Žaidėjų (geimerių) kėdės

Diskusijos apie viską
User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by IFeelYou » 2017-10-27 15:58

newdiamond wrote:
2017-10-27 15:54
YOman wrote:
2017-10-27 15:12
na ir kam tas tavo postas? Kuo čia pasirodyt norėjai? Nei braška, nei lūžo kol kas (grubiai 3 metai minimum). Taip kad į pievas tavo rašinėlis. Ale gal čia man vienam tokia papuolė. Tada atsiprašau :P
Bet tai kaip užpisa visokie mokytojai, su savo "tavo vietoje" :D
Tu ne mano vietoje ir joje nebūsi, kaip ir aš tavojoje.
:D ne nuotaikoj :D acceleration pas mus aktyviausias :D
acceleration užsirovė :D
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

acceleration7817
Posts: 393
Joined: 2017-08-03
Location: hrt

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by acceleration7817 » 2017-10-27 16:25

newdiamond wrote:
2017-10-27 15:54
YOman wrote:
2017-10-27 15:12
na ir kam tas tavo postas? Kuo čia pasirodyt norėjai? Nei braška, nei lūžo kol kas (grubiai 3 metai minimum). Taip kad į pievas tavo rašinėlis. Ale gal čia man vienam tokia papuolė. Tada atsiprašau :P
Bet tai kaip užpisa visokie mokytojai, su savo "tavo vietoje" :D
Tu ne mano vietoje ir joje nebūsi, kaip ir aš tavojoje.
:D ne nuotaikoj :D acceleration pas mus aktyviausias :D
Nu ir aktyvus. Dar 3val po pietu petraukos turiu dirbti. 12val pamaina. O prieiti prie neto per telefona galiu tik kai uzkasti iseinu. Na siandien pasiseke praslysti. Reikia padeti keletui bendradarbiu tai turiu privilegija iseidinet kas valanda pakeixiant zmogu 😂
Realiai namuose busiu tik kokia 9val vakaro.
Skaitau delfi, multitaskinu discorde ir checkinu pora forumu klausydamas muzika kol uzkandziauju.
i was so bored that asked ifeelyou for a ban...
waiting the actions with responses.

acceleration7817
Posts: 393
Joined: 2017-08-03
Location: hrt

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by acceleration7817 » 2017-10-27 16:31

IFeelYou wrote:
2017-10-27 15:58
newdiamond wrote:
2017-10-27 15:54
YOman wrote:
2017-10-27 15:12
na ir kam tas tavo postas? Kuo čia pasirodyt norėjai? Nei braška, nei lūžo kol kas (grubiai 3 metai minimum). Taip kad į pievas tavo rašinėlis. Ale gal čia man vienam tokia papuolė. Tada atsiprašau :P
Bet tai kaip užpisa visokie mokytojai, su savo "tavo vietoje" :D
Tu ne mano vietoje ir joje nebūsi, kaip ir aš tavojoje.
:D ne nuotaikoj :D acceleration pas mus aktyviausias :D
acceleration užsirovė :D
As ir nesitikiu kad jam patiks toks komentaras. Jeigu tau nera problemu, vadinami taip nera, kad ju pats daigtas isvis neturi. Panasiu dalyku apie k95 klava girdejes. Sako superine klava. Poto zmogus kuris daug redaguoja straipsniu naudojo ja darbui ir pavadino niekam tikusia, nes pradejo uzstrigti po poros nen naudojimo arba isvis isluzo del pigaus plastiko, kuriu kokybe apgailetina jo nuomone. As pvz razer peles keikiu, nes jie naudoja ne tik kad gloss tipo matte finnish'a plastikui bet ir kad guma sonuose uzklijuoja su lipnia juostele neiskaitant barskancio ratuko kuris daznai failina ir ima prasisukti.
i was so bored that asked ifeelyou for a ban...
waiting the actions with responses.

