesi pasilikti sau.
zinoma, yra rizikai kaip ir is skelbimu ar ebay. bet realiai gaudantis aplinkoje neliksi apgautas, nors gedimo atveju, gali kilti problemu. ar verta pirkti ar ne, cia jau tik pirkejui spresti. pazystu ne viena zmogu ir ten pirkusi sau mobiluji kiniska ir keleta kitu dalyku, neturejo su garantiniais problemu(realiai daigtas netgi pagrinde nebuvo isvis sugedes, isskyrus keleta sykiu iki 10$ vertes pirkiniu).
i was so bored that asked ifeelyou for a ban...
waiting the actions with responses.

Post Reply