Gaming Keyboards.....

Diskusijos susijusios su visa PC geležimi
User avatar
DubstepRocks
Posts: 7
Joined: 2017-04-26

Gaming Keyboards.....

Post by DubstepRocks » 2018-06-07 11:48

Sveiki technikos asai zinovai ir kiti PC gelezies inzinieriai. Noriu patarimo tu kurie nusimano..... Po ilgo naudojimo HAMA uRage Exodus Macro Gaming. nutariau atsinaujinti I kita klaviatura Nes si (dar ir vokieciu kalba) ir atsibodus ir sunkiai valoma ir tiesiog Sunku spaudyti tuos labai aukstus mygtukus. Gal butu galima isgirsti argumentuotas jusu nuomones kodel sita o ne kita. Pats labiausiai tiesiu ranka prie RAZER DeathStalker Essential 2014 Tai butu butent tai ko ieskau. Klaviatura naudojama netik zaidimams bet ir rasymui. Prioritetas liks zaidimai. SteelSeries netiko nei viena todel rinkausi RAZER firmos. Ir nusisiziurejes kelias klaviaturas:
  • RAZER DeathStalker Essential 2014
    RAZER Ornata Chroma Gaming,
    RAZER Ornata Expert Gaming
    RAZER DeathStalker Chroma Gaming

    Idesiu paveiksliukus del vaizdo
    RAZER DeathStalker Essential 2014
    • Image
      RAZER Ornata Chroma Gaming
      Image
      RAZER Ornata Expert Gaming
      Image
      Razer DeathStalker Chroma Gaming
      Image
    Siuo metu naudoju si purvo ir dulkiu magneta (labiau isiviepus galima pamatyti vokiskus mygtukus)
    Image
Image

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Re: Gaming Keyboards.....

Post by IFeelYou » 2018-06-07 17:20

Turėjau abi chromas:
RAZER Ornata
RAZER DeathStalker


Ornata turiu ir dabar. Abi klaviatūras labai labai patiko, tikrai neturėjau problemų. Tačiau aš žaidimų nežaidžių, pirkau dėl spausdinimo patogumo.
DeathStalker yra su Chicklet klavišais, jie yra labai mažai išsikišę, atrodo ir jaučiasi panašiai kaip laptopų, tačiau kokybiški (Macbook stiliaus). Apšvietimas tiesa blankokas, kiek per silpnas manau. Mažai spalvų ir efektų nustatymų jeigu tas aktualu.

Dabar turiu Ornata Chroma, esu labai patenkintas. Būčiau pirkęs pilnai mechaninę, tačiau man jų klavišai per aukšti, kliūna pirštai, dėl to greitai ir daug spausdinant atsiranda klaidos. Pirkau Ornata vietoje DealthStalker nes tai toks hibridas tarp mechaninės ir paprastos klaviatūras, klavišai nėra per daug atsikišę, tačiau yra tas malonus garsas ir atatranka. Apšvietimas taip pat puikus. Taip pat Ornata turi patogų silikoninį padėkliuką riešams, o pas DeathStalker jis toks kietokas, plastikinis.
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

User avatar
DubstepRocks
Posts: 7
Joined: 2017-04-26

Re: Gaming Keyboards.....

Post by DubstepRocks » 2018-06-08 16:38

Man irgi kliuna pirstai iskarto 2 klavisai pasispaudzia kartais net stringa ta plaviatura. Kogero imsiu deathstalker. Nebent gyvai pamacius Ornata atsoks fantazija ir pasiimsiu ja ..... rReikia paciam gyvai pamakit tas klaviaturas tada bus aisku. Plius as del klaviaturos prieziuros dar turi buti lengvai valoma jei ten reiks kiekviena klavisa lupti laukan tai nesamone.
Image

User avatar
Strelok
Posts: 955
Joined: 2018-02-23
Location: Vilnius

Re: Gaming Keyboards.....