User avatar
Stipena
Posts: 1448
Joined: 2011-01-12
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by Stipena » 2017-10-27 17:58

Na vieniem lūžta kitiem ne, vieniem braška, kitiem ne. Va IFeelYou Arozzi kėdė nebraška, o maniškė braška. Tiesa mano kiek kitoks modelis, su reguliuojamais porankiais, nėra jie kieti, alkūnės nepaskausta. Na ir atsilošia apie 150 laipsnių kas man yra visiškai pakankamai ir netgi perdaug.
Ryzen 1600X Be quiet Dark Rock Pro 4, Gigabyte B350 Gaming 3, RX Vega 56 Morpheus II Be quiet Silent Wings 3, 16GB DDR4, SM951 256GB NVMe, 850EVO 500GB, MX500 1TB, Be quiet Straight Power 11 750W, FD Define S, BenQ XL2730Z 27" 1440p 144Hz Freesync, Steelseries (M800, Sensei Wireless, Siberia 840), Logitech Z-5500

acceleration7817
Posts: 393
Joined: 2017-08-03
Location: hrt

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by acceleration7817 » 2017-10-27 18:35

Stipena wrote:
2017-10-27 17:58
Na vieniem lūžta kitiem ne, vieniem braška, kitiem ne. Va IFeelYou Arozzi kėdė nebraška, o maniškė braška. Tiesa mano kiek kitoks modelis, su reguliuojamais porankiais, nėra jie kieti, alkūnės nepaskausta. Na ir atsilošia apie 150 laipsnių kas man yra visiškai pakankamai ir netgi perdaug.
Ta ir sakau, dxracer nera is tu "premium high quality" produktu. Daug kas sekme paremta. Taspats ir su elektronika. Brangus daigtas gali laikyti metus max dvejus ar keleta men kol suges. O visiskas pigus slamstas daugiau nei trejus, bet tai nereiskia kad jo apskrita kokybe ir performance yra tokia pat gera.
Man death adder chromos guminiai sonai atsilupo per 2men gal tris. Ne todel kad as juos pastoviai pirstais stengiausi isjudibti o todel kad ranku siluma isilde lipnia juostele kuria jie pritvirtinti ir nukrito. Razer skelbia death adder "the best gaming mouse with premium quality in the world" bet ji arti to nera. Vienintelis realiai geras dalykas joje yra sensorius. Pats shape'as nuostabus forma. O pati jo plastmases kokybe vercia prekes daugiau nebepirkti ir brando vengti.
Turejau dvi gal net tris razer da chromas, viena mire, kitos ratukas j ustojo veikti per pusmeti. Mirusi 3men veike poto pakeista buvo. Taigi arba mano sekme niekam tikus+ razer quality controllas yra siaubingas kas puikiai zinoma. Nereikia cia pustis ksd turi brangu daigta kai jis realiai net 50% nevertas kiek kainuoja.
i was so bored that asked ifeelyou for a ban...
waiting the actions with responses.

User avatar
vycius9
Posts: 109
Joined: 2016-09-15

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by vycius9 » 2017-10-27 19:01

Maniškė kėdė.. prigriebiau kai pažįstami sakė jei nori pasiimk arba išmesim :lol: tai po kurio laiko pradėjo nebeveikti pneumatinis cilindras, pliusas, kad galima atsilenkti šiek tiek atlošą ir dar papildomai prikomponuotas kinietiškas šūdas(atstojantis pagalvėlę nugarai).. kentėti dar galima, bet yra poreikis ateityje atsinaujinti.
Image


acceleration7817
Posts: 393
Joined: 2017-08-03
Location: hrt

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by acceleration7817 » 2017-10-27 22:11

YOman wrote:
2017-10-27 20:35
va įdomus variantas, tik nelabai pigus
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... GkAjetmIro
"gaming" tai nereiskia kad tai itin ergonomiska kede. realiai yra toks dalykas, itin geros kedes yra standartines bet auksciausios klases kedems premium kainos(1000euru ir pan).
tos "gaming chairs" su tokiomis net lygintis negali. ypac nuostabu jeigu jos naudoja patvaru pukini/medziagini atlosa ir yra itin minkstos nes eco oda arba dirbtine oda gan greitai susidevi prillausomai nuo jos kokybes.
https://www.stalai-kedes.lt/kedes/kedes ... ra_69.html
i was so bored that asked ifeelyou for a ban...
waiting the actions with responses.

