5 kontinentai (Skynet)

Diskusijos apie viską
Post Reply
User avatar
vacoum
Posts: 510
Joined: 2010-06-11

5 kontinentai (Skynet)

Post by vacoum » 2019-02-12 18:48

Siandien kovojau su Skynet (dabar 5 kontinentai). Zodziu atjunge staiga netiketai interneta. Prisijungus prie savitarnos matau, kad susiddariusi skola uz GRUODZIO menesi, nors moketa Sausio 7d. Ir kas idomu, kad saskaita uz Gruodi israsyta Gruodzio 31. Taigi, Sausio menesi 7d. tokia ivykiu seka:
  • sistema raso: "susimokek uz Gruodi"
  • (susimoku uz Gruodi)
  • sistema raso: "Jus sekmingai susimokejote uz Gruodi"
  • sistema raso: "Likusi moketina suma 0 Euru"
O vasario menesi gaunu sistemos pranesima (ir aisku interneto atjungima):
  • sistema raso: "susidariusi skola uz Gruodzio menesi" + atjungtas internetas
Taigi man teks dar karta:
  • susimoket uz Gruodi

Kas idomu sioje istorijoje, tai saskaitu israsymo suma, kad Sausio menesio 7d saskaita buvo jau sistemoje ir tikrai sumokejau (nebent buciau editines skaicus ar dar kazka, bet cia dar ne taip paprasta).

Ir perziurejus mokejimu istorija, trys paskutiniai menesiai moketi pilna suma per savitarna keliu dienu skirtumu, neisivaizduoju, kaip persokti menesi, kad susidarytu menesio skola.

Tagis, susirasineta daug per "vadybininkus" per chat'a, gal 3 kartus, visi vienodai tvirtina, skola uz Gruodi ir as ten editinau skaicius ar dar kazka dariau ir zodziu as kvailas ir ko keliu triuksma

Skambutis telefonu dave toki pati rezultata, skola uz gruodi ir uz gruodi nemokejau, o mokedamas Sausio menesi mokejau uz Lapkriti, o kaip cia galejo buti, kad per sistema,kai pateikta Gruodzio saskaita, nesumokejau uz Gruodi - tai editinau skaicius. Na bet cia reiktu editinti taip man 4 menesius, kad pasiekti Sausi, tik keista, kaip iki to Sausio uz vis esancia menesio skola neatjunge interneto.

O ESME yra paprasta. Pries keturis ar penktis menesius keiciau plana. Ir pastebejau, kad ko tais per plano keitimo perioda nedaug dave moketi. Bet kaip sakant nesuku as ten per daug ... ir susimoku, ka siulo sistema. Gal kokia akcija buvo pritaikyta. Tesiant detektyva... tiketina, kad metu gale paskaiciavo sistema balansus ir rado neatitikima, pvz uz spalio ar rugsejo menesi. Labai tiketina, kad toki neatitikima turejo
spresti zmogus su savo acceptinimo ir vykdymo galia. Taigi speju darbuotojas (gal ir pati sistema) itrauke/iskaite papildoma saskaita uz spalio menesi itrauke. Tada sistema automatiskai nustume mano visus mokejimus ir mokejimas uz lapkriti patapo uz spali, mokejimas uz gruodi patapo uz lapkriti ir mokejimu uz gruodi patapo mokejimu uz lapkriti. Oba, esu menesio skolininkas ir man atjungia interneta, nepaisant to, kad saziningai moketa pagal savitarna. Ir gal siek tiek pikta, jei tai atsitiko su vadybinko pagalba, nes galejo bent pranesima nusiusti.

Ok, smarkiai tiketinas scenarijus aiskus ir skambinu dar karta i 5 kontinentai. Si karta atsiliepia "advanced" vadybinke ir iskarto sako: "ok, gali buti, vel ijungiam interneta, bet uz Gruodi teks susimoketi, nors reali skola ten uz bet kuri menesi, nes taip sistema veikia". O vat tas vadybininku sistemos sudievinimas mane veda is proto. Kiek esu praneses bug'u, tai dazniausiai ne padekoja, ne bando uzregistruoti, bet buna atsakymas: "taip sistema veikia", dar pradedant kartais pasakoti sistemos veikimo principus, kas man kaip paprastam vartotojui turetu buti visiskai neidomu.

Jei jau susimokejau uz Gruodi, kodel turiu dar karta susimoketi uz Gruodi? Mokedamas uz Gruodi antra karta kaip ir patvirtinu, kad taip, blogai mokejau. Realiai tureciau moketi uz koki tai neatitikima. Man tikrai nesunku susimoketi. Tiesiog principo reikalas. Zodziu, sedau i taxa, nuvaziavau i 5kiu ofisa, prasiau skunda, kuris tikriausiai bus ismestas i siuksliu deze. Sugaisau savo laiko, ju laiko, dar sugaisiu ju laiko (o laikas pinigai), sumokejau uz taxa daugiau negu max 5 kontintu plano menesinis mokestis. Zodziu, tai niekam nenaudinga. Realiai api puses bus daugiau isleide, vietoj to, kad koks vadybininkas butu nepatingejes ir parases: "sorry, ivyko sistemos klaida, jums nepateikta saskaita pries puse metu, bet teks susimoketi". O dabar atjungia interneta, kad nesusimokejai uz gruodi, nors susimokejai ir uz gruodi, ir sausio menesi sistema sake, kad skolu nera ir uz VISKA sumoketa.

