Keistas kompiuterio neveikimas...

Diskusijos susijusios su visa PC geležimi
Post Reply
Metanabol
Posts: 115
Joined: 2009-09-02

Post by Metanabol » 2011-12-28 20:38

Sveiki, su praejusiom ir artejanciais. Labai keista problema su kompiuteriu:
e8400, GA-ep43-ud3l gigabyte motinine, 2x2gb ramu, gtx 280, 700w chieftec, 700gb f1 smg..

Zodziu, neimanoma paleisti kompo, paspaudus mygtuka kompas po 2sekundziu issijungia, po to vel pats isijungia ir vga ausintuvas uzhia ant maximumo, vaizdo nera, hdd atrodo lyg ir krauna, bet nieko nerodo... Kartais (labai retai) kompiuteris isijungia, vga ausintuvas dirba normaliai ir vaizdas matosi... Termopastos, kontaktai istikrinti simtus kartu, viskas sutepta, vga isrinkta/perrinkta 100 kartu... Keisciausia, kad kartais kompiuteris uzsikrauna, nieko nejudinant isjungiant ir bandant ijungti jis vel nebeveikia... Jau nusibodo kas cia per problema??? Ramai tikrai veikia gerai, kadangi kai buvo pavyke ijungti, sukeliau mini xp winus i ramus ir is ten issitraukiau visa info kurios reikejo ir persikeliau... Izeminimu viskas lyg gerai.. nesuprantu kur cia rasti problema..
Maitinimo blokas? Nemanau, kadangi kai uzkrauna pc viskas veikia idealiai iseina perinstaliuot windowsus... help!

Deft
Posts: 1202
Joined: 2008-05-05

Post by Deft » 2011-12-28 20:41

Kai sugebi daug maz nustatyt gedima pc, ir bandydamas nustatyt kaip dabar niekaip nesuvoki kas gali buti, visada buna mamke.

dizaika77
Posts: 52
Joined: 2009-05-03

Post by dizaika77 » 2011-12-28 22:13

Duosiu atsakyma, kalta tik vga ir jokia mamke.
1. Paziurek ar gerai sujungtas vga maitinimo kabelis, nes dazniausiai kai jis kur uzlenktas mamkej tai ir nepagauna pilno maitimo. Istrauk vga, nuresetink bios,aisku profilaktiskai isvalyk ja :) ir idek atgal sujungdamas maitinimo kabeli su vga.
2. Dazniausiai variantas buna del chipseto, jei pirmas nepades, tai zinok ,kad neuzilgo tavo chipsetas uzlinks, reikes tada namu salygom su draugo pagalba ja \"iskepti\", taip nutiko man jau su keliom vga ir ta pati situacija.

Sekmes

Metanabol
Posts: 115
Joined: 2009-09-02

Post by Metanabol » 2011-12-29 01:19

Nu va dabar uzsikrove os i ramus ir toliau beldzia viskas gerai, testus, stresus pereina normaliai, db wipinu hdd, ziesim kaip bus... Man regis kalti kontaktai, nes kai paspaudineji vga biski susitvarko po kiek laiko... am apie kuri chipseta kalba eina?? Apie vga ar mb?? Keisciausia kad kompas buvo namie ir veike idealiai(kaip ale pasakojo namiskiai) kai tik pas mane atsirado taip ir prasidejo problemos... Reikia iki galo issiaiskinti, nes manau daug kam buna tokie \"prikolai\" del kuriu nesa pas meistrus ir tie neva \"VGA TAISO\" nors realiai kontaktus ant motinines patvarko... :)) Kazkaip idomiai, kodel kartais neuzsikrauna neuzsikrauna, po to pajudini staigiai uzsikrauna (o kartais ne, zdz visiska loterija)... Beje motina keista vasaros pradzioj sios berots, nepamenu... Gal cia gtx 280 kepa motinines (nes sena asus p5n-d ismeciau)

dizaika77
Posts: 52
Joined: 2009-05-03

Post by dizaika77 » 2011-12-29 08:17

Tai vat, pas tave paprasciausiai i vga maitinimo kabeliukas nekontaktavo, gal kaip sakiau, uzlenktas buvo labai, o siaip kalbejau apie vga chipseta, kartais visai nebepajungi vga, kartais atsigauna, bet vaizdas buna su artifaktais, t.y. issibarste spalvos ir negraziai zodziu rodo, vat tada jau ir reikia kaitint vga chipseta, bet po to vistiek vga jau nebeilgai tarnauja, zmones taip ir stumia uz kapeikas vga :)

Dario
Posts: 376
Joined: 2010-10-05

Post by Dario » 2011-12-29 15:50

o kas gali buti jei kompas veikia gerai, jokiu priekaistu jam, bet buna toks baeris, kad ijungi pc, win nekrauna, ekranas juodas, uzia man atrodo vga cooleris garsiau nei iprastai, ir mirksi cdrom lempute ir (man atrodo) power lempute. neisitikines kad ji power vadinasi, bet yra jos 2. viena hdd o kita power ane? ijusngi psu, vel ijungi buna susitvarko, o buna kad ilgiau pajunginet reikia.

