IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Administracijos klausimai ir pan
Online
User avatar
SoTOP
Posts: 871
Joined: 2007-12-11

IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by SoTOP » 2018-08-29 17:15

Moderatorius turi sugebėti likti nešališkas, ko šitam žmogui padaryti nepavyksta.

Kaip moderatorius gali rašyti tokias nesąmones kaip
Jūs galit daryt tik tą, kas neprieštarauja kito žmogaus valiai ir nėra įžeidinėjimai
kai ištrinami tik vienos pusės "įžeidinėjimai", bet kitos pusės(ir jo paties) įžeidinėjimams tai negalioja. YPAČ, kai to skelbimo kūrėjo "VALIA" čia išvis nė prie ko, ir jeigu tu sukūrei skelbimą tu neturi JOKIOS teises reguliuoti kas gali komentuoti, o kas ne. IFeelYou viršijo savo įgaliojimus, pradėdamas reguliuoti kas kam galima ir kam neleidžiama pagal JO asmenine nuomone.


Kaip tas pats žmogus sugeba parašyti šituos du teiginius
Nematei, nes aš ištryniau keletą komentarų "debiliška kaina" ir pasiūlymus autoriui nusipirkti akinius.
jokie komentarai kaip "debiliška kaina", "nusipirk akinius", kurie neturi absoliučiai jokios naudos ir konstruktyvumo ir yra įžeidžiantys, nes imponuoja į autoriaus protinius gebėjimus ar dar kažką - bus trinami
o pats savo komentare
gal pačiam reikėtų akinius nusipirkt?


Gal jis nori paaiškinti, kaip pvz. šitoks komentaras nėra įžeidžiantis
užtat matau SoTOP turi labai daug ką pasakyti ir yra labai protingas. Cirkas krč. Trinkit velniop visus tuos komentarus nes žmonės, norintys kažką parduoti ar nusipirkti, tiesiog neras prekės per visokius šviesiapročius :D
arba
pritarčiau. Mane pvz irgi užpisa visokie gudručiai, su savo komentarais apie didelę kainą ir durninimais. Ypač Skelbiu.lt.. Tai tiesiog tenka trinti, arba kad būtų ramiau-nusipirkti komentų blokavimą.

User avatar
YOman
Posts: 242
Joined: 2016-02-05

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by YOman » 2018-08-29 17:28

kur balsuot??? :D
Nuo savęs dar galiu pridurti, kad juokingai ir apgailėtinai atrodai, žmogau.

User avatar
ZeroFM
Posts: 369
Joined: 2012-09-10
Location: Alytus

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by ZeroFM » 2018-08-29 17:37

YOman wrote:
2018-08-29 17:28
kur balsuot??? :D
Nuo savęs dar galiu pridurti, kad juokingai ir apgailėtinai atrodai, žmogau.
Pats klounas esi bandydamas pašiepti kitą žmogu .
O dėl jo tai gal ir reiktų sudrausminti dėl tu skambesnių pasisakymu

User avatar
gorro13
Posts: 167
Joined: 2017-04-20
Location: Kaunas

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by gorro13 » 2018-08-29 17:40

Siulau 12 metu laisves atemimo bausme su turto konfiskavimu.
i5 13600KF/RTX 4070Ti/32Gb DDR5/1TB+2TB NVMe SSD.

User avatar
YOman
Posts: 242
Joined: 2016-02-05

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by YOman » 2018-08-29 17:41

kodėl aš negaliu pažvengt ir pašiept, jei tas "kitas žmogus" elgiasi kaip paskutinis idiotas?

User avatar
Katonas
Posts: 1736
Joined: 2008-10-03

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by Katonas » 2018-08-29 17:52

Yoman tu gal prikąsk liežuvį.


Kvaila ta situacija čia gavosi dėl kažkokio skelbimo. Kaina buvo netinkama, su tuo visi sutinka, gal kai kurie komentarai per aštrūs, bet came on, čia entuziastų forumas, kas turėjo atsitikti tas ir įvyko. Dar sakyčiau čia labai švelniai viskas buvo, kituose kokios nors srities forumuose būtų pasiųstas tiesiog ir viskas.

