CPU mgz itaka zaidimu FPS

Diskusijos susijusios su spartinimu - OC
Donatas
Posts: 49
Joined: 2009-06-15

Post by Donatas » 2009-06-17 18:53

SLI nebandei daryt. Nepagerintu tau darbu? As bandziau bet tokios itakos akivaizdzios nebuvo, gal del to kad man reikejo daugiau CPU skaiciavimu, o ne grafikos resursu. Gaila nepasidariau nasumo testu pvz MFLOPS MIPS. Reikes paieskoti, turejau sarasa ivairiu konfiguraciju kompiuteriu testu rezultatu sukaupes , jei rasiu atsiusiu.

shift
Posts: 163
Joined: 2009-01-28

Post by shift » 2009-06-17 19:29

Vaizdo plokste mano atveju darbo nasumo beveik neitakoja, tik viewporte kada sukineju modeli tada vaizdo generavimas yra geresnis. bet kai jau Renderinamas paveiksliukas tai GPU neturi absoliuciai jokios skaiciavimo funkcijos, viskas yra per CPU. Jei tarkim tau reikia sukineti ekrane kazkoki virtualu modeli, tuomet labiau dirba VGA, bet paprasta zaidybine VGA nera pilnai isnaudojama. Profesionalai perkasi NV Quadro FX plokstes kurios yra specialiai pritaikytos darbui 3D ir CAD aplinkoje. Bet jos tik padeda paruosti modelis arba su juo dirbti, bet raytracing\\\'a skaiciuoja tik CPU, bent kolkas.

Donatas
Posts: 49
Joined: 2009-06-15

Post by Donatas » 2009-06-17 21:08

Jo zinau tas Quadrines. Dejau viena PNY QUADRO FX 570 Autocadui.

Donatas
Posts: 49
Joined: 2009-06-15

Post by Donatas » 2009-06-17 21:25

Gal bandei daryti našumo gerinimui ne tik su CPU, bet ir su kitais dalykais?

HDD . Atitinkamas failines sistemos suskirstymas ar RAID kurimas. Kaip antai paimkime RAID 0 , net jo pagalba I/O greitis padidėjo apie 30 %. Aišku sudėtingesniais raidais galime dar daugiau. Kas aktualu tavo atveju, kai darbiniai failai yra labai dideli.

Kokie detalesni RAM parametrai pas tave? OS (32 ar 64)?

Nemanau, kad tau reikia apsistoti su CPU keitimu kas 10 men :)

Press
Posts: 145
Joined: 2009-01-24

Post by Press » 2009-06-17 23:09

shift,Donatas>> Atsiprašau kad isikišu į jūsų diskusija, bet manau ir man ir kitiems forumo lankytojams būtų įdomu paskaityt daugiau apie jūsų darbus. numeskit bent po nuoroda kur tai būtų parašyta, paprastų žmonių kalba.:)

shift
Posts: 163
Joined: 2009-01-28

Post by shift » 2009-06-17 23:53

Na del HDD, tai RAID-0 nenaudoju, nes manes netenkina patikimumo faktorius, mano kolegos naudojo Raid-0 ir nauda pajuto tik dirbant su Photoshop, kuomet yra dirbama su milziniskais failais, kurie harde išsilanksto iki 30GB. Bet as dabar naudoju Photoshop CS-4 64 bit. Tai pirmoji versija isnaudojanti visa ramu kieki ir palaikanti hardwarini OpenGL. Todel darbo tenka ir VGA plokstei. Siaip Raid-0 man naudos nesuteikia. Ramai pas mane elementarūs A-DATA DDR2 800, Vista Ult. x64 SP2. Mano darbe svarbiausias yra CPU, netgi RAM greitis reiksmes neturi, o hardas ikrauna Page File mazdaug iki 12GB, bet del to delsimo nera. Manau kai atliekant konkretu darba sparta netenkina reikia ziureti kokie komponentai kokiu rezimu dirba, kokia jiems tenka apkrova. TomsHardware kazkur anksciau skaiciau straipsni, ten buvo nurodyta kaip susiformatinti harda taip, kad tarkim is 500 GB liktu koks 50GB ir tai labai smarkiai pagerina pasiekties laika nes hdd galvute juda mazesniame diapazone.

Press>> as esu architektas ir dirbu +/- ta pati ka ir kiti architektai, tik priedu prie viso to dar darau vizualizacijas su 3Ds Max, o tai ziauriai reikalauja dideliu resursu: pirmoje eileje CPU, po to RAM, VGA, HDD ir t.t.

Donatas
Posts: 49
Joined: 2009-06-15

Post by Donatas » 2009-06-22 08:24

As IT architektas, analitikas, jeigu taip galima pavadinti, bet su hardwaru dirbau pries kelis metus, dabar i IT verslo procesu audita, analize patraukiau, tai tokiu aprasytu dalyku nelabai pas mane galima paviesint :)

Post Reply