Kaziolinam kaziolus!!!

Diskusijos apie viską
Post Reply
Daemon
Posts: 584
Joined: 2018-07-11

Kaziolinam kaziolus!!!

Post by Daemon » 2020-08-24 18:44

Sveiki.

Sugalvojau užvesti skundų skyrelį. Priežastis labai paprasta: karts nuo karto tenka susidurti su naglais, šlykščiais ir meluojančiais, apipisinėjančiais Lietuvos pardavėjais ir kt. urodais :)

Tad pilkit tulžį, liekit neviltį, tegul tie šunys sužino savo vietą! :twisted:
AMD Ryzen 9 12-Core / 2x32GB 3200MHz / Aorus 3070 MASTER 8G / 0.5 + 1 + 2TB SSD
Noctua Cooling / 601 Silent Base / MX Keys / Master 3
CRG9 5120x1440 120 Hz

Daemon
Posts: 584
Joined: 2018-07-11

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by Daemon » 2020-08-24 19:03

Gerai. Nuo ko prasidėjo mano nelaimės: dellshop.lt

Ten neva keitėsi savininkai ir visiems yra vis tiek nusišikt, ir jie tau mielai parduos kokį nors gerą, bet supistą kompą, ar šiaip kokį elektro rakandą.

Bl*t bl*t kiek knisausi nusipirkęs iš jų Vostro linijos laptopą. Pakol jis man pradėjo funkcionuoti praėjo koks geras pusmetis nuo pirkimo. Aišku, iš pradžių man buvo atostogos studijose, tai nebuvo reikalo skubėt, tačiau kai jau prisiruošiau surašyt skundą ir nulėkt iki jų opisiuko, tai buvau juodai išmaudytas. Tipo, ne, Lietuvėlėj negalima grąžinti daiktų. Kur tai matyta? Jeigu, būtų galima, tada VISI VISKĄ GRĄŽINTŲ!

Ar jūs galit patikėt kokie anie sūkos? Jie neturi teisės man meluot. Jie turi teikti normalią paslaugą, o ne parduot laptopą su supista motina ir po to tampyt, pakol galiausiai jau ten pakeičia tą motiną ir sudie kvietkeli. Aišku, aš buvau nepatyręs, žioplas, ką padarysi. Galiausiai kompas pradėjo veikti ir buvo daugmaž tokio lygio, kaip ir priklauso vidutinės klasės Dell laptopui - ne kosmosas, bet ir ne šūdas.
AMD Ryzen 9 12-Core / 2x32GB 3200MHz / Aorus 3070 MASTER 8G / 0.5 + 1 + 2TB SSD
Noctua Cooling / 601 Silent Base / MX Keys / Master 3
CRG9 5120x1440 120 Hz

Daemon
Posts: 584
Joined: 2018-07-11

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by Daemon » 2020-08-24 19:10

Mezon:

nachui tokį internetą. Atsijunginėja, stabdo.

Per atostogos mezonas negaudė ryšio Neringoj, tai pasijungiau Telia. O Dieve koks experiencas. Greita, staigu, be stabdžių. Tiesiog ištaškė :D

Nu bet ką, su mezonu liko gyvent dar kokie metai ar daugiau. Pasidėt į spintą gaila dėl tų kelių euriukų, nors gal reikėtų...

Naudoju telefone, tačiau tie, kas naudoja modeme, taip pat skundžiasi.
AMD Ryzen 9 12-Core / 2x32GB 3200MHz / Aorus 3070 MASTER 8G / 0.5 + 1 + 2TB SSD
Noctua Cooling / 601 Silent Base / MX Keys / Master 3
CRG9 5120x1440 120 Hz

Daemon
Posts: 584
Joined: 2018-07-11

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by Daemon » 2020-08-24 19:17

Yra dar Lemona. Na, nežinau blogesnio aptarnavimo nesu patyręs :roll:

Ateini, pasakai ko reikia, paduoda kažką netinkamo, pasitiki, nes vis gi "pakonsultuoja" (pagal Lemonos komercinį naratyvą; ten gi išsimuši lapelį specialiai tam). Snukis čiuvako nulinis, nei ačiū, prašau, viso gero, čekį numeta ant prekystalio, tarsi sakydamas "tu man šlykštus".