Kartojuosi, čia forumas, ne skelbimu lenta, po parduodamu daiktu komentarai bus ir turi būti jei tik kas nori juos rašyti ir jie neturėtų būti trinami, nebent jau vartojami keiksmažodžiai ar vyksta įžeidinėjimai. Aišku bus kurie sakys, kad jau buvo įžeidinėjimai, dabar visi tokie jautrūs pasidarė, kad net perst nebegalima.

Nemanau, kad reikia ant IFellYou labai pykti, ištryne tai ištryne, gal ir nepagalvojo Kaip žinome jis visada nori būti teisus, tai net prie kryžiaus kalamas nepripažins klydęs.

Gyvenkim draugiškai :D
a.k.a. Mindaugas Klumbis
MiTech

Online
User avatar
SoTOP
Posts: 871
Joined: 2007-12-11

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by SoTOP » 2018-08-29 17:59

Šaunu, aš
juokingai ir apgailėtinai atrodau
ir esu
paskutinis idiotas
nes žmogus panašu įpratęs skelbiu.lt pardavinėti daiktus brangiau negu pirko. Superinė logika, 10/10. Dar reikėjo parašyti, kad aš "vartausi".

Jeigu IFeelYou negali/nenori/neišeina būti nešališku, tai pirmyn tegu pasitraukia iš moderatorių ir galės rašyti kaip Yoman nestabdydamas savęs visiškai. Kam dabar apsimetinėti.

nemesis
Posts: 1704
Joined: 2008-03-28

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by nemesis » 2018-08-29 18:17

gorro13 wrote:
2018-08-29 17:40
Siulau 12 metu laisves atemimo bausme su turto konfiskavimu.
Šitą užskaitau kaip "bajerį". Respects.

Oi tos pirmojo pasaulio problemos. Suprantu kad sunku šiais laikais, bet per trėmimumus, priespaudos metus ar karus buvo dar sunkiau. Pasidžiaukim bent tuom...

User avatar
YOman
Posts: 242
Joined: 2016-02-05

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by YOman » 2018-08-29 18:23

SoTOP wrote:
2018-08-29 17:59
nes žmogus panašu įpratęs skelbiu.lt pardavinėti daiktus brangiau negu pirko. Superinė logika, 10/10. Dar reikėjo parašyti, kad aš "vartausi".
ne tavo reikalas ką ir už kiek aš pardavinėju, tegu tau galvos dėl to neskauda. Atsirado mat svieto lygintojas :P
Ir taip-vartaisi kaip ungurys ant keptuvės (turbūt ir čia įžeidimą įžvelgsi), kabinėjies prie kiekvieno žodžio, knisi citatas.. Tu dar pernykštes temas paknisk, gal dar kažką pikantiško rasi.

Online
User avatar
SoTOP
Posts: 871
Joined: 2007-12-11

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by SoTOP » 2018-08-29 18:52

YOman wrote:
2018-08-29 18:23
ne tavo reikalas ką ir už kiek aš pardavinėju, tegu tau galvos dėl to neskauda. Atsirado mat svieto lygintojas :P
Ir taip-vartaisi kaip ungurys ant keptuvės (turbūt ir čia įžeidimą įžvelgsi), kabinėjies prie kiekvieno žodžio, knisi citatas.. Tu dar pernykštes temas paknisk, gal dar kažką pikantiško rasi.
Lygiai taip pat ne tavo reikalas kur ir ką aš komentuoju, tai ko tu man reguliuoji kur komentuoti ir kur ne? Dar vienas su diagnoze hipokritas.

kernel_panikuoja
Posts: 242
Joined: 2016-12-18

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by kernel_panikuoja » 2018-08-29 18:58

Ieskot problemu, kur ju nera... Kaina yra pardavejo reikalas, gali ir 800 eur prasyt jei nori. O tie istrinti komentarai buvo arba offtopic, arba labai jau "edgy". Mano galva jie buvo ribiniai, tai tiek trint, tiek palilkt tiek pat teisinga. Bet kuriuo atveju, galima ta pati re-postinti be jokiu ten "debiliska", ir ju nieks netrintu. Dramos stoka matau jum :)