User avatar
YOman
Posts: 242
Joined: 2016-02-05

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by YOman » 2017-10-27 22:17

gerai kad paaiškinai, nes čia blyn visi durniai ir jei ne Tamsta, taip tamsoj ir sėdėtų laimYngi :P
Aukščiau duotame linke kėdutė beveik 1K žalio. Nu pagal poną iki premiumo truputį nedatempia. Sorry
Aišku geriau kėdė iš Ikėjos ;)

User avatar
vycius9
Posts: 109
Joined: 2016-09-15

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by vycius9 » 2017-10-27 22:36

bet kokiu atveju (kiek dabar čia visur žiūrinėju) manau, kad "patogi kėdė ilgam darbui prie kompiuterio" privalo turėti bent jau šiuos "pribumbasus" kaip minimum 8-)
Image

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by IFeelYou » 2017-10-27 22:38

acceleration7817 wrote:
2017-10-27 18:35
Stipena wrote:
2017-10-27 17:58
Na vieniem lūžta kitiem ne, vieniem braška, kitiem ne. Va IFeelYou Arozzi kėdė nebraška, o maniškė braška. Tiesa mano kiek kitoks modelis, su reguliuojamais porankiais, nėra jie kieti, alkūnės nepaskausta. Na ir atsilošia apie 150 laipsnių kas man yra visiškai pakankamai ir netgi perdaug.
Ta ir sakau, dxracer nera is tu "premium high quality" produktu. Daug kas sekme paremta. Taspats ir su elektronika. Brangus daigtas gali laikyti metus max dvejus ar keleta men kol suges. O visiskas pigus slamstas daugiau nei trejus, bet tai nereiskia kad jo apskrita kokybe ir performance yra tokia pat gera.
Man death adder chromos guminiai sonai atsilupo per 2men gal tris. Ne todel kad as juos pastoviai pirstais stengiausi isjudibti o todel kad ranku siluma isilde lipnia juostele kuria jie pritvirtinti ir nukrito. Razer skelbia death adder "the best gaming mouse with premium quality in the world" bet ji arti to nera. Vienintelis realiai geras dalykas joje yra sensorius. Pats shape'as nuostabus forma. O pati jo plastmases kokybe vercia prekes daugiau nebepirkti ir brando vengti.
Turejau dvi gal net tris razer da chromas, viena mire, kitos ratukas j ustojo veikti per pusmeti. Mirusi 3men veike poto pakeista buvo. Taigi arba mano sekme niekam tikus+ razer quality controllas yra siaubingas kas puikiai zinoma. Nereikia cia pustis ksd turi brangu daigta kai jis realiai net 50% nevertas kiek kainuoja.
Na nežinau, kažkodėl atrodo kad tu nesėkmingas arba kažką su technika blogai darai. Turejau Razer DeathStalker - puiki klaviatūra buvo. Kadangi norėjau kažko panašaus į mechaninę - nusipirkau Razer Ornata. Iki dabar naudojuosi - puikiai veikia, niekas ten nekliba, nejuda, neatsilupinėja. Draugas jau 3 metus turi Razer Mamba - apart nedidelio pasitrynimo - jokių problemų. Techniką reikia prižiūrėt. Ir gerbt.
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

acceleration7817
Posts: 393
Joined: 2017-08-03
Location: hrt

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by acceleration7817 » 2017-10-27 23:12

