Ugniasienė.

Diskusijos susijusios su internetu bei apsauga
Post Reply
gsrollys
Posts: 1
Joined: 2012-09-04

Post by gsrollys » 2012-09-04 18:37

Sveiki,
Trumpai, drūtai: esu piratas, kuriam kovoje tenka naudoti utorrent. Tačiau utorrent labai apsunkina mano kompiuterį, mano psichologiją, pasitelkus šį įnagį, siekia kartais netgi 95%. Taip sakant, kol nepabaigtas siuntimas mano kompas "drūčiai" :D lagina. Kiek pagūglinęs radau problemą: kompiuterį galimai paslėpta "nvidia activearmor firewall", kuri tikriausiai kaip nors bus atėjusi su driveriais. Dėl jos man taip lagina (jei neklystu) . Bandžiau ieškot kaip ją pašalint, tačiau ten labai rimts procesas man pasirodė, tad nenorėjau nieko pridirt. Tad prašau jūsų padėti man panaikinti iš kompiuterio šią ugniasienę.

Press
Posts: 145
Joined: 2009-01-24

Post by Press » 2012-09-04 18:59

windows persirasyk. per ilgus sau ir draugu kompu tvarkymo metus neradau geresnio budo sutvarkyt PC :)

ToBeX
Posts: 863
Joined: 2008-11-18

Post by ToBeX » 2012-09-04 19:05

Win perrasymas - ne problemos sprendimas. Aisq kaip sau, pamastai, kad win su programom per 2h tikrai isirasysi, o failai lieka, o problemos gali per tiek ir neisprest, tada rasai. bet kitam, kai neturi visu jo buvusiu programu setupu vietoje, kartais greiciau isprendi problema jos ieskodamas

gsrollys
Posts: 1
Joined: 2012-09-04

Post by gsrollys » 2012-09-04 20:27

Dėkui tobex. Būtent dėl to, jog man win perrašymas ne problemos sprendimas. Matot, kaip ir sakiau.. Su nvidia driveriais kažkuriais (matyt gal kokiais defaultiniais iš diskelio kai keičiau vga, ar perrašinėjant windowsus) atėjo ta ugniasienė. Žiūrėjau internete gidų, bet jie ant win xp ir man netiko. Tad rašau čia, galbūt kas nors žinos :)

Beje, jei tai bus aktualu ir aš klystu ieškant problemos.. Atsivėrus task manegeri, rodo, jog už utorrent daugiau ramų suvalgo svchost.exe. Tačiau jis pradeda just alkį tik tuomet, kai aktyviai downloadinama/uploadinama via utorrent. Nežinau ar psychical ram usage tas pats, tačiau minėto aktyvumo metu ji gali siekti 95procentus. Jei gerai pamenu, tai ta ACTIVE ARMOR FIREWALL filtruoja kažkaip tuos failus ir dėl to pradeda strikdint pc. Problemose radau kažką tokio:
-------
µTorrent naudoja daug atminties (RAM):
Dažniausiai būna dėl to, kad DHT yra įjungtas arba yra naudojama ActiveArmor Firewall. Jei antras atvejis, teks trinti ją lauk.
--------
Kadangi pas mane DHT išjungtas, reiškias atvejis antras. :(

Post Reply