Po to, aišku, parsinešus namo paaiškėja, kad padavė ne tai, ko reikia. Neši atgal. O tada tai BŪŪŪ, tas snukis pasidaro dar piktesnis, ir jofana pizdink iš čia greičiau. Šiaip ne taip grąžina pinigus ir parduoda ko reikia.

Tikrai bandysiu išvengti šios parduotuvės ateity. Ėjau keliskart grynai dėl to, kad kažkada čia buvo kaip ir faina pardė, nes tipo kainos gal nedidelės ir pan., visi varo, tai ir man reikia, bet čia tas buvo labai seniai. Po to, pamenu išbrango, o po to vapšė išsikėlė į stiklainį.

(Dėl stiklainio j/k)
AMD Ryzen 9 12-Core / 2x32GB 3200MHz / Aorus 3070 MASTER 8G / 0.5 + 1 + 2TB SSD
Noctua Cooling / 601 Silent Base / MX Keys / Master 3
CRG9 5120x1440 120 Hz

ToBeX
Posts: 863
Joined: 2008-11-18

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by ToBeX » 2020-08-25 08:50

Su kesko senukais pešiojuosi antra savaitė dėl garantinio.
Nors vartotojų teisės aiškiai rašo, kad aš net neturiu įrodinėt pusė metų, kad brokas. o čia išvis sekančią dieną kreipiausi, sako pats kreipkis į garantinį aptarnavimą. sakau, kad man ne garantinio reikia, o arba keičiat nauja preke, arba gražinat pinigus. sako taip nedarom. galu gale prekė virš 10kg, man nepriklauso jos vežiot, o servisas neturi kurjario paslaugos... Nu ir va sėdžiu 1k E įmerkęs....

aJam
Posts: 85
Joined: 2008-10-08

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by aJam » 2020-08-25 09:31

Su 1A/Kesko Senukais kažkada teko ilgai kovot, kad priimtų kolonėles, kurias nuvežiau tą pačią dieną atgal. Pasakiau, kad noriu grąžint be priežasties. Jie pasirodo nuvežė į servisą tikrint (nes užsiminiau vadybininkei, kad netiko kaip skamba), pralaukiau gal porą mėnesių, tada kreipiausiu į vartotojų teises ir dar po mėnesio gal atgavau pinigus. Tai nuomonė apie 1A krito, o vartotojų teisių inspektorius paliko labai gerą įspūdį. Nuoširdžiai stengėsi padėt, įsigilino į situaciją.

nemesis
Posts: 1704
Joined: 2008-03-28

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by nemesis » 2020-08-25 09:58

aJam wrote:
2020-08-25 09:31
Su 1A/Kesko Senukais kažkada teko ilgai kovot, kad priimtų kolonėles, kurias nuvežiau tą pačią dieną atgal. Pasakiau, kad noriu grąžint be priežasties. Jie pasirodo nuvežė į servisą tikrint (nes užsiminiau vadybininkei, kad netiko kaip skamba), pralaukiau gal porą mėnesių, tada kreipiausiu į vartotojų teises ir dar po mėnesio gal atgavau pinigus. Tai nuomonė apie 1A krito, o vartotojų teisių inspektorius paliko labai gerą įspūdį. Nuoširdžiai stengėsi padėt, įsigilino į situaciją.
Maniau kad grąžinti be priežasties per dvi savaites galima tik pirkus internetu...

aJam
Posts: 85
Joined: 2008-10-08

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by aJam » 2020-08-25 10:08

Tai 1A ir yra internetinė parduotuvė.

nemesis
Posts: 1704
Joined: 2008-03-28

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by nemesis » 2020-08-25 10:48

aJam wrote:
2020-08-25 10:08
Tai 1A ir yra internetinė parduotuvė.
Aišku. Nes kai parašei tą pačią dieną tai supratau kai nusipirkai tą pačią dieną, o ne kai pristatė.

