Windows7 naršymas po katalogus ir kažkieno hashinimas

Diskusijos susijusios su įvairiomis OS
Post Reply
nemesis
Posts: 1705
Joined: 2008-03-28

Post by nemesis » 2009-03-07 14:01

Kuo toliau tuo dažniau lakstant po katalogus Windows7 kažką pradeda hashinti ar tai defragmentuoti net neįsivaizduoju. Šio proceso statusas matosi addreso skiltyje. Žalia linija eina nuo pradžios iki galo. HDD tuo metu aprautas, į katalogus eiti nebeleidžia kol nedaeis iki galo žalia linija.

Gal kas nujaučiat kas tuo metu realiai vyksta? Ar galima tai išjungti? Internete info kažkaip nerandu, kai nežinau ką daro nelabai žinau ir ko ieškoti :)

Dėkui.

Tomas
Posts: 241
Joined: 2007-09-01

Post by Tomas » 2009-03-07 15:14

Nujaučiu, kad Windows Search servisas darbuojas ir dar Defender servisas prisideda. Junk lauk abu.

corehead
Posts: 179
Joined: 2007-12-28

Post by corehead » 2009-03-07 15:32

as irgi speciau kad search servicas indexina folderius... bet seip w7 searchas geras dalykas, tiesiog geriau jau leisti jam keleta valandu susiindexinti visa kompa, ir tada bet kokia paieska netruks ne akimirkos :)

nemesis
Posts: 1705
Joined: 2008-03-28

Post by nemesis » 2009-03-07 17:46

Esmė ta kad jei jis pasiindeksuotu kažkada laisvu nuo manes metu, man jis netrukdytų(antivirusinė pvz tada ir tvarkosi), bet dabar jis indeksuoja kai aš dirbu ir bandau nusigauti i D diską pvz. Nutraukus indeksaciją(išjungus langą) po to jau vėl jį isijungti neberodo nieko, nebent parašai ten d: ar ką. Banmdant eiti gilyn neina ir indeksaciją pradeda vėl iš naujo. Searcho gyvenime nesu naudojęs ir jį su mielu noru atjungčiau išvis.
Folderių indeksuoti nelabai apsimoka spėju, labiau sakau tikėtina kad indeksuoja failų turinį gal. Paveikslėlius ir failų turinį verčia į ikonas, mažina jų pikseliūrą ir kokybę greitai peržiūrai... Nu bet ir randa laiką kada tą daryti :)

Tomas
Posts: 241
Joined: 2007-09-01

Post by Tomas » 2009-03-07 19:16

Control Panel -> System and Security -> Administrative Tools -> Services susirask Windows Search spausk ant jo su dešiniu pelės mygtuku tada properties spausk stop ir tada nustatyk startup type į disabled. Tuo pačiu gali ir Windows Defender atjungt.

nemesis
Posts: 1705
Joined: 2008-03-28

Post by nemesis » 2009-03-07 19:47

OK dėkui. Windows Searh atjungiau. Buvau radęs straipsnį tą patį kaip atjungt tik neišėjo nes Control panel ne reikiamas vaizdavimas buvo. Taip pat atjungiau Folder optionsus kad paieshkos nedarytu pagal indeksus, tai tikriausiai ir nebeindeksuos. O Defenderi palieku, nes jis man vienąsyk trojaną ar ką ten pagavo kurį praleido NOD32(ne smart security) :)

Bulllet666666
Posts: 189
Joined: 2008-09-20

Post by Bulllet666666 » 2009-03-07 19:49

nemesis taip , defragmentuoja, netik win 7 bet ir Vista:) . Tiek vista tiek Win 7 reikalauja labai greito hardo.. Pas mane buvo tas pats kaipo turejau Pata 8Mb , tai hardas visas burzgedavo vos atidarydavau foldery , nusipirkes nauja sata 2 16Mb jau kaip ir nieko nebejausdavau, beje gali buti ir windows Search ,kad kaip sake corehead indexina folderius . Siaip kaip isjungt nezinau, bet turbut Tomas gerai ir nurode. Kas keisciausia nes taip atrodo ,kad tu gyvenime neturejes Vista , nes ji daro lygiai ta paty :)

Tomas
Posts: 241
Joined: 2007-09-01

Post by Tomas » 2009-03-07 20:02

Vista tai gerą krūvą servisų atjungdavau, Windows 7 Defenderį, Windows Search, Windows Backup, Offline Files ir dar kelis atjungiu. Nesu iki galo išstudijavęs Superfetch veikimo, bet pagal viską turėtų nemažai RAM\'o atlaisvėt šitą reikalą atjungus. Kai bus galutinė versija parašysiu kokius servisus reikėtų atjungt norint performance.

Paspartint bendrą darbą vienas dalykas labai padėjo - tikrai siūlau pabandyt bent kelias dienas. Computer -> Advanced System Settings -> Performance [Settings] -> Nuimt varnelę nuo Animate windows when minimizing and maximizing. Galbūt sakysit, kad esu mulkis, bet Aero ir Basic veikimo principai skirias ir tikrai nesiūlau naudot Basic temos tam, kad išlošt greičio ar RAM\'o, geriau pasijunkit Aero ir išjunkit animacijos efektą - 100% bus geriau. Šitos smulkmenos 100% paspartins plika akimi matomą darbo spartą.

Post Reply