Zaidimu kompiuteris + monitorius

Diskusijos susijusios su visa PC geležimi
User avatar
Stipena
Posts: 1448
Joined: 2011-01-12
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Zaidimu kompiuteris + monitorius

Post by Stipena » 2018-12-19 17:55

Alfas30 wrote:
2018-12-19 16:17
Pas mane visad buvo Amd ar nešiojamas ir pilnai to užtekdavo žaidimu aš beveik nežaidžiu o naršymui to ką turėjau pilnai uždegdavo Ir taip aišku kad bet koks stokinis cooleris tai š... nesvarbu intel ar amd ant jų visada taupo ir niekada gero produkto nedės nemokamai ir dar papildomai. Stokinis paprašiusiai nesusidoroja su savo užduotim gal ant brangesnių Raizenu yra geresni bet ir su savo užduotim susitvarko bet tikrai nieko gero iš ju tikėtis nereiktu na susirinkau aš pc ant amd am4 platformos kompiuteri kompiuteris veikė puikiai jokiu problemų pirma savaite net nekreipiau dėmėsi bet po to pc praėjo nervoti pastoviai ūžesys klausaisi muzika ar žiuri filmus per ausines viskas ok išjungi muzika garsas pradeda nervinti pirma galvojau kad kažką nekaip padariau bet ne ir tada po visu experimentu pakeičiau cooleri ir kaip iš pradžiu maniau cooleris nesusitvarkę nes dingo garsas sistema tapo visiškai begarse ir temperatūra cpu nukrito 10 laipsniu motininės irgi apie 10 lipsiu ramu tylu todėl galiu pasakyti iš savo patirties bent jau biudžetiniu procesorių stokinis kuleris yra pzd iš bėdos naudoti galima bet turi būt mozohistas kad tai naudotum pastoviai .
Kad jis yra blogesnis už aftermarket cooler'ius tai faktas, bet kad jis š tai yra nesamone. Tu tiesiog reiklus žmogus. Įprastai žmonėm pilnai pakanka ir tokio. AŠ asmeniškai pakeičiau AIO water cooler'į į orinuką dėl tylos, bet ar tai reiškia kad AIO water yra š?
Šiaip visada kai kas prašo padėt surinkti PC, rekomenduoju nepirkti cooler'io ir pasakau kad jeigu netenkins garso lygis, galės nusipirkti kitą, visgi nėra reikalo mokėti pinigus kai nebandei stockinio. Aišku intel atveju visada rekomenduoju pirkti iškart, nes ten tikrai š, kokiam i3 pakanka.
Ryzen 1600X Be quiet Dark Rock Pro 4, Gigabyte B350 Gaming 3, RX Vega 56 Morpheus II Be quiet Silent Wings 3, 16GB DDR4, SM951 256GB NVMe, 850EVO 500GB, MX500 1TB, Be quiet Straight Power 11 750W, FD Define S, BenQ XL2730Z 27" 1440p 144Hz Freesync, Steelseries (M800, Sensei Wireless, Siberia 840), Logitech Z-5500

Post Reply