Neuzkrauna windows

Diskusijos susijusios su įvairiomis OS
Post Reply
soklys
Posts: 13
Joined: 2010-06-02

Post by soklys » 2010-06-26 19:59

Sveiki ,

Taigi syrit isijungiu pc ir ner vienos particijos kietajame diske, parsisiunciau hirens boot cd isirasiau i cd ir pasileidau mini windows xp , per tuos mini xp man mate tas particijas ir as is ju nukopijavau visus reikiamus duomenis i kita particija kai viska baigiau isjungiau tuos mini xp ir istraukiau cd jungiu vel pc o man ismeta toki dalyka ir raso :

[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1083/p1010081a.jpg[/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

ir nebeina ieiti i normalius win 7 , buvau istraukes baterija is motinines bet nepadejo , o kad bootintu hdd ir uzkrautu win 7 neina

Gal kas susidure su tokia problema ? padekit .

Dekoju uz atsakymus.

Ps. ieskojau forume per paieska nieko panasaus neradau, jei buvo tokia tema parasykit lin\'ka.


soklys
Posts: 13
Joined: 2010-06-02

Post by soklys » 2010-06-26 20:27

Atsiprasau prastokos anglu zinios mano tai nelabai suprantu, gal kas galetu truputeli aprasyti a ten daryt reikia.

Dar bandziau idejus windows 7 diski uzkrauti per boot paspaudus f8 pasirenku dvd irengini ir neuzkrauna ir ismeta ta nesamone , kaip suprantu jau viskas miremano hdd ? ar dar galim tai sutaisyt ?

foozz
Posts: 425
Joined: 2009-07-30

Post by foozz » 2010-06-27 20:22

pirmiausia nieks niekur nemire, yeik y BIOS ir pasiziurek ar mato tavo HDD jei mato viskas ok jis gyvas :D

dabar antra speju tavo HDD jungiasi per sata jungty ? tai kai numushinejai biosa turbut ir grazinai pradinius parametrus hdd traktavimo , pabandyk nustatyt biose kad HDD traktuotu kaip IDE yrenginy o ne AHCI ar raid . speju uzsikraut turetu operacine :) jei vis dar nebematys to s particijos pasiziurek per computer manegment to skirsnio statusa. start -> run yrasyk compmgmt.msc ir matysi daugmaz kame beda

soklys
Posts: 13
Joined: 2010-06-02

Post by soklys » 2010-06-28 11:52

Dekoju uz patarimus , jau susitvarkiau isidiegiau per naujo windowsus ir padariau startup repai ir viskas susitvarke.:)

Post Reply