Post by Strelok » 2018-06-13 15:37

DubstepRocks wrote:
2018-06-08 16:38
Man irgi kliuna pirstai iskarto 2 klavisai pasispaudzia kartais net stringa ta plaviatura. Kogero imsiu deathstalker. Nebent gyvai pamacius Ornata atsoks fantazija ir pasiimsiu ja ..... rReikia paciam gyvai pamakit tas klaviaturas tada bus aisku. Plius as del klaviaturos prieziuros dar turi buti lengvai valoma jei ten reiks kiekviena klavisa lupti laukan tai nesamone.
Nu as tik du metodus klaviaturos valymo zinau: patrankimas i stala arba, jeigu norima pilno isvalymo, klavisu lupimas. Kitokiu kol kas neatradau.Nebent kokia atspari vandeniui.

User avatar
DubstepRocks
Posts: 7
Joined: 2017-04-26

Re: Gaming Keyboards.....

Post by DubstepRocks » 2018-06-13 19:38

Na visad pilna isvalyma darau.
Image

User avatar
DubstepRocks
Posts: 7
Joined: 2017-04-26

Re: Gaming Keyboards.....

Post by DubstepRocks » 2018-06-14 19:55

Nenorinti kurti naujos temos Taipat ieskausi ir naujos isvaizdzios peles.......
Vat butent sia nusiziurejau LOGITECH MX Master (jos kaina 99Eur Euronics parduotuveje butent is ten ir pirksiu :) bet Ar ji tiks zaidimams? ar butinai laidines ziureti ? Nereikia man super duper turbo quattro peles su svareliais ar kokio transformerio, konstruktoriaus. Kuria isluksteni iki varstelio ir surenki..... Nenoriu as kazkokios ubages is maximos uz 5 eurus Noriu kazko isskirtinio ir nepigaus. Gal PC entuziastai turit ka pasiulyti? :)
Pele Image
Image

User avatar
Strelok
Posts: 955
Joined: 2018-02-23
Location: Vilnius

Re: Gaming Keyboards.....

Post by Strelok » 2018-06-15 14:08

DubstepRocks wrote:
2018-06-14 19:55
Nenorinti kurti naujos temos Taipat ieskausi ir naujos isvaizdzios peles.......
Vat butent sia nusiziurejau LOGITECH MX Master (jos kaina 99Eur Euronics parduotuveje butent is ten ir pirksiu :) bet Ar ji tiks zaidimams? ar butinai laidines ziureti ? Nereikia man super duper turbo quattro peles su svareliais ar kokio transformerio, konstruktoriaus. Kuria isluksteni iki varstelio ir surenki..... Nenoriu as kazkokios ubages is maximos uz 5 eurus Noriu kazko isskirtinio ir nepigaus. Gal PC entuziastai turit ka pasiulyti? :)
Pele Image
Pats Logitech G900 naudoju kazkur metus. Priklausomai kokios pats ieskai, jeigu sunkios nori tai gali dar Logitech G502 paziureti. Del peles zaidimams, tai priklauso kokius zaidimus zaidi ir ant kokiu peliu esi prates zaisti. Tavo MX Master labiau darbui skirta yra, nes zaidimams tas issikimas trukdys pele greitai i kaire puse patraukti, bet aisku prie visko iprantama. Tokio tipo peles buhalteriai labai megsta kartu su trackball'ais. Pats dirbes esu, tikrai palengvina gyvenima :)

User avatar
PhaNtoM
Site Admin
Posts: 383
Joined: 2007-09-07
Location: Vilnius
Contact:

Re: Gaming Keyboards.....

Post by PhaNtoM » 2018-06-15 14:18

Naudoju MX Master darbe, tikrai good, patogi. Tik baterija trumpokai laiko, su antra versija sutvarkė šią ir kitas problemas.
Bet jei apie žaidimus bent šiek tiek daugiau galvojama - tikrai nesiūlau, žemas dpi, max tik 1000, tikslumo tikrai trūksta jai.
Kovotojas su vėjo malūnais
Macbook Pro 16" M1 Pro | 32GB | 512GB

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Re: Gaming Keyboards.....