IFeelYou wrote:
2017-10-27 22:38
acceleration7817 wrote:
2017-10-27 18:35
Stipena wrote:
2017-10-27 17:58
Na vieniem lūžta kitiem ne, vieniem braška, kitiem ne. Va IFeelYou Arozzi kėdė nebraška, o maniškė braška. Tiesa mano kiek kitoks modelis, su reguliuojamais porankiais, nėra jie kieti, alkūnės nepaskausta. Na ir atsilošia apie 150 laipsnių kas man yra visiškai pakankamai ir netgi perdaug.
Ta ir sakau, dxracer nera is tu "premium high quality" produktu. Daug kas sekme paremta. Taspats ir su elektronika. Brangus daigtas gali laikyti metus max dvejus ar keleta men kol suges. O visiskas pigus slamstas daugiau nei trejus, bet tai nereiskia kad jo apskrita kokybe ir performance yra tokia pat gera.
Man death adder chromos guminiai sonai atsilupo per 2men gal tris. Ne todel kad as juos pastoviai pirstais stengiausi isjudibti o todel kad ranku siluma isilde lipnia juostele kuria jie pritvirtinti ir nukrito. Razer skelbia death adder "the best gaming mouse with premium quality in the world" bet ji arti to nera. Vienintelis realiai geras dalykas joje yra sensorius. Pats shape'as nuostabus forma. O pati jo plastmases kokybe vercia prekes daugiau nebepirkti ir brando vengti.
Turejau dvi gal net tris razer da chromas, viena mire, kitos ratukas j ustojo veikti per pusmeti. Mirusi 3men veike poto pakeista buvo. Taigi arba mano sekme niekam tikus+ razer quality controllas yra siaubingas kas puikiai zinoma. Nereikia cia pustis ksd turi brangu daigta kai jis realiai net 50% nevertas kiek kainuoja.
Na nežinau, kažkodėl atrodo kad tu nesėkmingas arba kažką su technika blogai darai. Turejau Razer DeathStalker - puiki klaviatūra buvo. Kadangi norėjau kažko panašaus į mechaninę - nusipirkau Razer Ornata. Iki dabar naudojuosi - puikiai veikia, niekas ten nekliba, nejuda, neatsilupinėja. Draugas jau 3 metus turi Razer Mamba - apart nedidelio pasitrynimo - jokių problemų. Techniką reikia prižiūrėt. Ir gerbt.
sylancios rankos gaminant priverte atsokti guma ant peles sonu kuri pritvirtinta dvipuse lipnia juostele tau cia reiskiasi "as kazka negerai darau" ?
https://youtu.be/cwVnGGY6pNw?t=2m23s
butu malonu, kad paziuretum si video. cia ne tik mano problema, bet pacios peliu serijos. keistas dalykas, jeigu tokiu nesamoniu nebutu zmogus nesiskustu. ir antras dalykas-as daigtus saugau. manoji genius imperator non pro po treju metu realiai atrodo kaip nauja. ikelsiu nuotraukas tuojaus jei pavyks zmoniskai sufokusuoti
i was so bored that asked ifeelyou for a ban...
waiting the actions with responses.

acceleration7817
Posts: 393
Joined: 2017-08-03
Location: hrt

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by acceleration7817 » 2017-10-27 23:18

siai klaviaturai per trejus metus, visdar gana neblogai veikia, ir taip senokai vales is jos dulkes.
https://imgur.com/a/pGZPj
siektiek kojeles ir mygtukai turi nudevejimo zymiu, laidas nusidevejes is viso.
ivertink bukle is nuotrauku.
del isimto windows mygtuko, manau elementariai suprantama kodel :)
i was so bored that asked ifeelyou for a ban...
waiting the actions with responses.

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by IFeelYou » 2017-10-27 23:37

acceleration7817 wrote:
2017-10-27 23:12
IFeelYou wrote:
2017-10-27 22:38
acceleration7817 wrote:
2017-10-27 18:35

Ta ir sakau, dxracer nera is tu "premium high quality" produktu. Daug kas sekme paremta. Taspats ir su elektronika. Brangus daigtas gali laikyti metus max dvejus ar keleta men kol suges. O visiskas pigus slamstas daugiau nei trejus, bet tai nereiskia kad jo apskrita kokybe ir performance yra tokia pat gera.
Man death adder chromos guminiai sonai atsilupo per 2men gal tris. Ne todel kad as juos pastoviai pirstais stengiausi isjudibti o todel kad ranku siluma isilde lipnia juostele kuria jie pritvirtinti ir nukrito. Razer skelbia death adder "the best gaming mouse with premium quality in the world" bet ji arti to nera. Vienintelis realiai geras dalykas joje yra sensorius. Pats shape'as nuostabus forma. O pati jo plastmases kokybe vercia prekes daugiau nebepirkti ir brando vengti.
Turejau dvi gal net tris razer da chromas, viena mire, kitos ratukas j ustojo veikti per pusmeti. Mirusi 3men veike poto pakeista buvo. Taigi arba mano sekme niekam tikus+ razer quality controllas yra siaubingas kas puikiai zinoma. Nereikia cia pustis ksd turi brangu daigta kai jis realiai net 50% nevertas kiek kainuoja.
Na nežinau, kažkodėl atrodo kad tu nesėkmingas arba kažką su technika blogai darai. Turejau Razer DeathStalker - puiki klaviatūra buvo. Kadangi norėjau kažko panašaus į mechaninę - nusipirkau Razer Ornata. Iki dabar naudojuosi - puikiai veikia, niekas ten nekliba, nejuda, neatsilupinėja. Draugas jau 3 metus turi Razer Mamba - apart nedidelio pasitrynimo - jokių problemų. Techniką reikia prižiūrėt. Ir gerbt.
sylancios rankos gaminant priverte atsokti guma ant peles sonu kuri pritvirtinta dvipuse lipnia juostele tau cia reiskiasi "as kazka negerai darau" ?
https://youtu.be/cwVnGGY6pNw?t=2m23s
butu malonu, kad paziuretum si video. cia ne tik mano problema, bet pacios peliu serijos. keistas dalykas, jeigu tokiu nesamoniu nebutu zmogus nesiskustu. ir antras dalykas-as daigtus saugau. manoji genius imperator non pro po treju metu realiai atrodo kaip nauja. ikelsiu nuotraukas tuojaus jei pavyks zmoniskai sufokusuoti
Nėra tokios problemos, kurios neišspręstų Super Klijai :)
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