User avatar
Katonas
Posts: 1736
Joined: 2008-10-03

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by Katonas » 2020-08-25 11:02

Nu nezinau, su Senukais ir grazinimus bent Klaipedoj bedu nera. Viena kart nupirkom laminata, bet korta uzmirsom paduot ir nuolaidos nepritaike. Nuejo zmona i grazinima, padara ale grazinima ir pardave su nuolaida. Siaip dar kiek visko grazinta ir jokiu klausimu ar problemu. O tai gal jus pirma nueinant pradedat rekaut ar siuntinet?

Visi dar Pigu skundziasi. Uosvene pirko TV sia vasara, pasitaike su broku. Grazino pinigus ir tiek ziniu. Tik as is karto pamokiau, kad jokiu garantiniu, parase prasyma ir pinigai saskaitoj.
a.k.a. Mindaugas Klumbis
MiTech

aJam
Posts: 85
Joined: 2008-10-08

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by aJam » 2020-08-25 12:39

Katonas wrote:
2020-08-25 11:02
Nu nezinau, su Senukais ir grazinimus bent Klaipedoj bedu nera. Viena kart nupirkom laminata, bet korta uzmirsom paduot ir nuolaidos nepritaike. Nuejo zmona i grazinima, padara ale grazinima ir pardave su nuolaida. Siaip dar kiek visko grazinta ir jokiu klausimu ar problemu. O tai gal jus pirma nueinant pradedat rekaut ar siuntinet?
Su normaliais Senukais aš irgi neturėjau jokios blogos patirties, bet jie nupirkę 1A.LT padarė kažkokį jovalą, nes aptarnavimo lygis baisus. Seniau 1A.LT buvo tikrai gera parduotuvė, tekę ir su garantiniu susidurt, viskas buvo sprendžiama operatyviai ir be nesąmonių.

ToBeX
Posts: 863
Joined: 2008-11-18

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by ToBeX » 2020-08-25 13:07

Katonas wrote:
2020-08-25 11:02
Nu nezinau, su Senukais ir grazinimus bent Klaipedoj bedu nera. Viena kart nupirkom laminata, bet korta uzmirsom paduot ir nuolaidos nepritaike. Nuejo zmona i grazinima, padara ale grazinima ir pardave su nuolaida. Siaip dar kiek visko grazinta ir jokiu klausimu ar problemu. O tai gal jus pirma nueinant pradedat rekaut ar siuntinet?

Visi dar Pigu skundziasi. Uosvene pirko TV sia vasara, pasitaike su broku. Grazino pinigus ir tiek ziniu. Tik as is karto pamokiau, kad jokiu garantiniu, parase prasyma ir pinigai saskaitoj.
Aš manau, kad čia viskas dėl, to, kad tv kaina pora tūkstančių, dėl to taip lengvai ir nenori gražint/keist. O ir gabaritai, kad su lengva mašina neatveši ir nenutėkši prie informacijos. O bendraujam kol kas gražiai. Dabar prašo parašyt raštišką prašymą taisyt, bet bijau, kad jei turės tokį, galės taisyt nesukdami sau galvos. o aš noriu prekės keitimo arba pinigų gražinimo.

Daemon
Posts: 584
Joined: 2018-07-11

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by Daemon » 2020-08-25 14:58

Pagal įstatymą, jeigu kažkas neatitinka, privalo grąžinti pinigus be jokių klausimų. Jei neši taisyt, tai jau pats kaltas. O jiems dar geriau, jiems nereikės grąžint pinigų, o servisas, galimas dalykas, ne jų galvos skausmas ir jie pinigų nepraranda serviso atveju.
AMD Ryzen 9 12-Core / 2x32GB 3200MHz / Aorus 3070 MASTER 8G / 0.5 + 1 + 2TB SSD
Noctua Cooling / 601 Silent Base / MX Keys / Master 3
CRG9 5120x1440 120 Hz

