PC nedraugauja su Router\'iu

Diskusijos susijusios su internetu bei apsauga
Post Reply
Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-07-14 13:07

Taigi teko isigyti router\'i. Viskas tvarkoje - sujungiau, suvedzhiau duomenis, klonavau MAC\'a, viskas veikia lyg ir kaip turetu but. BET antras PC nenori susijungt su DHCP. Ieshko, ieshko IP bet finale neranda ir fraze kuri jau pykti man varo - INTERNET LIMITED OR NO CONECTIVITY. :( Su pirmuoju PC jokiu bedu, kabelis tarp antrojo PC ir router\'io tikrai gerai padarytas tiesiog nenori susijungt nors tu ka... :/ Buvau atsineshes kita PC prijungiau - viskas tvarkoje, veikia kaip turi but. Prijungiu vel savo pc, vel no conectivity. :/// Gal kas esat susidure? Papasakokit ko griebtis? Ash lyg ir noriu bandyt tinklo plokshte kaltint(ji antrame PC neintegruota), bet tiksliai nezhinau. Laukiu protingu minchiu.. :)

crooked
Posts: 161
Joined: 2008-06-18

Post by crooked » 2009-07-14 13:30

greiciausiai tinklo plokste ir kalta, draiveriai gal netvarkingi ?

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-07-14 14:02

Kai buvo tas PC pajungtas tiesiai prie linijos, ne uzh router\'io veike plokshte tvarkingai.. Tiesa ESET Smart Security rodydavo kad draiveriu atseit jai truksta, bet Windows patys tuos dirver\'ius suinstaliuodavo ish savo katalogo ir nereikdavo man nk daryt. Tai kadangi veike ash ir nesukau galvos. Na vakar ant durniaus pameginau sumest draiverius, deja nepadejo.. Zhodzhiu tai plokshtei draiveriu naudojant jau Win XP nebereik. Langines pachios juos turi. Bet sakau kai patupdzhiau ji uzh router\'io atsisake veikt. :/

nemesis
Posts: 1705
Joined: 2008-03-28

Post by nemesis » 2009-07-14 14:15

MAC adresą gal pabandyk pakeisti, gal tokie pat abiems kompams.

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-07-14 14:39

Kaip taip gali but? Vakar kitas zhmogus su savo laptoptu ir savo MAC atejo ir prisijunge kuo lengviausiai, o man kazhka keitinet? Nesitiki.. Anyway - kaip tai man padaryt?:)

Donatas
Posts: 49
Joined: 2009-06-15

Post by Donatas » 2009-07-14 15:06

Taigi pats sakei, kad klonavai MAC adresa.

Donatas
Posts: 49
Joined: 2009-06-15

Post by Donatas » 2009-07-14 15:07

Gali buti, kad kompe jau ivesti manual IP adresai, kurie neatitinka DHCP teikiamus. Todel ir raso no conectivity.

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-07-14 16:25

[c] Donatas rašė:
Taigi pats sakei, kad klonavai MAC adresa. [/c]
Router\'is klonavosi sau MAC\'a kad nereiktu man savo ISP skambint kad registruotu. PC kuri dabar naudoju buvo registruotas ju duomenu bazej. Ta prasme mano PC MAC\'as pas juos buvo, prijungiau router\'i ir jam klonavau savo PC shito MAC\'a ir viskas. ISP mato kad ash naudoju savo PC nors ish tiesu dar tupi router\'is. :)
[c] Donatas rašė:
Gali buti, kad kompe jau ivesti manual IP adresai, kurie neatitinka DHCP teikiamus. Todel ir raso no conectivity. [/c]
Nu tai gal nereik manes uzh apsoliutu idiota laikyt? :D Juk i antraji PC naujai sumechiau langines o kai sumeti default jau buna automatic duomenu susiradimas nustatytas. :) Idomumo delei pats buvau manual nustates. Prie router\'io PC prisijunge bet kadangi ne per DHCP tai internetas neveike. Manuale aishkiai parashyta kad turi buti auto nustatymai padaryti. Taip ir nustatyta pas mane. Bet jis nesijungia nors tu ka...

Donatas
Posts: 49
Joined: 2009-06-15

Post by Donatas » 2009-07-14 16:41

Visko pasitaiko :D

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-07-14 16:49

Na daugiau patarimu bus, gerbiamieji? :)

Donatas
Posts: 49
Joined: 2009-06-15

Post by Donatas » 2009-07-14 21:05

Kokius langus irasei? Jei integruota tinklo korta, tai kokia motina?