kernel_panikuoja
Posts: 242
Joined: 2016-12-18

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by kernel_panikuoja » 2017-10-27 23:39

IFeelYou wrote:
2017-10-27 22:38
Na nežinau, kažkodėl atrodo kad tu nesėkmingas arba kažką su technika blogai darai. Turejau Razer DeathStalker - puiki klaviatūra buvo. Kadangi norėjau kažko panašaus į mechaninę - nusipirkau Razer Ornata. Iki dabar naudojuosi - puikiai veikia, niekas ten nekliba, nejuda, neatsilupinėja. Draugas jau 3 metus turi Razer Mamba - apart nedidelio pasitrynimo - jokių problemų. Techniką reikia prižiūrėt. Ir gerbt.
Mano patirtis su Razer visiskai priesinga: pirkau Deathstalker Essential ir Chrome (darbui + namams) ir Abyssus peliu pora, tik skirtingu kartu. Negaliu sakyti, kad patys daiktai blogi, bet ju kaina yra totaliai neatitinkanti kokybes. Viskas jauciasi padaryta pigiai, plastmase pigi, paemus i rankas jausmas lyg butu Logitech'o low end'as, "popierines klaviaturos" jausmas. Pas Essential simboliai klijuoti kaip pas koki Trust'a uz 7EUR, nors kaina kaip ir virs 50. Chromos kondikai pradejo cypti neseniai, jei apsvietimas ijungtas. Tai man, kaip fanless PC naudojanciam, tas ziauriai jauciasi - teko ardyt, pust keliais sluoksniais laku, deti garso izoliacija ant PCB ir vistiek dar kazkiek girdisi :D Nezinau, gal cia tik man taip "pasiseke", bet kolkas susidariau ispudi, kad Razer stuff'as yra ziauriai overpriced kokybes prasme, ir iki kazkokio lupeninio Thermaltake mechanical seniau pirkto daikto jiems toli toli sia prasme. Galbut ju "arkliukas" yra soft'as (kurio as nenaudoju), bet pati aparatura man asmeniskai yra no go :)

Zodziu apibendrinius - jeigu kaina butu -2-3x sakyciau viskas ok. Aisku cia tik mano asmenine nuomone, kas turite ir dziaugites siais daiktais nepriimkit to kaip izeidimo ar "stumimo".

acceleration7817
Posts: 393
Joined: 2017-08-03
Location: hrt

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by acceleration7817 » 2017-10-27 23:43

IFeelYou wrote:
2017-10-27 23:37
acceleration7817 wrote:
2017-10-27 23:12
IFeelYou wrote:
2017-10-27 22:38


