Google vis dažniau susiduria su problemomis
Google oficialiai patvirtino, kad jos internetinis paštas Gmail vakar buvo nepasiekiamas milijonams internautų. Pasak pačios kompanijos, sutrikimas iš tiesų sukėlė daugybę nepatogumų vartotojams.
Tikint šaltiniais internete, Gmail elektroninis paštas neveikė apie dvi valandas. Tai reiškia, jog 150 milijonus aktyvių vartotojų turinti Google Gmail paslauga negalėjo aptarnauti savo vartotojų. Kompanijos elektroninis paštas yra trečioje vietoje pagal populiarumą, o šį lenkia tik rinkos senbuviai Microsoft Hotmail ir Yahoo Mail.
Vartotojai sunerimo dėl to, jog ir vėl teko pripažinti, kad jie tampa vis labiau priklausomi nuo Google sukurtų technologijų. Visi norintys prisijungti prie pašto sistemos išvysdavo tik „Unable to reach Gmail“ klaidos pranešimą. Google tai aiškina dideliu nesusipratimu. Kompanija atjungė daugybę serverių, norėdama atlikti techninę apžiūrą, tačiau likę serveriai neatlaikė apkrovos bei tiesiog „nulūžo“. Google dievagojasi, kad stengsis, jog tai nepasikartotų ateityje.
Pff, dar milijona serveriu pastatys ir nebus problemos.
anokia čia bėda… ir nematau dėl ko či sunerimti. tiesiog nereikia daryti savo gyvenimo priklausomo vien tik nuo technologijų, ir nereikės bijoti.
Visada reikia turėti alternatyvų paštą.
Pritaruiu Spygliuotui, visada pasitaiko viena ar kita problema, tai gi ten nerobotai dirba, o žmonės..