User avatar
YOman
Posts: 242
Joined: 2016-02-05

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by YOman » 2018-08-29 19:23

SoTOP wrote:
2018-08-29 18:52
Lygiai taip pat ne tavo reikalas kur ir ką aš komentuoju, tai ko tu man reguliuoji kur komentuoti ir kur ne? Dar vienas su diagnoze hipokritas.
Klysti, drauguži. Čia yra tas pats forumas, kurį visi mes "draugiškai" skaitinėjame ir komentuojame/arba ne. O kadangi pats išsišokai ryškiai tai ir gavai per marmūzę atgal. Ir po to dar labiau supykai kai komentarai buvo pašalinti, net revoliuciją bandai kelt su moderų nuvertimais, ieškai šiknoj razinkų... Dievaži, komedija.
Gerai kernel pastebėjo-dramos stoka...

User avatar
newdiamond
Posts: 938
Joined: 2007-11-01

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by newdiamond » 2018-08-29 19:31

nesivelsiu i tuscia diskusija :) tuscia nes rezultato jokio nebus, nei jo matyt kazkam reikia...

Lankausi kito mano "hobio" saite, tai cia zinokite dar visi mandagus ir ne olose gyvena...
Kituose saituose ten tave apsers, sushers, nukals, suvalgys ir atris...
i7 6700K+Dark Rock 4|KFA2 GTX 1080|Gigabyte GA-Z170X-Gaming 7|G.skill Trident Z 2x8 Gb 3200 MHz CL16|960 EVO 250Gb, 850 EVO 250Gb, MX500 M.2 1 Tb, WD Green 1 Tb|Corsair RM650i|FD Meshify C TG|BENQ GW27060S|Pioneer VSX430-+Wharfedale Crystal CR-30.4|M6900+Cougar 300K

Online
User avatar
SoTOP
Posts: 871
Joined: 2007-12-11

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by SoTOP » 2018-08-29 19:36

YOman wrote:
2018-08-29 19:23
Klysti, drauguži. Čia yra tas pats forumas, kurį visi mes "draugiškai" skaitinėjame ir komentuojame/arba ne. O kadangi pats išsišokai ryškiai tai ir gavai per marmūzę atgal. Ir po to dar labiau supykai kai komentarai buvo pašalinti, net revoliuciją bandai kelt su moderų nuvertimais, ieškai šiknoj razinkų... Dievaži, komedija.
Gerai kernel pastebėjo-dramos stoka...
Kaip klystu? Dėl ko klystu? Kaip aš išsišokau? Jokių taisyklių nepažeidžiau, o tu, ir tokiems kaip tu prijaučiantis moderatorius, man aiškina kur aš galiu ir negaliu komentuoti, kad skelbimo autoriaus "valia" leidžia jam reguliuoti kas gali rašyti ir kas negali ir panašios nesąmonės. Tai jūs čia išsišokot, nebegalima mat komentuoti jeigu neatitinka mano ir moderatoriau nuomonė. Kaip tu dar sugebi viską atvirkščiai įsivaizduoti?
Kaina yra pardavejo reikalas, gali ir 800 eur prasyt jei nori.
O kas jam sakė už kiek jis turi pardavinėti? Niekas, nereikia matyti ko nėra.

User avatar
YOman
Posts: 242
Joined: 2016-02-05

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by YOman » 2018-08-29 19:39

tu čia NESIVARTYK ir neapsimesk durnium, o jei jau pakūrei temą dėl modero vertimo tai ir balsavimą pakurk, kad čia tuščiai klavų negadint.
Diskusija bagta. Nebevarginsiu daugiau jautrių sielų

Online
User avatar
SoTOP
Posts: 871
Joined: 2007-12-11

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by SoTOP » 2018-08-29 19:49

Čia 3-4 žmonių sprendimas, paprastiem vartotojam čia nėra dėl ko balsuoti. Ir nereikia svaigti apie jautrias sielas, mane reportina ir patys verkia. Man nei šilta nei šalta dėl to kaip tu pvz. šitoj temoj mane vadinai, bet kai mano komentarus trina nes aš "nepataikau" į "teisinga" nuomonę, tai mane nervina.

