Kazkas negerai

Diskusijos apie viską
Post Reply
User avatar
vacoum
Posts: 510
Joined: 2010-06-11

Kazkas negerai

Post by vacoum » 2018-10-10 03:34

Jauciasi, kad forumas ir puslapis apmires. Ipac jauciasi po Ifeelyou isejimo. Ir aisku Kernelio. Tai du zmones, kuriu zinios buvo vienos giliausiu. Nesakau, kad daugiau zmoniu nera su panasiom patirtim, bet Ifeelyou drasiai dalinosi patirtimi nebandymas buti isdidziu, tiek per forumus, tiek privaciai, man ne karta privaiciai padejes su techniais sprendimais.

Esme, kad sio puslapio admistracija uzsipuole zmogu, kuris mano manymo inese koki limona investiciju i si portala, ir padare zalos uz simta. O zmogus, kuris inese 10 vienetu naudos ir neaisku kiek zalos aisku pakele surmuli, buvo isgirstas administracijos ir aisku, jo balsas buvo auksinis.

Admistracijai, siulau pagalvoti pries priimant karstus sprendimus. Ir zodziu, galite ir mane baninti, nematau ka cia toliau veikti. Negyvas site'as.

Gnytasis
Posts: 18
Joined: 2018-08-24

Re: Kazkas negerai

Post by Gnytasis » 2018-10-10 08:30

As ir galvojau anie atostogu kokiu isvare. Nu matai kaip cia yra istikro :/
Ryzen 5 2600x + CoolerMaster h412r + Gigabyte x470 aorus ultra gaming + Kingston predator DDR4 3000mhz + Gigabyte Aorus RTX 2080 + Seasonic Bronze 620w

User avatar
Katonas
Posts: 1736
Joined: 2008-10-03

Re: Kazkas negerai

Post by Katonas » 2018-10-10 09:09

vacoum wrote:
2018-10-10 03:34
Jauciasi, kad forumas ir puslapis apmires. Ipac jauciasi po Ifeelyou isejimo. Ir aisku Kernelio. Tai du zmones, kuriu zinios buvo vienos giliausiu. Nesakau, kad daugiau zmoniu nera su panasiom patirtim, bet Ifeelyou drasiai dalinosi patirtimi nebandymas buti isdidziu, tiek per forumus, tiek privaciai, man ne karta privaiciai padejes su techniais sprendimais.

Esme, kad sio puslapio admistracija uzsipuole zmogu, kuris mano manymo inese koki limona investiciju i si portala, ir padare zalos uz simta. O zmogus, kuris inese 10 vienetu naudos ir neaisku kiek zalos aisku pakele surmuli, buvo isgirstas administracijos ir aisku, jo balsas buvo auksinis.

Admistracijai, siulau pagalvoti pries priimant karstus sprendimus. Ir zodziu, galite ir mane baninti, nematau ka cia toliau veikti. Negyvas site'as.
Niekas nieko neišvarė, tad gali savo teoriją sau pasilaikyti. Jei kam įdomu aš nesu atsakingas už žmonių trynimą ar baninimą, rašau naujienas ir tuo viskas pasibaigia, jei turiu laiko galiu pažiūrėt, kad jau keiksmažodžių nebūtų. Saitas ne mano, nors nemažai žmonių, taip pagalvoja, nes gaunu kartais į PM žinučių iš naujokų.

Aš nekelsiu nieko į viešumą, jei nori gali pats IFell rašyti dėl ko išėjo. Beje BC00 dabar atostogauja, tad iš jo komentaro bus sunku sulaukti.
a.k.a. Mindaugas Klumbis
MiTech

User avatar
Stipena
Posts: 1448
Joined: 2011-01-12
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Kazkas negerai

Post by Stipena » 2018-10-10 10:22

vacoum wrote:
2018-10-10 03:34
Jauciasi, kad forumas ir puslapis apmires. Ipac jauciasi po Ifeelyou isejimo. Ir aisku Kernelio. Tai du zmones, kuriu zinios buvo vienos giliausiu. Nesakau, kad daugiau zmoniu nera su panasiom patirtim, bet Ifeelyou drasiai dalinosi patirtimi nebandymas buti isdidziu, tiek per forumus, tiek privaciai, man ne karta privaiciai padejes su techniais sprendimais.

Esme, kad sio puslapio admistracija uzsipuole zmogu, kuris mano manymo inese koki limona investiciju i si portala, ir padare zalos uz simta. O zmogus, kuris inese 10 vienetu naudos ir neaisku kiek zalos aisku pakele surmuli, buvo isgirstas administracijos ir aisku, jo balsas buvo auksinis.

