Reklama

Administracijos klausimai ir pan
MariusK
Posts: 17
Joined: 2007-09-18

Post by MariusK » 2010-12-06 21:42

Sveiki.

Nezinau kaip kitiems bet man truputi kliuva tos dormeo ir kosmodisko reklamos. Sveitaine pateikia naujienas susijusias su IT ir panasiai, o reklamuoja kazkokias pagalves ir diskus... Nu nelygis sitaip. :) Reklama ir taip jau blogis yra o cia dar tokius daiktus reklamuot... Zodziu spreskit patys. As tik savo nuomone issakiau. :)

SB
Posts: 517
Joined: 2007-09-01

Post by SB » 2010-12-06 21:47

Ok, artimiausiu metu užbaninsim ir padarysim mokamą versiją.

tomaxsas
Posts: 263
Joined: 2007-09-04

Post by tomaxsas » 2010-12-06 22:00

nematau jokių reklamų :D

Santechnikas
Posts: 222
Joined: 2010-09-06

Post by Santechnikas » 2010-12-06 22:25

[c] Sveiki.

Nezinau kaip kitiems bet man truputi kliuva tos dormeo ir kosmodisko reklamos. Sveitaine pateikia naujienas susijusias su IT ir panasiai, o reklamuoja kazkokias pagalves ir diskus... Nu nelygis sitaip. Reklama ir taip jau blogis yra o cia dar tokius daiktus reklamuot... Zodziu spreskit patys. As tik savo nuomone issakiau. [/c]
Taves nieks nevercia ziuret y jas,o tai kad tu jas matai,tavo vieno problemos.....pats ir spresk,negi negali ju atsikratyt :)

SB
Posts: 517
Joined: 2007-09-01

Post by SB » 2010-12-06 22:25

Prašyčiau visų tie, kurie nemato reklamų, pasakyti man. Taikysime kokį nors mokestį.

gemelo
Posts: 102
Joined: 2010-03-03

Post by gemelo » 2010-12-06 22:29

sutinku su tavo nuomone ,kad dormeo ir IT nelabai derinasi ,o gal visdelto.sedint daug ir daznai prie pc iskausta nugara o dormeo su kosmo disku pades tau atsikratyti skausmo :D. o jei rimtai tai kiekviena narsykle turi addonu kuriais pasinaudojas gali nematyti tu reklamu ir nesukti galvos sau ,bet pagalvok : jaunyste neamzina ir kazkada prades skaudeti nugara o kur tu tada ieskosi dormeo ? :D:D

Deft
Posts: 1202
Joined: 2008-05-05

Post by Deft » 2010-12-06 22:37

Nu nesiderina tikrai, kaip bebutu ironiska, bet paklikinau linka ir nusipirkau pagalviu :D

Santechnikas
Posts: 222
Joined: 2010-09-06

Post by Santechnikas » 2010-12-06 22:38

[c] SB rašė:
Prašyčiau visų tie, kurie nemato reklamų, pasakyti man. Taikysime kokį nors mokestį. [/c]
SB nebuk naivus.....

gemelo
Posts: 102
Joined: 2010-03-03

Post by gemelo » 2010-12-06 22:42

[c] Deft rašė:
Nu nesiderina tikrai, kaip bebutu ironiska, bet paklikinau linka ir nusipirkau pagalviu :D [/c]

:D dabar visi po pagalvele nusiperkam ir pamirstam ta tema

Unamed
Posts: 514
Joined: 2008-08-02

Post by Unamed » 2010-12-06 22:43

[c] Santechnikas rašė:
[c] SB rašė:
Prašyčiau visų tie, kurie nemato reklamų, pasakyti man. Taikysime kokį nors mokestį. [/c]
SB nebuk naivus..... [/c]
prie ko cia naivumas ? Is ko jiem ta puslapi islaikyt ? Jus nebukit cia naivus, kas sneka ,kad ot IT puslapis turi but tik su IT susijusios reklamos ...PPfff IT detales ir taip perka,visiem kompu reikia,tai kam leist bapkes parduotuvem ir reklamint ? A ? Tai va paleidzia dormeo reklamike,kuri visai nesikisa i mano reikalus,tik ten reklamuojasi kamputy visi patenkinti. As,kad administratorius gauna bapkes uz reklama ir toliau islaiko puslapi ,bei raso naujienas,administratorius ,tuom ,kad uzsiema savo megstama veikla. Visi neziniukai supratot dbr ,kodel dormeo reklamuoja IT puslapi ?