ToBeX
Posts: 863
Joined: 2008-11-18

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by ToBeX » 2020-08-28 13:38

Pradėjus naudot dažniau žodį VVTAT, pavyko susitart, gražino pinigus, ir iškart tą patį modelį vėl nusipirkau :D

audreeliss
Posts: 7
Joined: 2017-07-23

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by audreeliss » 2020-08-28 19:46

Man tai įdomu dėl garantijos trukmės. EU rašo, kad garantija 2 metai. O laptopas, mikrotik routeris turi tik 12 mėn garantiją. Teko šitą mikrotik kažkuriame tinklapyje matyti ir su 2 metų garantija. Pažįstamas pirko Lenovo V15 neseniai, tai irgi davė tik 12 mėn garantija, tiesa, nepasidomėjau kokia parduotuvė. Mamai pirkau laptopą 2011 metais, irgi Lenovo iš kilobaito, tai garantija buvo 12 mėn, bet aš ne kuklus, jeigu kas būtų nutikę, būčiau tikrai pasikreipęs. Bet veikia po šiai dienai, tik jau per lėtas. Kiti Lenovo laptopai Skytech'e su 24 mėn garantija, net tie pigesni. Aš suprantu, kad jiems tai duoda tiekėjai, bet ar neturėtų ir tie tiekėjai judėti link 24 mėn garantijos termino? Aš skalbimo mašiną pirkau naudotą. Ir tai gavau, ir čekį, ir raštišką 12 mėn garantiją. Iš mažos, niekam nežinomos įmonės. Prieš Skytech nieko neturiu, pats pagrinde iš čia perku, jeigu turi norimą daiktą. Jų vadovas, kai dar dirbo FIS'e, padėjo iš garantinio atgauti vaizdo plokštę greitai. Pats ir parašė man laišką, kad paminėčiau vartotojų teises, ir tada po kelių dienų, pakeitė į kitą ir atvežė. Prieš tai paskambino, ir paklausė, ar tinka keitimas? O iki to, tai turbūt mėnesį nejudinta gulėjo.
Ryzen 5 3600/Gigabyte GTX 750 1GB OC/B450 Tomahawk Max II/Crucial 4x8GB 32GB 3600Mhz CL16/Crucial MX500 4x1TB/Xilence 550W/ZALMAN S2 TG/Dell U2415 + Iiyama B2403WS/Logitech K270 + Logitech M185

nemesis
Posts: 1704
Joined: 2008-03-28

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by nemesis » 2020-08-28 21:17

audreeliss wrote:
2020-08-28 19:46
Man tai įdomu dėl garantijos trukmės. EU rašo, kad garantija 2 metai. O laptopas, mikrotik routeris turi tik 12 mėn garantiją. Teko šitą mikrotik kažkuriame tinklapyje matyti ir su 2 metų garantija. Pažįstamas pirko Lenovo V15 neseniai, tai irgi davė tik 12 mėn garantija, tiesa, nepasidomėjau kokia parduotuvė. Mamai pirkau laptopą 2011 metais, irgi Lenovo iš kilobaito, tai garantija buvo 12 mėn, bet aš ne kuklus, jeigu kas būtų nutikę, būčiau tikrai pasikreipęs. Bet veikia po šiai dienai, tik jau per lėtas. Kiti Lenovo laptopai Skytech'e su 24 mėn garantija, net tie pigesni. Aš suprantu, kad jiems tai duoda tiekėjai, bet ar neturėtų ir tie tiekėjai judėti link 24 mėn garantijos termino? Aš skalbimo mašiną pirkau naudotą, ir tai gavau, ir čekį, ir raštišką 12 mėn garantiją. Iš mažos, niekam nežinomos įmonės. Prieš Skytech nieko neturiu, pats pagrinde iš čia perku, jeigu turi norimą daiktą. Jų vadovas, kai dar dirbo FIS'e, padėjo iš garantinio atgauti vaizdo plokštę greitai. Pats ir parašė man laišką, kad paminėčiau vartotojų teises, ir tada po kelių dienų, pakeitė į kitą ir atvežė. Prieš tai paskambino, ir paklausė, ar tinka keitimas? O iki to, tai turbūt mėnesį nejudinta gulėjo.
Nesvarbu ką rašo pardavėjas - EU garantija privačiam asmeniui negali būti trumpesnė nei 2 metai ir taškas. Sugedo po pusantrų metų, nunešei kur "davė" metams ir privalo tvarkyti...

