Lazerinio printerio nulauzimas

Diskusijos apie viską
Post Reply
tadazz15922
Posts: 28
Joined: 2017-09-23

Lazerinio printerio nulauzimas

Post by tadazz15922 » 2022-01-08 14:34

Gal kas turi kokiu patarimu ar kokia nuoroda kaip perprogramuoti ar nulauzti printeri, nes mano printeris atspausdina 1000 lapu o poto rodo kad jau reikia papildyti kasete nors dar yra kokiam 100 lapu atspausdinti (HP Color lazerinis MFP 179fnw), man sake kad imanoma perprogramuoti ir panaikinti 1000 lapu limita ...

nemesis
Posts: 1704
Joined: 2008-03-28

Re: Lazerinio printerio nulauzimas

Post by nemesis » 2022-01-08 15:09

tadazz15922 wrote:
2022-01-08 14:34
Gal kas turi kokiu patarimu ar kokia nuoroda kaip perprogramuoti ar nulauzti printeri, nes mano printeris atspausdina 1000 lapu o poto rodo kad jau reikia papildyti kasete nors dar yra kokiam 100 lapu atspausdinti (HP Color lazerinis MFP 179fnw), man sake kad imanoma perprogramuoti ir panaikinti 1000 lapu limita ...
Nete ieškok pagal savo modelį reikiamo hacko. Gal bus, gal nebus, gal bus, bet neaprašytas niekieno...

Hackų visokių būna, pas mus pvz lexmark w840 kasetės kai baigdavosi chip limitas, o ne kasetės dažų, tai perdėdavom iš tų kur baigėsi dažai, o limitas nepasiektas (ten žiauriai lengvai įsistato), Afficio Ricoh tai pats pardavėjas nunulino, nes sakė su tuo pačiu photo kontuktorium eina spausdintuvas ir daugiafunkcis, bet pas spausdintuvą 40k limitas, o pas daugiafunkcį 120k užsetintas. Kažkokias klavišų kombinacijas suspaudinėjo per admin meniu ant aparato ir nusinulino... Esam radę ir taip internete pagal modelį aparato work arroundų, bet tikrai ne visais atvejais - kartais tekdavo ir tiesiog keisti detalę.

Labiausiai nepatiko kai pirkom mažus daugiafunkcius, laimėjo Philips kurių aš net nemaniau kad jie gamina (o gal ir negamina, ten berods trys firmos ant to pačio aparato savo logus deda), ir jie atėjo su demo kasetėmis ir 10% užpildymu, o kasetės kainavo realiai tiek pat, kiek ir visas aparatas su demo kasete (~500eur aparatas ir ~400eur kasetė). Tai kasetės eidavo jiems su aktyvacijos kortelėmis ir jokio work arroundo nesam matę šitam modeliui...

Post Reply