Santechnikas
Posts: 222
Joined: 2010-09-06

Post by Santechnikas » 2010-12-06 22:55

[c] Unamed rašė:
[c] Santechnikas rašė:
[c] SB rašė:
Prašyčiau visų tie, kurie nemato reklamų, pasakyti man. Taikysime kokį nors mokestį. [/c]
SB nebuk naivus..... [/c]
prie ko cia naivumas ? Is ko jiem ta puslapi islaikyt ? Jus nebukit cia naivus, kas sneka ,kad ot IT puslapis turi but tik su IT susijusios reklamos ...PPfff IT detales ir taip perka,visiem kompu reikia,tai kam leist bapkes parduotuvem ir reklamint ? A ? Tai va paleidzia dormeo reklamike,kuri visai nesikisa i mano reikalus,tik ten reklamuojasi kamputy visi patenkinti. As,kad administratorius gauna bapkes uz reklama ir toliau islaiko puslapi ,bei raso naujienas,administratorius ,tuom ,kad uzsiema savo megstama veikla. Visi neziniukai supratot dbr ,kodel dormeo reklamuoja IT puslapi ?
[/c]
Tik nereik dabar cia ant manes varyt....asmeniskai as viska suprantu....yra daugiau cia be manes manaciu kad servery vietos galima gaut dykai :)....as ne pries reklama....as ja tiesiog ignoruoju.....kaip ir daugelis manau

SB
Posts: 517
Joined: 2007-09-01

Post by SB » 2010-12-06 22:55

[c] Santechnikas rašė:
[c] SB rašė:
Prašyčiau visų tie, kurie nemato reklamų, pasakyti man. Taikysime kokį nors mokestį. [/c]
SB nebuk naivus..... [/c]

Vaikinai, čia ironija. Kaip ir sako Unamed, reikia ir kažkokių pajamų mums, tad reklamą ir rodome, tokią, kokią reklamos agentūros rodo. Žinoma, galima kažką blokuot, bet kažkas ir Dormeo pagalves nuspaudžia, o mums papildomi pinigėliai neprošal. Kitaip numirsim, entuziasmas tikrai nebūtų išsilaikęs tuos daugiau nei tris metus, kuriuos gyvuojam. Nebusim kaip mūsų konkurentai su 100-150 lankytojų per dieną, kurie praktiškai nerašo naujienų ir gaudosi tik produktų, kuriuos vėliau prastumti bando. Tai ne mūsų stiliui.

tomaxsas
Posts: 263
Joined: 2007-09-04

Post by tomaxsas » 2010-12-06 23:00

mano kompas nėra naujas, tad kai aš įsijungiu 5 tab, o juose po minimum 5 flash, tai tiesiog nieko neina padaryti. Tad jau geriau išvis užblokavai viską ir ramu.

Santechnikas
Posts: 222
Joined: 2010-09-06

Post by Santechnikas » 2010-12-06 23:04

[c] SB rašė:
[c] Santechnikas rašė:
[c] SB rašė:
Prašyčiau visų tie, kurie nemato reklamų, pasakyti man. Taikysime kokį nors mokestį. [/c]
SB nebuk naivus..... [/c]