audreeliss
Posts: 7
Joined: 2017-07-23

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by audreeliss » 2020-08-28 21:45

nemesis wrote:
2020-08-28 21:17
audreeliss wrote:
2020-08-28 19:46
Man tai įdomu dėl garantijos trukmės. EU rašo, kad garantija 2 metai. O laptopas, mikrotik routeris turi tik 12 mėn garantiją. Teko šitą mikrotik kažkuriame tinklapyje matyti ir su 2 metų garantija. Pažįstamas pirko Lenovo V15 neseniai, tai irgi davė tik 12 mėn garantija, tiesa, nepasidomėjau kokia parduotuvė. Mamai pirkau laptopą 2011 metais, irgi Lenovo iš kilobaito, tai garantija buvo 12 mėn, bet aš ne kuklus, jeigu kas būtų nutikę, būčiau tikrai pasikreipęs. Bet veikia po šiai dienai, tik jau per lėtas. Kiti Lenovo laptopai Skytech'e su 24 mėn garantija, net tie pigesni. Aš suprantu, kad jiems tai duoda tiekėjai, bet ar neturėtų ir tie tiekėjai judėti link 24 mėn garantijos termino? Aš skalbimo mašiną pirkau naudotą, ir tai gavau, ir čekį, ir raštišką 12 mėn garantiją. Iš mažos, niekam nežinomos įmonės. Prieš Skytech nieko neturiu, pats pagrinde iš čia perku, jeigu turi norimą daiktą. Jų vadovas, kai dar dirbo FIS'e, padėjo iš garantinio atgauti vaizdo plokštę greitai. Pats ir parašė man laišką, kad paminėčiau vartotojų teises, ir tada po kelių dienų, pakeitė į kitą ir atvežė. Prieš tai paskambino, ir paklausė, ar tinka keitimas? O iki to, tai turbūt mėnesį nejudinta gulėjo.
Nesvarbu ką rašo pardavėjas - EU garantija privačiam asmeniui negali būti trumpesnė nei 2 metai ir taškas. Sugedo po pusantrų metų, nunešei kur "davė" metams ir privalo tvarkyti...
Taip ir daryčiau. Tik va įdomu. Kodėl jeigu jie tai žino, taip rašo? Tipo prastumti tai nežinantiems klientams? Nors turbūt taip, nes tikrai yra, kurie to nežino, susitaikys ir nusipirks kitą prekę.
Ryzen 5 3600/Gigabyte GTX 750 1GB OC/B450 Tomahawk Max II/Crucial 4x8GB 32GB 3600Mhz CL16/Crucial MX500 4x1TB/Xilence 550W/ZALMAN S2 TG/Dell U2415 + Iiyama B2403WS/Logitech K270 + Logitech M185

nemesis
Posts: 1704
Joined: 2008-03-28

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by nemesis » 2020-08-28 22:57

