Naujienos, naudingos nuorodos

Diskusijos apie viską
Unamed
Posts: 514
Joined: 2008-08-02

Post by Unamed » 2009-11-04 20:17

Dabar pagalvojau rimciau ,ir toks keistas sutapimas,man nuo praeitos savaites pirmadienio pradejo nebesiusti torrent failu :\\ is kito kompo siuncia ,o is mano ne ,tai gal jau mano IP LANVA pariso su zalekalnio mentura ? :D
pushaz - jei tektu ,tai tektu moket nemazai :D ta bauda palynginti nedidele xD

pushaz
Posts: 674
Joined: 2008-11-25

Post by pushaz » 2009-11-04 20:43

Taigi bliam - eini i utorrent,preferences,bittorrent,protocol encryption - vsio,tegul jie te knisa ka nori.Ka tu siunti gali isduot tik tavo neto tiekejas-jei padarai encrypt,net jis pagal ideja negali matyt ka siunti,taigi irodymo nera.O siustis gali ir free softa ir t.t. nieks nieko nepripi..
Ka tas IP gali jiems duot nzn,nzn as tu istatymu,bet ar gali teisetai ateit i namus su kazkokiu IP is kazkokio saito ir pasakyt - tu piratas??Pabandytu kokioj anglijoj ta padaryt - gautu tokia kompensacija zmogus,kad turbut ilgai ciaudetu tie antipiratai..Reiketu pasiskaityt teises aktus ar istatymus kokius susijusius su tuo

Longhorn
Posts: 417
Joined: 2008-03-03

Post by Longhorn » 2009-11-04 21:18

[c] pushaz rašė:
Taigi bliam - eini i utorrent,preferences,bittorrent,protocol encryption - vsio,tegul jie te knisa ka nori.Ka tu siunti gali isduot tik tavo neto tiekejas-jei padarai encrypt,net jis pagal ideja negali matyt ka siunti,taigi irodymo nera.O siustis gali ir free softa ir t.t. nieks nieko nepripi..
Ka tas IP gali jiems duot nzn,nzn as tu istatymu,bet ar gali teisetai ateit i namus su kazkokiu IP is kazkokio saito ir pasakyt - tu piratas??Pabandytu kokioj anglijoj ta padaryt - gautu tokia kompensacija zmogus,kad turbut ilgai ciaudetu tie antipiratai..Reiketu pasiskaityt teises aktus ar istatymus kokius susijusius su tuo [/c]

ka ten reik parink buvo parinkta disabled kitos yr enabled ir forced :)

nanoWorld
Posts: 215
Joined: 2008-11-25

Post by nanoWorld » 2009-11-04 21:20

Kad Lanva pasiektu kazkokiu rezultatu, visu pirma su ja turi glaudziai bendradarbiauti istatymu kurimo ir vykdymo institucijos (kad parengtu normalia istatymine baze) bei rysio tiekejai. Cia to \"megztuko\" spygavimas ir vienos Lanvos piratu gaudymas tokiais metodais yra grynas niekalas.

Jei butu rimtai, tikrai rimtai tai \"risama\", nepadetu nei sifravimai, nei igaliotieji serveriai, taciau nieko cia \"rimtai\" daroma tikrai nebus, vien del lesu, kaip minejo pushaz.

Galu gale visi sifravimo algoritmai turi slaptus srifto apejimo metodus, aisku del torrent ju niekas nenaudos, bet kad tokie egzistuoja ir zinomi USA NSA tikriausiai nepaslaptis.

pushaz
Posts: 674
Joined: 2008-11-25

Post by pushaz » 2009-11-04 21:28

Longhorn - enabled reikia
Tu lesu LANVA niekada ir netures,nebent M$ rimtai pradetu remti,kuom laaabai abejoju.
LANVA sakosi gavo IP zmoniu is kazkur?Sekmes jiems laimet teismuose :D Jei ka,prasykit kuo didesns zalos atlyginimo.
Beje,jei neklystu,Win 7 menesi galima naudot be jokio aktyvavimo ;)