Vaikinai, čia ironija. Kaip ir sako Unamed, reikia ir kažkokių pajamų mums, tad reklamą ir rodome, tokią, kokią reklamos agentūros rodo. Žinoma, galima kažką blokuot, bet kažkas ir Dormeo pagalves nuspaudžia, o mums papildomi pinigėliai neprošal. Kitaip numirsim, entuziasmas tikrai nebūtų išsilaikęs tuos daugiau nei tris metus, kuriuos gyvuojam. Nebusim kaip mūsų konkurentai su 100-150 lankytojų per dieną, kurie praktiškai nerašo naujienų ir gaudosi tik produktų, kuriuos vėliau prastumti bando. Tai ne mūsų stiliui. [/c]
Siulyciau ysteigt savanoriska fonda....visiem gi siais laikais suku....kodel gi ne.....kas negali...tas negali...nieks gi nevercia.....manau galima but atsizvelgt ir y tai?Kaip manot IT antuziastai?Pradedam nuo manes ir Unamed :)

Santechnikas
Posts: 222
Joined: 2010-09-06

Post by Santechnikas » 2010-12-06 23:32

Vauuu....kokie visi aktyvus....beje SB ka turejai omeny paminejas konkurentus????Jei netycia tuos pacius apie kuriuos as ir galvoju....tai jie kol kas labai puikiai tvarkosi :D

SB
Posts: 517
Joined: 2007-09-01

Post by SB » 2010-12-06 23:38

[c] Santechnikas rašė:
Vauuu....kokie visi aktyvus....beje SB ka turejai omeny paminejas konkurentus????Jei netycia tuos pacius apie kuriuos as ir galvoju....tai jie kol kas labai puikiai tvarkosi :D [/c]

Na tuos visus, kurie taip pat kažką daro, tačiau nemanau, kad kada nors mus pasieks. Esame vieni iš pirmųjų, tapome kelioms dešimtims tūkstančių vartotojų įpročiu, tad esu patenkintas.

Santechnikas
Posts: 222
Joined: 2010-09-06

Post by Santechnikas » 2010-12-06 23:43

Na niekada nesakyk niekada....manau virins,virins kol suvirins:)

tomaxsas
Posts: 263
Joined: 2007-09-04

Post by tomaxsas » 2010-12-07 14:40

myspace irgi manė kad niekas jų neaplenks ;)

SB
Posts: 517
Joined: 2007-09-01

Post by SB » 2010-12-07 14:44

Aš manau, kad visi tie, kuriuos aplenkia, nežiūri į tuo metu esančias tendencijas ir nepasiūlo nieko naujo. Jei ir mes nebedirbsime ta linkme, savaime suprantama - žlugsime ir mus aplenks. Kitas atvejis, kad niekas rimtai į IT entuziastų rinką internete Lietuvoje neinvestuos, tad nuo 0 aplenkti, na mano galva, praktiškai neįmanoma.

Unamed
Posts: 514
Joined: 2008-08-02

Post by Unamed » 2010-12-08 20:19

[c] Santechnikas rašė:
[c] SB rašė:
[c] Santechnikas rašė:
[c] SB rašė:
Prašyčiau visų tie, kurie nemato reklamų, pasakyti man. Taikysime kokį nors mokestį. [/c]
SB nebuk naivus..... [/c]

Vaikinai, čia ironija. Kaip ir sako Unamed, reikia ir kažkokių pajamų mums, tad reklamą ir rodome, tokią, kokią reklamos agentūros rodo. Žinoma, galima kažką blokuot, bet kažkas ir Dormeo pagalves nuspaudžia, o mums papildomi pinigėliai neprošal. Kitaip numirsim, entuziasmas tikrai nebūtų išsilaikęs tuos daugiau nei tris metus, kuriuos gyvuojam. Nebusim kaip mūsų konkurentai su 100-150 lankytojų per dieną, kurie praktiškai nerašo naujienų ir gaudosi tik produktų, kuriuos vėliau prastumti bando. Tai ne mūsų stiliui. [/c]
Siulyciau ysteigt savanoriska fonda....visiem gi siais laikais suku....kodel gi ne.....kas negali...tas negali...nieks gi nevercia.....manau galima but atsizvelgt ir y tai?Kaip manot IT antuziastai?Pradedam nuo manes ir Unamed :) [/c]

Apie koki tu fonda kalbi ? Savarankiskai steigt,del technews.lt ? Ar jiem pinigu pervest siulai ?

Post Reply