Post by IFeelYou » 2018-06-15 16:42

Na nei MX Master, nei naujesnės MX Master 2S dpi tikrai ne 1000 :) MX Master max dpi yra 1600, o MX Master 2S max dpi yra 4000. Nominali vertė yra 1000, t.y. nustatymai po default. 1000 dpi pelių jau gan senokai negamina, nes jos jau vargiai tinka didesniem monitoriam nei 1080p, apie 4K net nekalbu.
Šiaip pelė yra labai gera, atsiliepimai vos ne vienbalsiai būna labai geri, yra daug video prikurta kaip su ja bandoma žaisti, ir daugumai tas gaunasi visai neblogai. Manyčiau pagrindinė problema būtų didokas svoris ir pati forma, kuri dėl išsikišimų yra daugiau ergonomiška, nei pritaikyta žaidimams.

Žodžiu labai gera ofisinė pelė, bet žaidimam rekomenduočiau kažką iš Logitech gaming serijos, arba Razer.
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

User avatar
Strelok
Posts: 955
Joined: 2018-02-23
Location: Vilnius

Re: Gaming Keyboards.....

Post by Strelok » 2018-06-20 11:07

Sveiki, kad nekurti kito posto, noreciau pasiklausti irgi. Mane domintu klaviatura su MX Cherry Brown switches. RGB man visiskai nesvarbu (shocking, i know), bet bent vienos spalvos apsvietimas reikalingas, nes dirbant nakti nereikia jungti lempos. Arm rest irgi didelis plius man. Paieskojes radau sia: https://www.1a.lt/kompiuterine_technika ... d_us_black

Patiko tiek drakonas, bet labiau kaina :)) Taigi jeigu, kas turi kokiu patarimu ir rekomendaciju tai noreciau isgirsti. O kaina domintu iki 100 eur.

aJam
Posts: 85
Joined: 2008-10-08

Re: Gaming Keyboards.....

Post by aJam » 2018-06-20 13:33

Dėl belaidės pelės, tinkančios žaidimams tai patarčiau pasižiūrėt į Logitech G serijos belaides peles. Sensorius idealiai tinkantis žaidimams ir galimi skirtingi maitinimo variantai (atskiros baterijos/pakraunamos).

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Re: Gaming Keyboards.....

Post by IFeelYou » 2018-06-20 13:47

Strelok wrote:
2018-06-20 11:07
Sveiki, kad nekurti kito posto, noreciau pasiklausti irgi. Mane domintu klaviatura su MX Cherry Brown switches. RGB man visiskai nesvarbu (shocking, i know), bet bent vienos spalvos apsvietimas reikalingas, nes dirbant nakti nereikia jungti lempos. Arm rest irgi didelis plius man. Paieskojes radau sia: https://www.1a.lt/kompiuterine_technika ... d_us_black

Patiko tiek drakonas, bet labiau kaina :)) Taigi jeigu, kas turi kokiu patarimu ir rekomendaciju tai noreciau isgirsti. O kaina domintu iki 100 eur.
Na MSI kaip motininių firma, ar laptopų yra visai nebloga, bent jau mano nuomone. Bet klaviatūra imčiau iš kažkokios labiau patyrusios kompanijos, pvz. Corsair K63 arba Corsair STRAFE. Bet čia skonio reikalas.

Bet kad tau RGB nereikia tai žiauriai nukritai akyse...
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

aJam
Posts: 85
Joined: 2008-10-08

Re: Gaming Keyboards.....

Post by aJam » 2018-06-20 14:33

Iš populiaresnių kompanijų gaminančių mechanines klaviatūras, tarp entuziastų labiausiai mėgiama yra cooler master. Kalba, kad geriausios kokybės produktai, o Corsair - atvirkščiai, kritikuojamas dėl prastos kokybės kontrolės ir pasirinktų nestandartinių sprendinių, kurie dažniau kiša koją, nei suteikia papildomų funkcijų.
Vakar CM kaip tik pristatė: http://www.coolermaster.com/peripheral/keyboards/ck550/ . Bus vienas pigesnių variantų, nes naudoja ne cherry MX jungiklius, o Gateron.