Inkognito
Posts: 240
Joined: 2017-09-01

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by Inkognito » 2018-08-29 20:11

gorro13 wrote:
2018-08-29 17:40
Siulau 12 metu laisves atemimo bausme su turto konfiskavimu.
Gal nereikia taip žiauriai? Siulyčiau Ifeelyou kompiuterio dalybas - forumo dalyviams, tik palauksim kol RTX 2080ti nusipirks :D
Manau teisinga bausmė (manau gavo pakišutę, kad komentarus ištrintu)... Šiaip šaunu, kad dar lietuviai visiškai nemirė ir pastovi, iš kitos pusės nelabai matau, kam tas "burbulas" reikalingas. :)
Doomie: Ryzen 2700x 4,275ghz, scythe ninja 5 cooler, 8gb 2666 kingston , gigabyte x470 aorus ultra gaming, gtx 650ti, samsung 850 evo + 2 shitty hdd, Fractal design R6 case.

User avatar
BC00
Posts: 3049
Joined: 2008-06-21

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by BC00 » 2018-08-29 21:11

newdiamond wrote:
2018-08-29 19:31
nesivelsiu i tuscia diskusija :) tuscia nes rezultato jokio nebus, nei jo matyt kazkam reikia...

Lankausi kito mano "hobio" saite, tai cia zinokite dar visi mandagus ir ne olose gyvena...
Kituose saituose ten tave apsers, sushers, nukals, suvalgys ir atris...
Rezultato norime tokio, kad forumiečiai neišsilogintų, kas jau įvyko paskutiniu metu...
Prie IFeel į forumo administravimą prijungtas naujienų asas Mindaugas. Forumas bus koordinuojamas pasitariant abiems kartu.

RedundancyMaster
Posts: 198
Joined: 2016-08-22
Location: Jonava

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by RedundancyMaster » 2018-08-29 22:17

Nesivelsiu i jokias kalbas apie salinimus ir pan. Tiesiog paskutiniu metu forume tikras bardakas vyksta.
Pradedant nuo "ka tik isigijau" temos kuriame turime kelti ka isigijome o ne tema paversti kazkokiu eiliniu susirasinejimo forumu, ir baigiant kelioniu bei sportu temomis.
Mano manymu jeigu tinklapis vadinasi technews tai ir aptarkime temas apie technika bei jos naujoves o ne diskutuokime kas, kuom sportuoja ar keliauja :). Cia tikrai nieko nesmerkiu tiesiog issakau savo nuomone ir tiek :)
i7-7820X|MSI X299 SLI PLUS|G.SKILL TRIDENTZ 16GB DDR4 (3600)|MSI GTX 1080 Ti GAMING X 11G|Corsair RM650i|Phanteks Enthoo EVOLV ATX|

Povilas
Posts: 1137
Joined: 2009-10-28

Re: IFeelYou pašalinimas iš moderatorių.

Post by Povilas » 2018-08-29 22:33

RedundancyMaster wrote:
2018-08-29 22:17
Nesivelsiu i jokias kalbas apie salinimus ir pan. Tiesiog paskutiniu metu forume tikras bardakas vyksta.
Pradedant nuo "ka tik isigijau" temos kuriame turime kelti ka isigijome o ne tema paversti kazkokiu eiliniu susirasinejimo forumu, ir baigiant kelioniu bei sportu temomis.
Mano manymu jeigu tinklapis vadinasi technews tai ir aptarkime temas apie technika bei jos naujoves o ne diskutuokime kas, kuom sportuoja ar keliauja :). Cia tikrai nieko nesmerkiu tiesiog issakau savo nuomone ir tiek :)
As papriestarausiu, tikrai manau galima bendrauti ivairiomis temomis, nepaisant kad cia technews, tiesiog why not? o jeigu neidomu, tiesiog nebutina skaityti paskaicius topika, o dometis tai kas aktualu, nors gal kiek ir tvarkos truksta. Zodziu viskam savos ribos.
Ryzen 7 5700X+PBO , MSI B450 Tomahawk, EVGA 3080 FTW3, Thermalright Macho rev.B, Kingston HyperX Predator RGB 2x8GB DDR4-3200, Corsair RM650X, NVME SX8200PRO 512GB, OCZ Vertex 4 128GB, Patriot Blast 480GB, Torrent Compact Case, AW3418DW

Post Reply