User avatar
DasMachine
Posts: 312
Joined: 2016-03-01

Re: 5 kontinentai (Skynet)

Post by DasMachine » 2019-02-13 00:21

Internete viskas islieka :) Todel paziurek mokejimu istorija, juk banke turetu but. Greiciausiai sausi taip pat turejai moket ir uz einama menesi, todel uzskaite uz ji, o skola liko. Skolos data 2018, sena, tai ir uzbanino :lol:

User avatar
vacoum
Posts: 510
Joined: 2010-06-11

Re: 5 kontinentai (Skynet)

Post by vacoum » 2019-02-14 12:12

tai yra tos mokejimu istorijos ir jos tvarkingos :) tik kai moki, neparasyta uz kuri menesi. Esme saskaitu israsymai. Tiesa, ten trukstamas mokejimas yra pries puse metu, kai plana keiciau, bet ten sunku suprasti, nes keiciau vidury menesio, ir is vienos kainos gavau kita. Tai pagal juos mane turejo blokuoti visus puse metu kas menesi :d

Zodziu, gale metu imete trukstama suma, pasiftino visus mokejimus, padare automatiskai skolingu ir atjunge interneta. Aisku, nera cia beda, susimoki ir atjungia. Zodziu, paskambino cia dar karta "mergaite", maloniai paplepejome, grazino interneta, atidejo mokejima (na vistiek teks susimokti, del ko as ne priestarauju), zodziu viskas gavosi grazu, tik butu faina, kad tokie fokusai jei ir ivyksta, tai sprestusi paprasciau, o ne tai kai, kad susimoki uz gruodi, po poros savaiciu raso, kad skolingas uz gruodi, pasiskambinti, ir tau kartoja kaip robotai, ka sistema rodo.

daimonass
Posts: 1316
Joined: 2011-01-25

Re: 5 kontinentai (Skynet)

Post by daimonass » 2019-02-14 13:51

Visko labai atidžiai neskaičiau. Bet ar buvai nuėjęs į Skyneto kokį nors aptarnavimo skyrių ? Pats turiu skynet internetą.. Didžiulių nusiskundimų kaip ir neturiu. Nepalyginus su Cgates internetu..

User avatar
vacoum
Posts: 510
Joined: 2010-06-11

Re: 5 kontinentai (Skynet)

Post by vacoum » 2019-02-14 18:24

jo, kalbejau per chata su zmogum, kalbejau telefonu, ir buvau ofise :)

Naitas
Posts: 24
Joined: 2016-06-27

Re: 5 kontinentai (Skynet)

Post by Naitas » 2019-02-15 01:04

Hm.. pats turiu Skynet (naudoju ~4 metus), tai kolkas nusiskundimu neturiu, turejau kazkada viena kart bedu su tv priedeliu, paskambinau, kita diena atvaziavo ir pakeite. Bet jei tokia situacija man butu, tai nezinau... vien uz atjungta interneta (neteisetai) kelciau vaju, o jei dar paprasytu susimoketi uz ju klaidas (butent ju sistemos klaidas), ta pacia minute reikalauciau sutarties nutraukimo be jokiu netesybos mokesciu (nesu tikras, bet jei neklystu, EU direktyvos panasiais atvejais gina vartotoja).

Taip, tai kainuotu nemazai laiko, bet vien is principo eiciau iki galo. Dauguma LT kompaniju vis dar nesupranta, kad jie patys yra atsakingi uz savo klaidas (sistemos ar darbuotuju), bet vistiek bando tai permesti ant vartotoju peciu. Kiek esu susidures pasaulineje praktikoje, dazniausiai gauni nemokama menesi ar panasiai, bet panasu, kad LT vis dar papraso susimoketi 6men senumo saskaita, kuri atsirado is niekur.... Didziausia problema yra "vadybininkai", kuriu visos zinios baigiasi ties paskutiniu "prompterio" klausimu/atsakymu. Tai jei situacija nera is lapelio, nebezino kaip elgtis.

P.S. Gan panasia situacija turejau su viena apsaugos kompanija. Buvau nutraukes sutarti ir turejau grazinti iranga (viskas buvo grazinta ir gavau akto kopija), po 3 menesiu atsiunte jie man pranesima, kad iranga vis dar negrazinta ir turiu sumoketi ~150 EUR bauda. Is mano puses buvo ignore, dar po 2 savaiciu atejo dar vienas priminimas, vel ignore dariau. Galiausiai atejo anstoliu laiskas, kad turiu susimoketi nebe ~150 EUR, bet 2.5 karto daugiau. Tai pasikieciau tu paciu anstoliu atstova, nuvaziavau i ta apsaugos kompanija, pateikiau popierius ir isejau, palikes juos aiskintis. Nepraejus nei valandai, skambina kompanijos direktorius (ne koks 1st/2nd lvl vadybininkas) ir puole atsiprasinet. Pasirodo, sekretore paeme iranga (su grazinimo aktu), idejo i stalciu ir pamirso (reikejo eiti pietu, svarbu visgi). Kaip supratau, jie patys turejo apmoketi antstoliu saskaita, kuriuos patys ir uzsake. As nemokejau nei cento.

Post Reply