Taisyklės

Kiekvienas narys turi perskaityti forumo taisykles. Nuoroda į šią temą yra apatinėje meniu juostoje, tad nemanome, kad bus keblumų jas surasti.
Diskusijose ir komentaruose reikia bendrauti lietuvių kalba. Įvairios citatos, nuorodos ir t.t. yra išimtis.

1.Nefloodinti

Saikingai naudoti šypsenėles(ne daugiau kaip trys eilėje)
Nerašyti žinučių, susidedančių iš kelių nereikšmingų žodžių. Visada argumentuoti pateikti savo teiginį.
Kurdami temas pagalvokite kokiu tikslu tai darote ir visada paaiškinkite apie ką norite kalbėti/paklausti ir pan. Kvailos ir beprasmės temos bus trinamos, o autorius bus baudžiamas. Stenkitės rašyti taip, kad vartotojai suprastų ką turėjote galvoje, kitaip tariant nekalbėkite „į pievas“.
Temas kurkite tinkamoje forumo skiltyje. Temos, kurios sukurtos netinkamoje diskusijų lentoje bus perkeliamos, jei autorius pakartotinai kurs temas ne vietoje, jo profilis bus blokuojamas kelioms dienoms.
Nesikartokite kurdami temas! Prieš kuriant temą visada tikrinkite, ar tokios, bei labai panašios temos nėra. Besidubliuojančios temos bus trinamos, o jų autoriai perspėjami dėl taisyklių pažeidinėjimo. Nusprendę neatsižvelgti į įspėjimą vartotojai gaus draudimą dalyvauti diskusijose kelioms dienoms.
Temų pavadinimai turi būti rašomi paprastai, be jokių išsidirbinėjimų. Temų, kurių pavadinimai šviečia visokiais simboliais ir didžiosiomis raidėmis pavyzdžiui : (||||~~~\///—PLZZZZZ PADĖKITE ||||~~~\///—) pavadinimai bus pakeičiami, o jei temos kūrėjas kartos tokias nesąmones keletos dienų vartotojo blokavimo bauda. Žinučių autoriai, kuriuose bus tokių nesivaldymų bus įspėjami ir jei vartotojas toliau nesitaisys bus blokuojamas kelioms dienoms.

2. Gerbkite lietuvių kalbą!

\“rasyti sveplai leidziama\“, \“tachew rasheety shweplaj\“ draudžiama! Čia nėra pažinčių puslapis, kuriame darkoma Lietuvių kalba.

3. Draudžiama spaminti!

Spamas yra visiškai uždraustas. Neįkyrėkite reklamomis, neduokite nuorodų į porno, warez ir panašius puslapius. Jei norite ką pareklamuoti mūsų tinklapyje ar forume, pirma turite tartis su administratoriais. Tokie reklamuotojai bus baudžiami keletai dienų vartotojo blokavimu arba net visam laikui, jei vartotojas akivaizdžiai sukurtas reklamos tikslais arba tiesiog be ribų visur rodo tą pačią reklamą užversdamas visą forumą.
Reklamuoti galite tik savo profilyje. Užtenka tik vienos nuorodos ar pavadinimo jūsų reklamai. Apkrauti reklamomis profiliai bus įspėjami, o jei autorius ir vėl kartosis šios taisyklės pažeidinėjimu, bus blokuojamas nuo diskutavimo forume keletai dienų, arba kol teiksis sumažinti reklamos kiekį savo profilyje.

4. Nekurstyti nesantaikos!

Nenaudoti rasinės, lytinės diskriminacijos. Jei forume arba komentaruose prasidės peštynės, bus baudžiami visi vartotojai, kurie jose dalyvaus ir/arba kurstys. Reikia gerbti kiekvieno dalyvio nuomonę, jei ji gerai argumentuojama.

5. Neįžeidinėti

Įžeidinėjimai čia visiškai netoleruojami. Už pastovius ir grubius įžeidinėjimus vartotojas bus blokuojamas kelioms dienoms.

6. Nesikeikti!

Jokių keiksmažodžių rusų arba kitomis kalbomis kalbomis. Jei labai reikia keikiamės lietuviškai. Pvz. \“Po paraliais\“, \“Kad tave kur!\“, \“Velniai rautų!\“ ir t.t. Grubių lietuviškų keiksmažodžių mes taip pat netoleruosime. Vartotojo bausmė dėl grubių ir ne vietoje rašytų keiksmažodžių pačių keiksmažodžių grubumo ir nuo diskusijos situacijos.
Vartotojams užsiregistravusiems slapyvardžiu, kuriame yra naudojami necenzūriniai žodžiai ar pan. teks pakeisti slapyvardį į jų pasirinktą tvarkingą „nickname‘ą“. Jei vartotojas lankydamasis tinklalapyje nieko neatsakys arba naudos necenzūrinius išsireiškimus, vartotojo sąskaitą šalinsime iškart. Keisti savo slapyvardžio patys, jūs negalite.

7. Nepirataujame!

Jokių \“Iš kur gauti cd-key?\“, \“Mano šitas žaidimas siųstas per torrentus!\“, \“Warez\“, \“Kur rasiu Cracką?\“ ir t.t. Piratavimas yra LR įstatymų nusižengimas.

8. Laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų!

Prašome laikytis Lietuvos Respublikos patvirtintų įstatymų bei neraginti kitų lankytojų jų ignoruoti.