JAV praeiviai buvo mulkinami su iPhone 4S

Jungtinėse Amerikos Valstijose puikiai žinomas pramoginės laidos vedėjas Jimmy Kimmelis, kuris neabejingas nei sportui, nei technologijoms, nusprendė paklausti praeivių, ką gi jie mano apie naująjį iPhone 5, tačiau jiems rodydamas iPhone 4S.
Kaip parodė žurnalistinis tyrimas, praeiviai JAV, laikydami iPhone 4S, manė, kad laiko visai neseniai pristatytą iPhone 5. Žinoma, naujojo iPhone 5 jie, turbūt, nebuvo matę, taigi buvo apgauti. Nepaisant visko, išryškėjo keletas visai įdomių tendencijų.
Žmonės, kurie sakė turintys iPhone 4 ar iPhone 4S išmanųjį telefoną, laikydami rankoje žurnalistų paduotą neva iPhone 5 modelį, kuris iš tiesų buvo iPhone 4S, sakė, jog šis yra lengvesnis, gražesnis, geresnis. Nepaisant to, kad rodytas iPhone 4S turėjo tą patį 3.5 colio įstrižainės ekraną, kaip ir visi ankstesni iPhone modeliai, praeiviams pasirodė, kad įrenginys turi didesnį ekraną. Video įrašas su tyrimu apačioje.
Nustatymai > Apie telefoną > Telefono tapatybė – čia kas nesidomi IT . O kas domisi IT daug maš atmintinai žino rinkoje esančius mid/high-end smartus .
Prajuokino 😀
nereikia net komentuoti…viskas aisku cia ir taip..keista kad tik amerikieciai dare toki tyrimeli..
nes tipo jie gi didziuojasi apple :D:D:D:D:D
😀
Stai ir pasirode kokie istikruju apple pirkejai… Zenklo vergai, nesuvokiantys realybes.
nebutu naivuoliu – nebutu bagotu korporaciju. mates sita video.