Na nežinau, kažkodėl atrodo kad tu nesėkmingas arba kažką su technika blogai darai. Turejau Razer DeathStalker - puiki klaviatūra buvo. Kadangi norėjau kažko panašaus į mechaninę - nusipirkau Razer Ornata. Iki dabar naudojuosi - puikiai veikia, niekas ten nekliba, nejuda, neatsilupinėja. Draugas jau 3 metus turi Razer Mamba - apart nedidelio pasitrynimo - jokių problemų. Techniką reikia prižiūrėt. Ir gerbt.
sylancios rankos gaminant priverte atsokti guma ant peles sonu kuri pritvirtinta dvipuse lipnia juostele tau cia reiskiasi "as kazka negerai darau" ?
https://youtu.be/cwVnGGY6pNw?t=2m23s
butu malonu, kad paziuretum si video. cia ne tik mano problema, bet pacios peliu serijos. keistas dalykas, jeigu tokiu nesamoniu nebutu zmogus nesiskustu. ir antras dalykas-as daigtus saugau. manoji genius imperator non pro po treju metu realiai atrodo kaip nauja. ikelsiu nuotraukas tuojaus jei pavyks zmoniskai sufokusuoti
Nėra tokios problemos, kurios neišspręstų Super Klijai :)
sitas suprantama, taciau nepamirsk to, kad pacio razer kalte kaip contracterio su firma, kuri jiems gamina aksesuarus kad prekiu kokybe tokia prasta.
realiai pasakysiu toki dalyka, man ta pele labai patinka del sensoriaus ir shape;o o pati building;o kokybe kelia panieka ir vercia daugiau prie razer nesugrizti. vienintelis dalykas kuri galiu ivertinti is razer tai ju cloth pad;ai ypac goliathus serija. sphex nuvyle. labai prasta kokybe. kilimelio pavirsius eme skilineti naudojant a4tech bloody 5 v2m multi core 3 pele. ir realiai, del patvarumo bloody uz ~20euru kur kas geriau serve'ino negu death adderis.
kazkam butu keblu patiketi, bet as pratestavau naudodamas genius imperator softa ir razer soft'a macro komandas patikrinti mygtuku response rate'us. abieju peliu buvo salyginai identiski tiek ~20euru v2m tiek chromos. taciau tai mano pacio patirtis. atsokancios gumos mane erzina. tai vienas is dalyku kodel sios peles vengciau dar karta.
i was so bored that asked ifeelyou for a ban...
waiting the actions with responses.

acceleration7817
Posts: 393
Joined: 2017-08-03
Location: hrt

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by acceleration7817 » 2017-10-27 23:45

kernel_panikuoja wrote:
2017-10-27 23:39
IFeelYou wrote:
2017-10-27 22:38
Na nežinau, kažkodėl atrodo kad tu nesėkmingas arba kažką su technika blogai darai. Turejau Razer DeathStalker - puiki klaviatūra buvo. Kadangi norėjau kažko panašaus į mechaninę - nusipirkau Razer Ornata. Iki dabar naudojuosi - puikiai veikia, niekas ten nekliba, nejuda, neatsilupinėja. Draugas jau 3 metus turi Razer Mamba - apart nedidelio pasitrynimo - jokių problemų. Techniką reikia prižiūrėt. Ir gerbt.
Mano patirtis su Razer visiskai priesinga: pirkau Deathstalker Essential ir Chrome (darbui + namams) ir Abyssus peliu pora, tik skirtingu kartu. Negaliu sakyti, kad patys daiktai blogi, bet ju kaina yra totaliai neatitinkanti kokybes. Viskas jauciasi padaryta pigiai, plastmase pigi, paemus i rankas jausmas lyg butu Logitech'o low end'as, "popierines klaviaturos" jausmas. Pas Essential simboliai klijuoti kaip pas koki Trust'a uz 7EUR, nors kaina kaip ir virs 50. Chromos kondikai pradejo cypti neseniai, jei apsvietimas ijungtas. Tai man, kaip fanless PC naudojanciam, tas ziauriai jauciasi - teko ardyt, pust keliais sluoksniais laku, deti garso izoliacija ant PCB ir vistiek dar kazkiek girdisi :D Nezinau, gal cia tik man taip "pasiseke", bet kolkas susidariau ispudi, kad Razer stuff'as yra ziauriai overpriced kokybes prasme, ir iki kazkokio lupeninio Thermaltake mechanical seniau pirkto daikto jiems toli toli sia prasme. Galbut ju "arkliukas" yra soft'as (kurio as nenaudoju), bet pati aparatura man asmeniskai yra no go :)

