Windows Vista ir draiveriai

Diskusijos susijusios su įvairiomis OS
Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-09-05 11:53

Yra laptopas kuris jau skersai gerkle man atsistojo. Pirktas buvo kai tik ishejo \"super-duper-mega-shitty operating system Windows Vista\" ir ishkart su ja sukomplektuotas buvo. Na ka gali tas 1,5Ghz procerius ir 1Gb RAM ten padaryt su ja kai viskas idiegta? Ogi tai ka visi jus galvojat - stringa, letas, vis errorai, BSOD\'ai ir kitaip eda mano nervu lasteles.... ://// Galvoju spjausiu i ta \"legaluma\" ir sumesiu Win XP, bet tai pirma pazhiurejau i tai ka siulo gamintojas del draiveriu. Ant Win XP yra tik instrukcija naudojimo ir ir Bluetooth(kurio ten beja ner) draiveriai..:/ TIK WINDOWS VISTAI viskas. :( Gal bandyt tuos diegt i XP ir tiketis kad viskas veiks? Gal yra taip kas bande? Laukiu protingu minchiu..

Jordan
Posts: 626
Joined: 2008-02-26

Post by Jordan » 2009-09-05 12:33

Na driveriai neveiks jei jau nera XP. Pasiulymas - susimesti win7 ir sedet ramiam, driverius turetu sumest automatiskai :)

-NRJ-
Posts: 338
Joined: 2007-11-24

Post by -NRJ- » 2009-09-05 14:53

visu pirma neaisku koks modelis ten pas tave? HP? o del draiveriu, ne visada ko nepateikia gamintojas - reiskia negalima :) viskas imanoma

nemesis
Posts: 1710
Joined: 2008-03-28

Post by nemesis » 2009-09-05 15:17

Mano bookas ir vistai buvo ale kurtas, bet XP draiveriai vistiek buvo gamintojo svetainėi(ASUS).

developeris
Posts: 378
Joined: 2008-04-10

Post by developeris » 2009-09-05 15:27

as tai siulyciau pagooglint paieskot driveriu :) jeigu rasi tai valio , jei ne tai rasyk w7 starter ar koks ten yra :D

Linas
Posts: 546
Joined: 2007-11-23

Post by Linas » 2009-09-06 10:55

Rekomenduociau atsidaryti programa kaip Everest, kuri rodo tavo pagrindinius komponentus. Esme tokia, pagal programoje pateiktus kompnentu pavadinimus ieskosi individualiai jiems tvarkykliu, jeigu nepateikia gamintojas.
Pagrinde tau reikes, ko gali nerasti xp tai: tinklo ir bevielio rysio irangos, garso, vaizdo tvarkykliu( nesunkiai rasi gpu gamintojo puslapyje). Na ir kita smulkme kuri gali neveikti t.y. touchpad, media keys, web camera...
Noreciau tiketi, kad tikrai ne vienas esi toks piktas, kuris tik gaves si irengini uzsimane idiegti xp, tad google paieskos tikrai nepakenks mano pirmam variantui.

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-09-06 12:31

Didzhiausia beda, kad tas lavonas nera mano, man ji tik prizhiuret tenka, o tai dar blogiau negu ji turet pachiam...

[c] Jordan rašė:
Na driveriai neveiks jei jau nera XP. Pasiulymas - susimesti win7 ir sedet ramiam, driverius turetu sumest automatiskai :) [/c]
W7 - ne isheitis, nes ji ne full versija, beto kol ishmokinsiu savininke ja naudotis tai tikrai susipyksiu su protu.

[c] -NRJ- rašė:
visu pirma neaisku koks modelis ten pas tave? HP? o del draiveriu, ne visada ko nepateikia gamintojas - reiskia negalima viskas imanoma [/c]
Gamintojo brandas - TOSHIBA.

[c] nemesis rašė:
Mano bookas ir vistai buvo ale kurtas, bet XP draiveriai vistiek buvo gamintojo svetainėi(ASUS). [/c]
ASUS visada megsta savo vartotojais pasirupint - tai senai pastebejau, bet TOSHIBA deja ne... :(


[c] Linas rašė:
Rekomenduociau atsidaryti programa kaip Everest, kuri rodo tavo pagrindinius komponentus. Esme tokia, pagal programoje pateiktus kompnentu pavadinimus ieskosi individualiai jiems tvarkykliu, jeigu nepateikia gamintojas.
Pagrinde tau reikes, ko gali nerasti xp tai: tinklo ir bevielio rysio irangos, garso, vaizdo tvarkykliu( nesunkiai rasi gpu gamintojo puslapyje). Na ir kita smulkme kuri gali neveikti t.y. touchpad, media keys, web camera...
Noreciau tiketi, kad tikrai ne vienas esi toks piktas, kuris tik gaves si irengini uzsimane idiegti xp, tad google paieskos tikrai nepakenks mano pirmam variantui. [/c]
Va chia tai ideja, reiks ishmegint. Touchpad ten nereik, nes nemoka naudotis, yra atskira pele. Media Key\'su nera. WebCam\'as irgi ishorinis pastatytas, integruoto ner. :)