User avatar
BC00
Posts: 3049
Joined: 2008-06-21

Re: Gaming Keyboards.....

Post by BC00 » 2018-06-20 14:51

MSI geriausiai moka gaminti VGA, motinos labai nuo konkretaus modelio ar net serijos priklauso. Štai jų X399 tikrai bus pirma, kuri turės problemų su TR2 ir 250 W. Dėl laptopų tyliu, neturėjau ir nenaudojau :)
Su kolega bent keletą Corsair mechaninių klavų turėjome, jokių skundų. Surinkimo kokybė superb, ratukas preciziškai veikia, visi mygtukai fiksuoja paspaudimus, padėklas riešams patogus ir gerai įtvirtintas. Softas sudėtingas, ir būtent jis daugiausiai kritikos sulaukia kalbant apie klavas, bet galima priprasti... Gateron jungiklius pirmą kartą girdžiu, iš ko jie nudriebti? :)

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Re: Gaming Keyboards.....

Post by IFeelYou » 2018-06-20 14:53

aJam wrote:
2018-06-20 14:33
Iš populiaresnių kompanijų gaminančių mechanines klaviatūras, tarp entuziastų labiausiai mėgiama yra cooler master. Kalba, kad geriausios kokybės produktai, o Corsair - atvirkščiai, kritikuojamas dėl prastos kokybės kontrolės ir pasirinktų nestandartinių sprendinių, kurie dažniau kiša koją, nei suteikia papildomų funkcijų.
Vakar CM kaip tik pristatė: http://www.coolermaster.com/peripheral/keyboards/ck550/ . Bus vienas pigesnių variantų, nes naudoja ne cherry MX jungiklius, o Gateron.
Na nežinau kur ten kas kritikuoja, bet kad Cooler Master geras klaviatūras gamina tai skamba kaip anekdotas. Gal ventiliatorius, o ne klaviatūras :) Corsair esu turėjęs kelias mechanines klaviatūras, kokybė buvo tiesiog ideali. Sakyčiau Top Notch. Jokių ten nestandartinių sprendimų nemačiau. Kaip tik labai standartinės jos. Corsair mechaninės klaviatūros visuose review vertinamos itin gerai, net tokių žmonių kaip RocketJumpNinja, kuris yra profesionalus geimeris.
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Re: Gaming Keyboards.....

Post by IFeelYou » 2018-06-20 15:09

BC00 wrote:
2018-06-20 14:51
MSI geriausiai moka gaminti VGA, motinos labai nuo konkretaus modelio ar net serijos priklauso. Štai jų X399 tikrai bus pirma, kuri turės problemų su TR2 ir 250 W. Dėl laptopų tyliu, neturėjau ir nenaudojau :)
Su kolega bent keletą Corsair mechaninių klavų turėjome, jokių skundų. Surinkimo kokybė superb, ratukas preciziškai veikia, visi mygtukai fiksuoja paspaudimus, padėklas riešams patogus ir gerai įtvirtintas. Softas sudėtingas, ir būtent jis daugiausiai kritikos sulaukia kalbant apie klavas, bet galima priprasti... Gateron jungiklius pirmą kartą girdžiu, iš ko jie nudriebti? :)
Tikrai pritariu dėl klaviatūrų. Mano tokia pati patirtis.
VGA pamiršau, irgi vienos geresnių. Dėl motininių tai turbūt kiekvienoje kompanijoje yra kažkokios labiau biudžetinės, arba tiesiog nepavykę modeliai, yra ir gerų. Pvz. daug kas ant ASRock "varo", nors visos tos Formula ir dar keli modeliai man atrodo vienos geriausių pagal spartą/kainą ir kokybę.
O kodėl sakai turės problemų su TR2? Dėl VRM grandinės?
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

User avatar
BC00
Posts: 3049
Joined: 2008-06-21

Re: Gaming Keyboards.....