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-07-14 21:14

[c] Rycka_BL rašė:
Kai buvo tas PC pajungtas tiesiai prie linijos, ne uzh router\\\\\\\'io veike plokshte tvarkingai.. Tiesa ESET Smart Security rodydavo kad draiveriu atseit jai truksta, bet Windows patys tuos dirver\\\\\\\'ius suinstaliuodavo ish savo katalogo ir nereikdavo man nk daryt. Tai kadangi veike ash ir nesukau galvos. Na vakar ant durniaus pameginau sumest draiverius, deja nepadejo.. Zhodzhiu tai plokshtei draiveriu naudojant jau Win XP nebereik. Langines pachios juos turi. Bet sakau kai patupdzhiau ji uzh router\\\\\\\'io atsisake veikt. :/ [/c]
[c] Rycka_BL rašė:
<...>lyg ir noriu bandyt tinklo plokshte kaltint (ji antrame PC neintegruota), bet tiksliai nezh<...> [/c]

ToBeX
Posts: 863
Joined: 2008-11-18

Post by ToBeX » 2009-07-14 21:41

Man taip buvo, tai uzteko padaryt per Network Connections> Local area Connection>properties> tenais susirast \\\"This connection uses the following items: ir Internet Protocol (TCP/IP) per properties nustatys, kad \\\"Obtain an IP address automatically ir tapati ten su DNS
Taip iseina su kabeliu, bet wireless visvien varo savo INTERNET LIMITED OR NO CONECTIVITY

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-07-14 22:48

Negi ash taip neaishkiai rashau? :D Nustatyta pas mane tas obtain automaticaly.. bla bla bla... IR NERANDA IP!!!! Neprisijungia.:/

MrEd
Posts: 11
Joined: 2009-05-27

Post by MrEd » 2009-07-15 15:35

Kaip supratau, tavo kompiuterio, kurį mėgini prijungti prie routerio, mac\'as nukopijuotas routeriui. Todėl turėtum pakeisti kompiuterio mac\'ą. Tai galima padaryti: dešinį ant My Computer --> Properties --> Hardware --> Device Manager --> Susirask savo tinklo kortą (prie Network adapters) --> Properties (dešinys pelės klavišas) --> Advanced --> Locally Administered Address. Prie Value įrašyk bet kokius 12 HEX simbolių (0-9 + A-F), jokių skirybos ženklų nedėdamas. Galbūt tai padės. Gali būti, kad routeris tiesiog tavo MAC\'ą naudodamas pats nepripažįsta kitų objektų tinkle, su tokiu pačiu mac\'u.

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-07-15 16:29

[c] MrEd rašė:
Kaip supratau, tavo kompiuterio, kurį mėgini prijungti prie routerio, mac\\\'as nukopijuotas routeriui. Todėl turėtum pakeisti kompiuterio mac\\\'ą. Tai galima padaryti: dešinį ant My Computer --> Properties --> Hardware --> Device Manager --> Susirask savo tinklo kortą (prie Network adapters) --> Properties (dešinys pelės klavišas) --> Advanced --> Locally Administered Address. Prie Value įrašyk bet kokius 12 HEX simbolių (0-9 + A-F), jokių skirybos ženklų nedėdamas. Galbūt tai padės. Gali būti, kad routeris tiesiog tavo MAC\\\'ą naudodamas pats nepripažįsta kitų objektų tinkle, su tokiu pačiu mac\\\'u. [/c]
Ne, ne taip supratai. MAC\'a ash kopijavau ish kito kompiuterio t.y. ish shio kuri dabar naudoju. Ir viskas su shiuo gerai. Veikia, prisijungia ir jokiu bedu. MAC\'as ir shio kompo ir routerio toks pat ir ner bedu. Beda yra ANTROJO KOMPIUTERIO pajungime. Jis apsoliuchiai \"nedraugauja\" su routeriu. :)

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-07-15 22:29

problema ishspresta

Mantas
Posts: 9
Joined: 2009-06-07

Post by Mantas » 2009-07-15 22:50

Rycka_BL> Nagi pasakyk kaip tau pavyko šį rebusą išspręsti? Nepalik mūsų nežinioje :)

Rycka_BL
Posts: 126
Joined: 2007-09-18

Post by Rycka_BL » 2009-07-16 00:02

Lakschiau visa diena, kad tinklo plokshte gauti ir pagaliau visus komponentus susipirkti antrajam PC(antra pele, klaviatura, mikrofona :) ) kol nusivariau nuo klumpiu visai. Bet istorija idomi ir kol miegas nepalauzhe manes tai papapasakosiu. ;) Tiesa sakant pats tiksliai nezhinau. Mistika chia totali... Parsineshiau kita tinklo plokshte pasibandymui. Na idedu, ijungiu PC - viskas ok. Veikia plokshte. Jungiu kabeli - be reakcijos. Tipo net nepajungtas. OMFG :O Panika. Plokshte svetima sugebejau sugadint?! Ka daryt??! Greit imetu shalia kita plokshte(savo senaja) - tas pats. Holly sh** kas dabar???!! Na ka... Lupu visa pc ish vietos, neshu su visu monitorium i kita kambari, arti routerio prijungiu gamyklishkai idetu kabeliu (tas kur jau dezhutei buvo toks trumpas) ir kad ji kur - veikia rupuzhokas internetas. Ir su naujaja tinklo plokshte ir senaja. Nu po perkunais... :// Kaip paaishkejo kogero kazhka su kishtukais pridirbes buvau arba atsipalaidavo ir koks nors laidelis nuo lankstymo(gal pirma karta dedamas kaip nors siplnai prispaudzhiau) ir atitruko. Perdejau naujai kishtukus ir viskas. Veikia. Palikau senaja plokshte, kita ryt neshiu atiduoti.. :) Tai tiek... Kaltas kabelis. :/// Bet mistika man su juo. Buvau pajunges kita laptopa kol dar nebuvau viska sutvarkes - veike kaip turi but, be bedu... Kodel jis man taip nenorejo veikt, su mano PC neturiu zhalio supratimo...

Post Reply