(SP) Lietuvos vienkiemių gyventojams – beveik 2000 mobiliųjų telefonų
Beveik 2000 Lietuvos vienkiemių ir nutolusių vietovių gyventojų nuo šiol ištikus nelaimei galės operatyviai išsikviesti pagalbą. Mobiliųjų telekomunikacijų bendrovė Omnitel kartu su Policijos departamentu dovanoja jiems mobiliuosius telefonus su išankstinio mokėjimo kortelėmis, kurias visus metus kas mėnesį Omnitel papildys 10 Lt suma. Už ją vienkiemių gyventojai galės paskambinti ne tik pagalbos tarnyboms, bet ir artimiausiam kaimynui ar giminaičiui.
„Sunkmetį lengviau išgyventi integruotai bendruomenei, kurios nariai padeda vieni kitiems ir neturi kliūčių vieni su kitais susisiekti. Džiaugsiuos, jei Omnitel mobilusis ryšys ne tik padės nuošalių vietovių gyventojams ištikus nelaimei, bet ir leis jiems saugiau ir patogiau jaustis kiekvieną dieną,“ – pristatydamas programą sakė Omnitel prezidentas Antanas Zabulis.
Pasak Policijos generalinio komisaro pavaduotojo Sauliaus Skvernelio, pastaruoju metu padaugėjo nusikaltimų, ypač turtinių, todėl nutolusių vietovių gyventojų saugumas tapo dar aktualesnis. „Manau, vien faktas, kad žmogus turi galimybę greitai išsikviesti policiją ar paskambinti kaimynui, yra gera prevencinė priemonė. Policijos pareigūnams taip pat lengviau operatyviai reaguoti, nes valstybinių institucijų ir privačių kompanijų dėka sunkiai pasiekiamų gyventojų kasmet vis mažiau,“ – sakė S.Skvernelis.
Vienkiemių ir nutolusių vietų gyventojus, kuriems būtų reikalingi mobilieji telefonai su ryšiu, rekomendavo vietos policijos darbuotojai. Telefonus gavę gyventojai savo namus galės pažymėti specialiu lipduku, kuriuo tikimasi ne tik atbaidyti nusikaltėlius, bet ir informuoti ryšio neturinčius kaimynus.
Pareigūnų vertinimu, šie nedidelės vertės mobilieji telefonai su pagrindinėmis funkcijomis neturėtų traukti nusikaltėlių dėmesio. Juolab kad telefonus ypač lengva atpažinti: šio modelio mobilieji telefonai Lietuvoje nėra parduodami, be to, visi programos mobilieji telefonai yra žymėti ir užregistruoti policijoje.
Policijos identifikuotiems sunkiausiai pasiekiamiems gyventojams telefonai bus išdalyti bendradarbiaujant su šalies apskričių ir rajonų teritorinėmis policijos įstaigomis, kaip planuojama – iki liepos vidurio. Gaudami telefonus su mobiliuoju ryšiu, gyventojai niekuo neįsipareigoja bendrovei Omnitel.
Hmm.(Telefonai iš Indijos?) 😀
2000 žmoniu x 12 menesių x 10 litų =240k LTL
\"Telefonus gavę gyventojai savo namus galės pažymėti specialiu lipduku, kuriuo tikimasi ne tik atbaidyti nusikaltėlius, bet ir informuoti ryšio neturinčius kaimynus. \"
\"Kaimynų telefono kaina- 700LTL\"
700 LTL paverskim spirituko litrais bus 58 litrai arba ~7 mėnėsiai nenustojimo gerimo 😀
EPIC FAIL
nepergyvenk, grynais niekas neduos. O omniteliui papildyt tas saskaitas nieko nekainuos
Nu jo cia tas \"EPIC FAIL\" tai visai ne i tema.. Beto ar neperbrangiai tu cia ta spirita pardavineji? 😀 Pasmane kaime tai po 5lt eina uz puse litro, o pastave apie 6 gaunasi.. 🙂
Geriausia man tai tas lipdukas, vagys eina vogti nezinodami ar turi ar ne zmones pinigu. O cia jau lipdukas parodo, kad turi 700 vertes telefona 😀
Kokiu dar 700lt? Iskur jus cia istraukiat tokias nesamones? Duos ten jiems is apyvartos isejusius telefonus tokius, kaip 3310 ar dar kokius gaidzius ir pildys saskaita kas menesi po 10lt.. Gi raso telefonai tik su pagrindinemis funkcijomis.. Jus nekreipkit demesio i ta paveiksliuka.. 😀 Cia viskas aisku reikejo jiem pasirinkt ar mest lauk telefus ar pasirodyt geriems ir pasidaryt sau reklama atidavus telefonus kaimieciams..
Tagi rašiau kad telefonas iš indijos tai ir kaina Indiška.
O dėl tų 700 LT tai kaimynams pasiulytų 6300i-irgi su pagrindinėm funkcijom :D(kvailas sarkazmas)
suck4it>> pas mus i rauga nededa mirusių katinu, deda tikras mieles dėl to kaina tidesnė 😀
==============================================================
EDIT
==============================================================
O štai ir poveikis nuo tikros naminės (be katinų 😀 )
http://www.youtube.com/watch?v=Lyu4qwDtUdw&feature=related
Yra juk puikiai tam tinkantis Nokia 1208, kurio kaina jau galiniam vartotojui yra 100 Lt, tai didmenoj kaina dar mažesnė. Tai tokius ir dalins turbūt. O pildyt sąskaitas jiems nieko nekainuoja, juk tai \"virtualūs pinigai\". Aišku, kažkiek tinklą apkraus ir tai pavirs elektros energija, bet…
pagalbą operatyviai išsikviest galės, bet ar operatyviai gaisrinė ar greitoji atvažiuos čia jau kitas klausimas 😀
nu bet zinai , jeigu iki kaimyno begt valanda reikia , dar kol greitoji atvarys valanda laiko , tai vis valanda laiko sutaupai… 😀
Aš nesuprantu kam jūs čia taip kritikuojat? Jei normalus žmogus gyvena, toks daiktas tikrai pravers. Maža kas… O alchasas tegu prageria. Koks jum skirtumas.
labai normali akcija, ko cia svaigstat.. nesijaus senukai tokie vienisi – gales anukams kokiems paskambinti bent jau.. daugiau tokiu iniciatyvu
Šiaip pamenu prieš keletą metų buvo berods Bitė panašiai sugalvojus ir dalino ar pigiai leido įsigyt prietaisus, kurie paspaudus atitinkamą mygtuką kviesdavo greitąją, policiją arba gaisrinę. Tas daiktelis veikė GSM tinkle, aišku tik kalbėt jau nebuvo galima.