audreeliss wrote:
2020-08-28 21:45
nemesis wrote:
2020-08-28 21:17
audreeliss wrote:
2020-08-28 19:46
Man tai įdomu dėl garantijos trukmės. EU rašo, kad garantija 2 metai. O laptopas, mikrotik routeris turi tik 12 mėn garantiją. Teko šitą mikrotik kažkuriame tinklapyje matyti ir su 2 metų garantija. Pažįstamas pirko Lenovo V15 neseniai, tai irgi davė tik 12 mėn garantija, tiesa, nepasidomėjau kokia parduotuvė. Mamai pirkau laptopą 2011 metais, irgi Lenovo iš kilobaito, tai garantija buvo 12 mėn, bet aš ne kuklus, jeigu kas būtų nutikę, būčiau tikrai pasikreipęs. Bet veikia po šiai dienai, tik jau per lėtas. Kiti Lenovo laptopai Skytech'e su 24 mėn garantija, net tie pigesni. Aš suprantu, kad jiems tai duoda tiekėjai, bet ar neturėtų ir tie tiekėjai judėti link 24 mėn garantijos termino? Aš skalbimo mašiną pirkau naudotą, ir tai gavau, ir čekį, ir raštišką 12 mėn garantiją. Iš mažos, niekam nežinomos įmonės. Prieš Skytech nieko neturiu, pats pagrinde iš čia perku, jeigu turi norimą daiktą. Jų vadovas, kai dar dirbo FIS'e, padėjo iš garantinio atgauti vaizdo plokštę greitai. Pats ir parašė man laišką, kad paminėčiau vartotojų teises, ir tada po kelių dienų, pakeitė į kitą ir atvežė. Prieš tai paskambino, ir paklausė, ar tinka keitimas? O iki to, tai turbūt mėnesį nejudinta gulėjo.
Nesvarbu ką rašo pardavėjas - EU garantija privačiam asmeniui negali būti trumpesnė nei 2 metai ir taškas. Sugedo po pusantrų metų, nunešei kur "davė" metams ir privalo tvarkyti...
Taip ir daryčiau. Tik va įdomu. Kodėl jeigu jie tai žino, taip rašo? Tipo prastumti tai nežinantiems klientams? Nors turbūt taip, nes tikrai yra, kurie to nežino, susitaikys ir nusipirks kitą prekę.
Galbūt nežinantiems, galbūt su intencija į juridinius asmenis... Msi, asus ir dalis kitų gamintojų duoda kai kuriems savo gaminiams 3 metų garantiją, o kai kurie pardavėjai ją kažkodėl sumažina iki 2 metų (pagal jų puslapiuose pateiktą info). Iš garantijos neuždirbsi, o iš naujo pardavimo taip...

audreeliss
Posts: 7
Joined: 2017-07-23

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by audreeliss » 2020-08-28 23:14

nemesis wrote:
2020-08-28 22:57
audreeliss wrote:
2020-08-28 21:45
nemesis wrote:
2020-08-28 21:17


Nesvarbu ką rašo pardavėjas - EU garantija privačiam asmeniui negali būti trumpesnė nei 2 metai ir taškas. Sugedo po pusantrų metų, nunešei kur "davė" metams ir privalo tvarkyti...
Taip ir daryčiau. Tik va įdomu. Kodėl jeigu jie tai žino, taip rašo? Tipo prastumti tai nežinantiems klientams? Nors turbūt taip, nes tikrai yra, kurie to nežino, susitaikys ir nusipirks kitą prekę.
Galbūt nežinantiems, galbūt su intencija į juridinius asmenis... Msi, asus ir dalis kitų gamintojų duoda kai kuriems savo gaminiams 3 metų garantiją, o kai kurie pardavėjai ją kažkodėl sumažina iki 2 metų (pagal jų puslapiuose pateiktą info). Iš garantijos neuždirbsi, o iš naujo pardavimo taip...
Teisybė. Ačiū už informaciją :)
Ryzen 5 3600/Gigabyte GTX 750 1GB OC/B450 Tomahawk Max II/Crucial 4x8GB 32GB 3600Mhz CL16/Crucial MX500 4x1TB/Xilence 550W/ZALMAN S2 TG/Dell U2415 + Iiyama B2403WS/Logitech K270 + Logitech M185

ToBeX
Posts: 863
Joined: 2008-11-18

Re: Kaziolinam kaziolus!!!

Post by ToBeX » 2020-08-29 18:01

Elektroninę cigarietą turėjau su 6mėn garantija, nieko ir su vartotojų teisėm nepešiau. Iš gamintojo raštą nusiuntė, kad šita prekė tik 6mėn garantinis ir, kad buvau informuotas perkant - ragus įstatė :) Daug nesipešiojau vis gi prekė už 100e, laikas ir nervai kartais brangesni.

Post Reply