dd-wrt

Diskusijos susijusios su internetu bei apsauga
Post Reply
ToBeX
Posts: 863
Joined: 2008-11-18

Post by ToBeX » 2014-08-10 18:19

Sveiki, visa laika skundziausi savo d-link dir 615 e4, viskas veike, neluzinejo routeris, bet vos uzdejus ant betkuio pajungto pc kanors siust (dazniausiai torrent) iskart nebudavo imanoma nieko narsyt internete. Zaidziau su nustatymas QOS engine ir tt - nieko. Bandziau isirasyt dd-wrt, nepavygdavo. siandien vel uzdejau pora packu filmu siust ir reikia pause daryt, kad youtube daina pasikeist, nedatvere kantrybe ir vel porai valandu i interneta ilindau skaityt apie dd-wrt, galu gale pagalvojau, kad galbut skiriasi mano magiskasis kodas :D "Find out your magic hardware code. It is probably AP99-AR7240-RT-091105-01" nes pagal visus skaitytus forumus sio kodo galas 01 arba 00, parsisiuntus firmware is gamintojo puslapio taipogo 01, bet jo irgi nejo irasyti kazkodel... bandziau random keist ta skaiciu per hex editoriu nuo 0 iki 5 ir pagaliau ivedus 05 pavyko. persirasius teko pazaist su nustatymais, vienu metu nejo pasiekti router, tai buvau issigandes, bet galu gale viskas pavyko, dabar galiu tiek siust torrentus, tiek narsyt, wi-fi signalas pagerejo beveik dvigubai. pvz laptopas uz 3 gelzbetoniniu daugiabucio sienu gaude vos 2 padalas dabar pilna skale, o telefe visai nepagaudavo, dabar 2-3 padalas gaudo. Jei kas nebanded ir turit nusiskundimu savo routeriais tikrai pameginkit

itsunoshiyuga
Posts: 192
Joined: 2013-05-20

Post by itsunoshiyuga » 2014-08-10 21:00

hmm. as mielai pats savo linksys ea6300 uzsirasyciau ddwrt. o pas mane dar ir hardware ea6400, nes labai skubejo isleist. hmm. :/

Post Reply