Zodziu apibendrinius - jeigu kaina butu -2-3x sakyciau viskas ok. Aisku cia tik mano asmenine nuomone, kas turite ir dziaugites siais daiktais nepriimkit to kaip izeidimo ar "stumimo".
turiu logitech g203 kaip spare. tikras death adder killeris, jeigu ne ratuko problema su pagreitejimu kaip ir sensoriaus ant 90% pavirsiu, cloth black and colored, iskaitant hard pad black ir colored.-pratestavau ant 400-800dpi ir 1200dpi zaisdamas bf3 bf1 bf4 recon'a su 8x zoom'ais. nereikdavo net quick dragshot kad spin outt;intu randomu. p.s. isbandziau ir ant SPerio isjunges interneta su isinstalliuota software. lyginai ta pati problema kaip ir dar ant keletos SP zaidimu kaip the witcher 3(nelegelios versijos).
i was so bored that asked ifeelyou for a ban...
waiting the actions with responses.

kernel_panikuoja
Posts: 242
Joined: 2016-12-18

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by kernel_panikuoja » 2017-10-27 23:59

acceleration7817, matai, man tie performance'o rodikliai nera esme. As perku gamer'ines klaviaturas ir peles del to, kad jos paprastai buna patogios, ergonomiskos ir kokybiskos. As daugiausiai kodinu - game'inu labai mazai. Gal ant visu tu dpi, latency ir t.t. Razer ir labai geras, bet patys fiziniai daiktai mane nuvyle. Anyway, bus proga pasikeist i ka nos is Das Keyboard ar pan. :)

acceleration7817
Posts: 393
Joined: 2017-08-03
Location: hrt

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by acceleration7817 » 2017-10-28 00:08

kernel_panikuoja wrote:
2017-10-27 23:59
acceleration7817, matai, man tie performance'o rodikliai nera esme. As perku gamer'ines klaviaturas ir peles del to, kad jos paprastai buna patogios, ergonomiskos ir kokybiskos. As daugiausiai kodinu - game'inu labai mazai. Gal ant visu tu dpi, latency ir t.t. Razer ir labai geras, bet patys fiziniai daiktai mane nuvyle. Anyway, bus proga pasikeist i ka nos is Das Keyboard ar pan. :)
noredamas greitai gendacios ar susidevincios mechanines klavos motospeed, redragon, rajfoo, z-ero, renault'as tau puikiai tiktu :)
tik pirk is ali express. ir ziurek kad post.nl turetu nemokama arba itin pigu mokama siuntima, tada islosi isties nemazai, su garantiniais gali but sunkiau taciau klava isties patogi. . manoji anala k558 is aliexpress irgi pirkta visai neseniai uz 45$
viliuosi ilgai ir gerai tarnaus nes man cherry outemu/omni blue(cherry mx knock off'sai) labai patinka :)
daug triuksmo, taciau itin patogu rasyti.
zinoma, reiktu nepamirsti kad tai low end mechanine klaviatura. taciau tikrai malonu su ja rasyti ypac kai taip pigiai kainuoja.
panasia nuomone susidares ir apie biuro kedes. man tas zodis "gaming" realiai bereiksmis nes as visada ieskosiu pigesnes alternatyvos.
i was so bored that asked ifeelyou for a ban...
waiting the actions with responses.

User avatar
Stipena
Posts: 1448
Joined: 2011-01-12
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Žaidėjų (geimerių) kėdės

Post by Stipena » 2017-10-28 00:26

IFeelYou wrote:
2017-10-27 23:37
Nėra tokios problemos, kurios neišspręstų Super Klijai :)
Darbe vienas sakydavo nėra problemos kurios negalėtum sutvarkyt su Scotch'u, 'Murica style :mrgreen:
Ryzen 1600X Be quiet Dark Rock Pro 4, Gigabyte B350 Gaming 3, RX Vega 56 Morpheus II Be quiet Silent Wings 3, 16GB DDR4, SM951 256GB NVMe, 850EVO 500GB, MX500 1TB, Be quiet Straight Power 11 750W, FD Define S, BenQ XL2730Z 27" 1440p 144Hz Freesync, Steelseries (M800, Sensei Wireless, Siberia 840), Logitech Z-5500

Post Reply