Admistracijai, siulau pagalvoti pries priimant karstus sprendimus. Ir zodziu, galite ir mane baninti, nematau ka cia toliau veikti. Negyvas site'as.
Aha, čia tas pats kas sakyti jog verslininkai sumoka daugiau mokesčių valstybei nei eilinis pilietis, todėl nieko tokio jei jie pažeidinėja taisykles.
Ryzen 1600X Be quiet Dark Rock Pro 4, Gigabyte B350 Gaming 3, RX Vega 56 Morpheus II Be quiet Silent Wings 3, 16GB DDR4, SM951 256GB NVMe, 850EVO 500GB, MX500 1TB, Be quiet Straight Power 11 750W, FD Define S, BenQ XL2730Z 27" 1440p 144Hz Freesync, Steelseries (M800, Sensei Wireless, Siberia 840), Logitech Z-5500

User avatar
vacoum
Posts: 510
Joined: 2010-06-11

Re: Kazkas negerai

Post by vacoum » 2018-10-10 10:25

Katonas wrote:
2018-10-10 09:09

Niekas nieko neišvarė, tad gali savo teoriją sau pasilaikyti.
Kurioje mano posto vietoje as pavartojau zodi "isvare" ar jo atitikmeni? Buvo paminetas zodis "uzsipuole".
Last edited by vacoum on 2018-10-10 10:26, edited 1 time in total.

User avatar
BC00
Posts: 3049
Joined: 2008-06-21

Re: Kazkas negerai

Post by BC00 » 2018-10-10 10:26

Nereikia iškraipyti faktų. Minėtus asmenis administracija neužsipuolė ir jie nusprendė aktyviai nebedalyvauti diskusijose patys, nors pvz ifeel, su kuriuo buvo palaikomas kontaktas, buvo kviečiamas sugrįžti. Kaip jau kažkada pabrėžiau, mums svarbus kiekvienas lankytojas, ypač galvotas IT/HW sferoje, todėl tokie praradimai labai nemalonūs. Bet jeigu tamstai nebeišeina gyventi be minėtų dalyvių, tai galbūt reikėtų susisiekti ir minėtais asmenimis ir paprašyti kontaktų, kad būtų galima bendrauti kitoje erdvėje :)
"galite ir mane baninti, nematau ka cia toliau veikti" - čia pasakytas stipresnis žodis nei išvarė.

User avatar
vacoum
Posts: 510
Joined: 2010-06-11

Re: Kazkas negerai

Post by vacoum » 2018-10-10 10:28

BCOO >> bandziau, koks tikslas rasyti zinute uzdarytam accountui.

User avatar
BC00
Posts: 3049
Joined: 2008-06-21

Re: Kazkas negerai

Post by BC00 » 2018-10-10 10:28

vacoum wrote:
2018-10-10 10:28
BCOO >> bandziau, koks tikslas rasyti zinute uzdarytam accountui.
Vadinasi pats užsidarė, priėjimą tokiam dalykui turėjo. O šiaip kritinės psl stagnacijos tikrai nematau. Manau, tiesiog pačiam labai trūksta minėtų dalyvių. Lieka tikėtis, kad gal sugrįš po kiek laiko, kas žinant pvz ifeel potraukį HW, yra possible.

User avatar
SoTOP
Posts: 871
Joined: 2007-12-11

Re: Kazkas negerai

Post by SoTOP » 2018-10-10 11:16

"AMD 0 FPS". Dozė IFeelYou kam reikia.

Inkognito
Posts: 240
Joined: 2017-09-01

Re: Kazkas negerai

Post by Inkognito » 2018-10-10 12:38

Aš manau, jog kiekvienam žmogui ateina laikas, kai reikia pailsėti. Pailsės ir tada jau pats nuspręs, grįžti ar ne. Žmogus, ne robotas, negali visad sukti to paties rato. Todėl nemanau, jog vėl reikia čia purslus kelti.
Doomie: Ryzen 2700x 4,275ghz, scythe ninja 5 cooler, 8gb 2666 kingston , gigabyte x470 aorus ultra gaming, gtx 650ti, samsung 850 evo + 2 shitty hdd, Fractal design R6 case.

User avatar
Strelok
Posts: 955
Joined: 2018-02-23
Location: Vilnius

Re: Kazkas negerai

Post by Strelok » 2018-10-10 12:59

vacoum wrote:
2018-10-10 03:34
Jauciasi, kad forumas ir puslapis apmires. Ipac jauciasi po Ifeelyou isejimo. Ir aisku Kernelio. Tai du zmones, kuriu zinios buvo vienos giliausiu. Nesakau, kad daugiau zmoniu nera su panasiom patirtim, bet Ifeelyou drasiai dalinosi patirtimi nebandymas buti isdidziu, tiek per forumus, tiek privaciai, man ne karta privaiciai padejes su techniais sprendimais.

Esme, kad sio puslapio admistracija uzsipuole zmogu, kuris mano manymo inese koki limona investiciju i si portala, ir padare zalos uz simta. O zmogus, kuris inese 10 vienetu naudos ir neaisku kiek zalos aisku pakele surmuli, buvo isgirstas administracijos ir aisku, jo balsas buvo auksinis.

Admistracijai, siulau pagalvoti pries priimant karstus sprendimus. Ir zodziu, galite ir mane baninti, nematau ka cia toliau veikti. Negyvas site'as.
As nesuprantu, ko tu kaltini administracija. Nieko ji ifeelyou nepadare. Pats zmogus issejo savo noru, del mazos problemos. Jeigu isejo, tai isejo. Nores vel sugris.
Jeigu truksta aktyvumo arba pats pradek aktyviau reikstis arba eik i linustechtips forums ir pan. Pilna tu forumu. As tavo vietoje dziaugciausi, kad isvis yra zmoniu, kurie kasdien eikvoja savo laika, kad lietuviu kalba parasytu naujienas.

Post Reply