Metanabol
Posts: 115
Joined: 2009-09-02

Post by Metanabol » 2009-11-04 22:52

na dvd dalint negalima, jie patys atsisiuntė failą, tuomet ji seedino, o utorrente labai lengvai pamatai kas iš tavęs siunčiasi failus... :) paraso ir country ir kiek atsisiuntei, ir ip... Žodžiu čia panašiai būtų kaip: specialiai padaro auto avariją, bando sumokėti žmogeliui kyšį (nes jie kalti), o tada staiga sulaiko už tai, kad žmogus nepranešė policijai ir dar ėmė kyšį... :) NA ŽODŽIU, čia tik pas mus lietuvoj tokių čiūdų pamatyt galima... :) Iki ko daėjo, kad tik iš ubagų krašto pinigą pasidaryt. Kaip koks kurvynas (atleiskit už išsireiškimą), kas nori - tas ateina, kas nori - tas pasiema ir pabėga.

pushaz
Posts: 674
Joined: 2008-11-25

Post by pushaz » 2009-11-04 23:13

Metanabol +1000

nemesis
Posts: 1704
Joined: 2008-03-28

Post by nemesis » 2009-11-05 12:22

nanoWorld plačiai naudojami algoritmai praktiškai neturi \"slaptų šifravimo apėjimų\". Nes jei jų ir atranda tada keičia šifravimo algoritmą arba jį taiso. Bet tikimybė rasti tą apėjimą yra praktiškai nulinė(viešai naudojamose sistemose, dažniau atranda nesaugumų raktų generavimo programose(bet ir tai labai retai)). Bene vienintelis realus būdas nulaužti sistemą yra brute force metodas.

Tarkim paimam taip plačiai dabar naudojamą RSA kripto sistemą. Dėl piniginio prizo bandantys rasti privatų raktą turint modulį ir viešą raktą(ten kompai sukasi metų metais, ne po vieną, o kai kur sukasi net super kompiuteriai), o nulaužtas dabar dar tėra tik RSA 663 bitų ilgio raktas. Priminsiu kad bent lietuvos bankai naudoja 1024bitų ilgio RSA raktus(įdomumo dėlei: už tokio ilgio rakto nulaužimą siūlo 100.000$) ir reikalauja(na bent reikalavo, bet iš to kad klientai nesikreipė spėju kad čia tik \"oficialumas\") kasmet raktus pergeneruoti. Taigi 99.(9)% procentai šifravimo sistemos saugumas paremtas neadekvačiai ilgu vieno rakto nulaužimu esant šių laikų technologijoms o kitus apėjimo metodus, jei jų yra, vargu ar kas žino. Na nebent keliant sąmokslo teoriją, kaip sakai kokia NASA ar dar kas...


Deft
Posts: 1202
Joined: 2008-05-05

Post by Deft » 2009-11-05 14:30

http://www.technologijos.lt/diskusijos/ ... 0415#80415

Kas mane privers apsaugoti bevielį ryšį? Koks įstatymas? Man tiesiog negaila kad kažkas pasinaudoja internetu, mano pagalba.

Linas
Posts: 546
Joined: 2007-11-23

Post by Linas » 2009-11-05 14:52

[c] Deft rašė:
http://www.technologijos.lt/diskusijos/ ... 0415#80415

Kas mane privers apsaugoti bevielį ryšį? Koks įstatymas? Man tiesiog negaila kad kažkas pasinaudoja internetu, mano pagalba. [/c]
Tavo internetas, tavo irenginys tu ir atsakai. Arba irodyk, kad tas \"kažkas\" naudojosi tavo internetu ir atsisiuntė nelegalų turinį.

BigMan
Posts: 216
Joined: 2009-05-24

Post by BigMan » 2009-11-05 15:00

[c] Linas rašė:
[c] Deft rašė:
http://www.technologijos.lt/diskusijos/ ... 0415#80415

Kas mane privers apsaugoti bevielį ryšį? Koks įstatymas? Man tiesiog negaila kad kažkas pasinaudoja internetu, mano pagalba. [/c]
Tavo internetas, tavo irenginys tu ir atsakai. Arba irodyk, kad tas \"kažkas\" naudojosi tavo internetu ir atsisiuntė nelegalų turinį. [/c]
as nekaltas.. Tevas kaltas :D o jei rimtai, tai lempa kazkokia.. nieko nepadarys.. tegul ateina pro duris sukisiu ta MS windows 7 deze jiems i dantis.. ir vsio.. paliubomu kaip vaikai.. kaip galima isigyt originalius win jei jie kainuoja daugiau, nei VIDUTINE PENSIJA!!! nelogiska truputi.. Paziurekit kiek mokyklose yra nelegalaus softo. pas mus sulioj vien 100 pc su win xp kurie crekinti :)