Metanabol
Posts: 115
Joined: 2009-09-02

Post by Metanabol » 2011-12-29 15:58

pas mane is pradziu lygiai tas pats buvo... psu isjungi ijungi ir vel veikia... kokia vga pas tave/maitblokis ir t.t.?
bent jau as suprantu, i vga neteisingai paduodama elektra arba vga neteisingai suvirskina ja... Taip iseina priezastis: motinoj, psu arba pacioj vga...

Dario
Posts: 376
Joined: 2010-10-05

Post by Dario » 2011-12-29 22:45

chieftec nitro 750w
phen2 965 cooler master hyper 212+
msi hd 5850 twin frozr2
ga-870a-ud3
1333 kingston 2x2gb
wd caviar black 1tb
kingston v100 64gb ssd

Metanabol
Posts: 115
Joined: 2009-09-02

Post by Metanabol » 2011-12-30 01:37

chieftec\\\\\\\'as kaip ir pas mane, tik pas mane paprastas melynas 700w(blec 500lt anais laikais kainavo)... as itarineju labai ilgai ta chiefteca... nu dabar uzkuriau po 20 on/off maitblokio... Tai taip ir paliksiu likusiam gyvenimui 24/7 ;]... Siaip dar motinine irgi gygabyte, daugiau panasumo nerandu...
kaip ir pati problema: tarp vga-motinines-psu (bet taip iseina kad ne vga, nes pas mane nvidia, kuris srebia elektra), taigi problema tarp motinos ir psu... kazkuriam vienam laikas tiksi po biski :)
p.s. kita problema, ka daryti F3 1TB erasinau (per hiren boot cd v15) ir persikrove netycia uztrumpinus kompa.. dabar nei hdd randa, nei kazka padaryt iseina... Gal turit minciu ?

Metanabol
Posts: 115
Joined: 2009-09-02

Post by Metanabol » 2012-01-04 18:20

Zodziu praejo cia pora dienu ir isvis nebeina ijungti kompo... Paspaudus power mygtuka, kompas po 2~3 sek issijungia, labai retais atvejais bootina (bet biosai pypsi).. Bandziau resetinti cmos visais imanomais budais (trumpinant, isemant batarke, biosai patys recoverinosi)... Kas idomiausia, kad kai dar pavykdavo uzloadinti, ziurint koki filma, mesdavo errorus driveriu nvidia (kai istrindavau juos ir palikdavau stokinius win7, tuomet mesdavo ta pati errora)... Vaizdo plokste rodo zalia lempute, kad paduodama elektra teisingai i ja kaip suprantu... Isemus vaizdo plokste, motinine neuzsibootina vistiek ir perskraudineja po 3sekundziu... Tai taip iseina kad jau uzlinkus jinai??? PSU tikrinom su testeriu ir voltus rode visiskai normalius ir stabilius (kai pc neuzsikroves, taigi iseina jis veikia)
Zodziu, patarkit kokia pacia pigiausia motinine (nereik jokiu integruotu vga ir pan) svarbu kad ddr2 800mhz vilktu ir dar galima butu overclockinti iki 4GHZ e8400, tai tiek. Svarbu kuo pigesne, po to parduosiu visa sistema ir upgradinsiu i siu laiku... :)

Kaspariokas
Posts: 225
Joined: 2010-11-01

Post by Kaspariokas » 2012-01-04 19:53

O tu apziurek ar niekur niekas netrumpina... man kiek kartu buvo kad varstas tvirtinimo lieciasi su mamke ir lygiai tokie patys sindromai... :)

Metanabol
Posts: 115
Joined: 2009-09-02

Post by Metanabol » 2012-01-04 23:09

Blemba, o kaip ten gali trumpint as neisivaizduoju, buvau isemes isvis visa motinine pasidejes ant stalo ant izoliacines medziagos ir tas pats buvo... Nors skarda tai aisku ir paspardyta buvo ir ilenkta ir kliba visa..

Post Reply