Post by BC00 » 2018-06-20 15:57

IFeelYou wrote:
2018-06-20 15:09
BC00 wrote:
2018-06-20 14:51
MSI geriausiai moka gaminti VGA, motinos labai nuo konkretaus modelio ar net serijos priklauso. Štai jų X399 tikrai bus pirma, kuri turės problemų su TR2 ir 250 W. Dėl laptopų tyliu, neturėjau ir nenaudojau :)
Su kolega bent keletą Corsair mechaninių klavų turėjome, jokių skundų. Surinkimo kokybė superb, ratukas preciziškai veikia, visi mygtukai fiksuoja paspaudimus, padėklas riešams patogus ir gerai įtvirtintas. Softas sudėtingas, ir būtent jis daugiausiai kritikos sulaukia kalbant apie klavas, bet galima priprasti... Gateron jungiklius pirmą kartą girdžiu, iš ko jie nudriebti? :)
Tikrai pritariu dėl klaviatūrų. Mano tokia pati patirtis.
VGA pamiršau, irgi vienos geresnių. Dėl motininių tai turbūt kiekvienoje kompanijoje yra kažkokios labiau biudžetinės, arba tiesiog nepavykę modeliai, yra ir gerų. Pvz. daug kas ant ASRock "varo", nors visos tos Formula ir dar keli modeliai man atrodo vienos geriausių pagal spartą/kainą ir kokybę.
O kodėl sakai turės problemų su TR2? Dėl VRM grandinės?
Nelaikys VRM aušinimas.. Visiškai ne rimtas padarytas. Gal todėl MSI vienintelė Computex'e ir rodė iš visų gamintojų naują X399 platą, kur jau viskas sutvarkyta. O ASRock tai vis dar kaip ir AMD pagaminti CPU apipinta kreivais stereotipais. Genda, nelaiko, kaista ir t.t. :)

aJam
Posts: 85
Joined: 2008-10-08

Re: Gaming Keyboards.....

Post by aJam » 2018-06-20 16:42

IFeelYou wrote:
2018-06-20 14:53
aJam wrote:
2018-06-20 14:33
Iš populiaresnių kompanijų gaminančių mechanines klaviatūras, tarp entuziastų labiausiai mėgiama yra cooler master. Kalba, kad geriausios kokybės produktai, o Corsair - atvirkščiai, kritikuojamas dėl prastos kokybės kontrolės ir pasirinktų nestandartinių sprendinių, kurie dažniau kiša koją, nei suteikia papildomų funkcijų.
Vakar CM kaip tik pristatė: http://www.coolermaster.com/peripheral/keyboards/ck550/ . Bus vienas pigesnių variantų, nes naudoja ne cherry MX jungiklius, o Gateron.
Na nežinau kur ten kas kritikuoja, bet kad Cooler Master geras klaviatūras gamina tai skamba kaip anekdotas. Gal ventiliatorius, o ne klaviatūras :) Corsair esu turėjęs kelias mechanines klaviatūras, kokybė buvo tiesiog ideali. Sakyčiau Top Notch. Jokių ten nestandartinių sprendimų nemačiau. Kaip tik labai standartinės jos. Corsair mechaninės klaviatūros visuose review vertinamos itin gerai, net tokių žmonių kaip RocketJumpNinja, kuris yra profesionalus geimeris.
Kritikuoja r/mechanicalkeyboards ir geekhack.org, kaip ir minėjau - šių dalykų entuziastai, kurie įsigilinę į tai iki mechaninių klaviatūrų gamybos iš komponentų ar net pačių switch'ų gamybos. Cooler master siūlomas kaip alternatyva Das Keyboard, Ducky etc.
Man pačiam teko susidurti su keliomis Cooler master, Logitech, Razer mechaninėmis klaviatūromis ir su Corsair'o flagmanu K95. Taisyti teko tik Corsair. Čia, žinoma, maža imtis susidaryti nuomonei, bet sutampa su atsiliepimais internete.

User avatar
Strelok
Posts: 955
Joined: 2018-02-23
Location: Vilnius

Re: Gaming Keyboards.....