Jordan
Posts: 626
Joined: 2008-02-26

Post by Jordan » 2009-09-06 12:48

Na megink googlint, bet Windows 7 sprendimas tikrai neblogas, jei vista pjauna gryba kaip reikiant :) beto Rycka -> iskur istraukei, kad Windows 7 ne final, juk RTM yra jau seniai :) Paprasciausiai mazmenininku dar nepardavinejama :) Jei nezinai ner ko kist liezuvio. Beje Windows 7 ir Windows Vista - beveik identiskai viskas sudeta :)

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-09-06 14:03

Na zhinau apie RTM ir zhinau ka tai reishkia ir bandzhiau, bet ash vistik labiau visada pastikiu full/final versijom. Esme kad sutiks manau daugelis - Vistoj ir W7 yra daug \"bling bling stuff\". Ten to mazhiausiai reikia. Ir reikia lietuviu kalbos(apie tai galvojau, bet ten ne Ultimate versija, o visais ne Micro$oft lietuvinimais nepasitikiu, nes ne mano daiktas) ir viskas kad kuo primytiviau butu(kaip kad yra XP - viskas paprasta ir elementaru). Tai va... Tokie vat reikalai..

Runonce
Posts: 212
Joined: 2009-07-24

Post by Runonce » 2009-09-06 14:32

[c] Rycka_BL rašė:
Na zhinau apie RTM ir zhinau ka tai reishkia ir bandzhiau, bet ash vistik labiau visada pastikiu full/final versijom. Esme kad sutiks manau daugelis - Vistoj ir W7 yra daug \"bling bling stuff\". Ten to mazhiausiai reikia. Ir reikia lietuviu kalbos(apie tai galvojau, bet ten ne Ultimate versija, o visais ne Micro$oft lietuvinimais nepasitikiu, nes ne mano daiktas) ir viskas kad kuo primytiviau butu(kaip kad yra XP - viskas paprasta ir elementaru). Tai va... Tokie vat reikalai.. [/c]

Ar tu bent supranti kaip tu nusisneki...zinai kad yra RTM,bet tipo tu galvoji kad tai vistiek ne Final?...Cia lygiai toks variantas su tavim,taip kai buvo viens zmogelio komentaras apie linkomanijoj torrentu seedinima,lygiai taip pat nesuprato ka sneka..

Llll
Posts: 24
Joined: 2008-05-22

Post by Llll » 2009-09-06 15:24

[c] Rycka_BL rašė: Ir reikia lietuviu kalbos(apie tai galvojau, bet ten ne Ultimate versija, o visais ne Micro$oft lietuvinimais nepasitikiu, nes ne mano daiktas)[/c]

Lithuanian Language Pack - Windows 7 (KB972813)

Download size: 33,1 MB

Update type: Optional

After you install this language pack, you can change the display language of Windows 7 to be Lithuanian.
Go to the Clock, Language, and Region category in the Control Panel to change the display language.

More information:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=144236

Help and Support:
http://support.microsoft.com


senai tas sulietuvinimas yra

Jordan
Posts: 626
Joined: 2008-02-26

Post by Jordan » 2009-09-06 15:26

RTM = Released To Manufacturers. Si versija duota pc rinkinuku/ laptopu gamintojams, kad ja detu i savo gaminius. Lygiai ta pati versija atsiras parduotuvese spalio 22d. Paprasciausiai gamintojams ja duoda is anksto, kad nuo spalio galetu prekiaut rinkiniais su jau idiegta OS (o kaip zinia tam reikia laiko).

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-09-06 17:07

[c] Jordan rašė:
RTM = Released To Manufacturers. Si versija duota pc rinkinuku/ laptopu gamintojams, kad ja detu i savo gaminius. Lygiai ta pati versija atsiras parduotuvese spalio 22d. Paprasciausiai gamintojams ja duoda is anksto, kad nuo spalio galetu prekiaut rinkiniais su jau idiegta OS (o kaip zinia tam reikia laiko). [/c]
Nu nepasakokit. RTM dar galima vadint release(ne released) to manufacturers. Atsakymadamas Runonce galiu pasakyt, kad po vieno pokshto kuri ishkrete Micro$oft ash pasitikiu ju softu tik grynai FINAL versijom kai jos jau buna pasisuke menesi - du rinkoje ir ne jokiu ten RTM pasisukimas man svarbus, o butent final kai jau nusipirkt galima ir t.t... Taip kad nebrukit ir neaishkinkit. Nenoriu ir viskas! Neesu jos shalininkas tiesiog atmetu shita galimybe ishkart ir viskas. Mano klausimas buvo ar yra realiai kazhkas pasidares toki \"downgrade\" ir gaves visus arba beveik visus driverius kai ju gamintojas nepateikia? Gal net kas sugebejot pritaikyt nuo kito brando driverius?