Deft
Posts: 1202
Joined: 2008-05-05

Post by Deft » 2009-11-05 15:29

Na tai kaip įrodyt kavinėms pvz interneto, arba zebra belaidžio vartotojams, ką zebra gaus baudą už platinimą? :D

pushaz
Posts: 674
Joined: 2008-11-25

Post by pushaz » 2009-11-05 15:34

http://www.tomsguide.com/us/isp-police- ... -5028.html

Kaip mentai noretu paspaust ISP tiekejus :D

BigMan - nusisnekejai - jei tu gali isigyt pc uz 3 gabalus,kaip tu negali dar keliu simtu ismest originaliam Win??
Nesakau kad as naudoju originalius Win siuo metu,bet Win 7 ko gero isigysiu.Ir ne del piratavimo,o tiesiog uz gera produkta manau kad verta moket

Deft
Posts: 1202
Joined: 2008-05-05

Post by Deft » 2009-11-05 15:44

pushaz, kažkada metei linka apie win7 rusu kalba tipo kažkas ten nemokamo ar pan. Kas ten buvo?

pushaz
Posts: 674
Joined: 2008-11-25

Post by pushaz » 2009-11-05 15:46

bliam,dabar neatsimenu jau zinok..jei tiksliau parasytum,gal atgaminciau..

BigMan
Posts: 216
Joined: 2009-05-24

Post by BigMan » 2009-11-05 15:54

[c] pushaz rašė:
http://www.tomsguide.com/us/isp-police- ... -5028.html

Kaip mentai noretu paspaust ISP tiekejus :D

BigMan - nusisnekejai - jei tu gali isigyt pc uz 3 gabalus,kaip tu negali dar keliu simtu ismest originaliam Win??
Nesakau kad as naudoju originalius Win siuo metu,bet Win 7 ko gero isigysiu.Ir ne del piratavimo,o tiesiog uz gera produkta manau kad verta moket [/c]
atsiprasau tie tevo keli simtai yra vos ne 700 lt.. 700lt moket uz softa apsurdas...

nemesis
Posts: 1704
Joined: 2008-03-28

Post by nemesis » 2009-11-05 16:14

Čia spėju bus kaip ir su greičio viršijimo fotografijom, arba mašinos savininkas nurodo kas ją vairavo pažeidimo metu arba teks susimokėti pačiam.

Bigman o kodėl crackinti XP pas jus? Gi Windus švietimo ministerija perka mokyklom centralizuotai ir gali diegti praktiškai į bet kurį kompiuterį jai priklausantį.

Kad windowsų kainos išpūstos nerealiai čia visiems aišku. Jų savikaina ir litas neišeina tikriausiai. Bet kažkaip gi reikia finansuoti visus nevykusius microsofto projektus ir atsiimti pinigus iš nelegalų :D

nanoWorld
Posts: 215
Joined: 2008-11-25

Post by nanoWorld » 2009-11-05 17:20

Nemesis, nezinau kiek tai tiesa, taciau mum per kriptografiniu sistemu moduli destytojas patikino, kad kiekvienas sifravimo algoritmas yra sukurtas su specialiu metodu ji apeiti, kuris yra zinomas JAV nacionalinio saugumo agenturai. Kiek tai realu kiek ne - nedristu gincytis, taciau manau zmogus is lempos nesneketu... Metodas apeiti tai ne brute force su superkompais, taciau specifinis algoritmas ar metodas.

Pridedant idomumo deliai del saugos, tai siuo metu MD5 jau sukompromituotas, o AES taip pat greitu metu turetu buti :)

nemesis
Posts: 1704
Joined: 2008-03-28

Post by nemesis » 2009-11-05 17:55

O koks konkrečiai dėstytojas ir iš kokio universiteto tai sakė? Kažkaip labai jau man įdomu pasidarė.
Praktiškai bene visos plačiai naudojamos kriptosistemos yra viešos nuo A iki Z, ir kaip į jas(tiek USA tiek ne USA kurtas) USA gali įkišti savo \"patobulinimus\" ir priversti juos prisiimti visas kitas pasaulio šalis man visiškai neaišku pasidarė. Tuo labiau kad labai didelė dalis kriptosistemų sukurta dar labai seniai, kai kompiuteris buvo stebuklas, jas kūrė ne programuotojai o matematikai, buvo pradėtos taikyti pagal šiandieninę paskirtį tik visai neseniai ir vistiek prieš 40 metų USA kažką tiem šifravimo algoritmams padarydavo? Įdomi teorija...

Post Reply