Post by Strelok » 2018-06-21 00:22

IFeelYou wrote:
2018-06-20 13:47
Strelok wrote:
2018-06-20 11:07
Sveiki, kad nekurti kito posto, noreciau pasiklausti irgi. Mane domintu klaviatura su MX Cherry Brown switches. RGB man visiskai nesvarbu (shocking, i know), bet bent vienos spalvos apsvietimas reikalingas, nes dirbant nakti nereikia jungti lempos. Arm rest irgi didelis plius man. Paieskojes radau sia: https://www.1a.lt/kompiuterine_technika ... d_us_black

Patiko tiek drakonas, bet labiau kaina :)) Taigi jeigu, kas turi kokiu patarimu ir rekomendaciju tai noreciau isgirsti. O kaina domintu iki 100 eur.
Na MSI kaip motininių firma, ar laptopų yra visai nebloga, bent jau mano nuomone. Bet klaviatūra imčiau iš kažkokios labiau patyrusios kompanijos, pvz. Corsair K63 arba Corsair STRAFE. Bet čia skonio reikalas.

Bet kad tau RGB nereikia tai žiauriai nukritai akyse...
Corsair K63 deja neturi number keys. Pas mane ant laptopo jie yra. Isvis tokiu compact klaviaturu as nepripazistu. O STRAFE kazkur 2x kainuoja lyginant su MSI. Kol kas geresnes negu MSI su mx cheery browns uz tokia kaina neradau. Paziurejau komentarus apie ja tai gana geri. O del corsair tai taip girdejau kad geras gamina klaviaturas, bet ar verta toki premium moketi?

User avatar
IFeelYou
Posts: 3257
Joined: 2014-08-20
Contact:

Re: Gaming Keyboards.....

Post by IFeelYou » 2018-06-21 01:47

Strelok wrote:
2018-06-21 00:22
IFeelYou wrote:
2018-06-20 13:47
Strelok wrote:
2018-06-20 11:07
Sveiki, kad nekurti kito posto, noreciau pasiklausti irgi. Mane domintu klaviatura su MX Cherry Brown switches. RGB man visiskai nesvarbu (shocking, i know), bet bent vienos spalvos apsvietimas reikalingas, nes dirbant nakti nereikia jungti lempos. Arm rest irgi didelis plius man. Paieskojes radau sia: https://www.1a.lt/kompiuterine_technika ... d_us_black

Patiko tiek drakonas, bet labiau kaina :)) Taigi jeigu, kas turi kokiu patarimu ir rekomendaciju tai noreciau isgirsti. O kaina domintu iki 100 eur.
Na MSI kaip motininių firma, ar laptopų yra visai nebloga, bent jau mano nuomone. Bet klaviatūra imčiau iš kažkokios labiau patyrusios kompanijos, pvz. Corsair K63 arba Corsair STRAFE. Bet čia skonio reikalas.

Bet kad tau RGB nereikia tai žiauriai nukritai akyse...
Corsair K63 deja neturi number keys. Pas mane ant laptopo jie yra. Isvis tokiu compact klaviaturu as nepripazistu. O STRAFE kazkur 2x kainuoja lyginant su MSI. Kol kas geresnes negu MSI su mx cheery browns uz tokia kaina neradau. Paziurejau komentarus apie ja tai gana geri. O del corsair tai taip girdejau kad geras gamina klaviaturas, bet ar verta toki premium moketi?
Na tas verta neverta toks labai subjektyvus dalykas :) Gera klaviatūra kaip ir gera pelė pergyvena ne vieną build'ą :)
i9-7980XE @ 4.8 Ghz Custom Watercooled|ASUS Rampage Apex VI X299|G.Skill Trident Z 16GB DDR4 (4200/17)|ASUS Poseidon 1080 Ti + Phanteks Glacier waterblock|Intel Optane 900p 280GB|Crucial MX300 2TB SSD Raid0|Antec HCP Platinum 1300W|EVGA DG-86 Case|Samsung U32H850 4K 32" + LG 27EA63 27"|Razer peripherals

Post Reply