Runonce
Posts: 212
Joined: 2009-07-24

Post by Runonce » 2009-09-06 17:47

Y daugybe laptopu pagamintu su vista diegiau XP,ir tikrai nebuvo problemu del XP draiveriu,kad ir pas gamintoja nebuvo....na nebent del tu nesvarbiu devizu,kuriuos paminejo Linas rasydamas...ne beda kad ner pas gamintoja,tada mazdaug senarijus toks...pasiziurai ant vistos sistemoj kokie pagrindiniai devizai(pvz. tinklo ar garso plokste Realtek,vaizdo daleiskim Intel),ir tada jei nepateikia Laptopo gamintojas...ziurai ir tikrai randi tu devizu gamintoju tinklapy;)
P.S tiesa,but ydomu ta istorija isgirst su microsoft pokstu...

Llll
Posts: 24
Joined: 2008-05-22

Post by Llll » 2009-09-06 17:54

mjo, antras \"linkomanas\" :(

suck4it
Posts: 376
Joined: 2009-03-29

Post by suck4it » 2009-09-06 18:20

Tai pagal tavo nuomone i pc kis beta versija? :D Ir dar ja uz lt pardavines? :D
Ir sejp tai naudoju as dar dabar 7100 ir nemtau tikslo perasinet, nes viskas puikiai veikia.. Kol licenzija galios tol laikysiu situs..

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-09-06 18:23

[c] Llll rašė:
mjo, antras \"linkomanas\" :( [/c]
Chia apie mane? :D

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-09-06 18:32

[c] Runonce rašė:
Y daugybe laptopu pagamintu su vista diegiau XP,ir tikrai nebuvo problemu del XP draiveriu,kad ir pas gamintoja nebuvo....na nebent del tu nesvarbiu devizu,kuriuos paminejo Linas rasydamas...ne beda kad ner pas gamintoja,tada mazdaug senarijus toks...pasiziurai ant vistos sistemoj kokie pagrindiniai devizai(pvz. tinklo ar garso plokste Realtek,vaizdo daleiskim Intel),ir tada jei nepateikia Laptopo gamintojas...ziurai ir tikrai randi tu devizu gamintoju tinklapy;)
P.S tiesa,but ydomu ta istorija isgirst su microsoft pokstu... [/c]
Pokshtas tai buvo leidzhiant XP SP3. Berods toj pachioj LM atradau atseit kazhka tokio - cituoju:
Shtai katik gavau full SP3 versija kuria integravau i diska ir duodu jums. Tai ji tikrai labai tikra ir KATIK gauta.
Citatos pabaiga. Na jis nepatingejo ir diska nuskanavo. Viskas grazhu Service Pack3 viskas savo vietoj, ipakavimas Micro$oft firminis ir t.t. Nu galvoju ok - siunchiuos. Viskas ok parsisiunte, isirashe, isidiegiau... Viskas grazhu, draugam pasigyriau, kad jau va turiu full SP3 ir tauksht Technews skaitau naujiena - SP3 turi diiiiiiiiiidzhiule skyle saugumo ir zhodzhiu Micro$oft\'as nebeplatina jos laikinai, o ji jau pas mane i pc sumesta tupi... Doh.. :( Na bet poto ten parejo update zhodzhiu ir lyg ta skyles beda ishspresta, nes Bill\'o firma zhadejo kad tie kurie vistik jau vartoja SP3 su skyle tai atsius update... Nesisiunchiau kito disko ir nedariau visko naujai, bet va kelias dienas gavau nagus pagrauzht ir prie pc beveik nesedejau, nes kaip visada patarimas - nesinaudoti internetu. :(

Jordan
Posts: 626
Joined: 2008-02-26

Post by Jordan » 2009-09-06 18:51

Jau nupjove, jis ne pagalbos nori, o pasigincyt, jei jam kazka siulai :) Deja karta teko Aceri kazkoki tvarkyt (pavadinimo nepamenu), bet po ilgos kovos su juo teko is particijos rasyt Vista) :) Beje temo autorius - siknius kaip kokia bobute, gal nesupyksit uz issireiskima :)

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-09-06 19:00

[c] Jordan rašė:
Jau nupjove, jis ne pagalbos nori, o pasigincyt, jei jam kazka siulai :) Deja karta teko Aceri kazkoki tvarkyt (pavadinimo nepamenu), bet po ilgos kovos su juo teko is particijos rasyt Vista) :) Beje temo autorius - siknius kaip kokia bobute, gal nesupyksit uz issireiskima :) [/c]
Nu kuom ash toks blogas? :)

Post Reply