Eee Keyboard pasirodys kitame ketvirtyje
Kaip žinia, CES (angl. Consumer Electronics Show) parodoje sausį kompanija Asus pristatė Eee Keyboard kompiuterio prototipą. Asus jį ir vėl demonstruoja, tik šį kartą CeBIT parodoje ir, pasak Reg Hardware pranešimo, kompanijos vadovų nuomone, toks prietaisas prekyboje turėtų pasirodyti jau gegužę.
Kompanija ruošia keletą skirtingų versijų. Viena iš jų bus ganėtinai paprasta bei įprastu kabeliu prijungiama prie TV ar vaizduoklio, tuo tarpu kita, kažkokiu būdu, bevieliu ryšiu. Užsiminta ir apie kainas – įprastinė versija kainuos nuo 400 JAV dolerių, bevielė kiek brangiau – apie 600 JAV dolerių.
Tuo tarpu Engadget apsilankė Asus vietelėje esančioje CeBIT bei padarė keletą produkto fotografijų. Eee Keyboard atrodo daugiau ar mažiau panašus į Apple siūlomas bevieles aliuminines klaviatūras, išskyrus kiek didesnius kampus ir 5 colių ekraną, kuris galės atvaizduoti 800 x 480 rezoliuciją bei yra dešinėje klaviatūros pusėje.
Specifikacijos neatskleidžiamos, tačiau manoma, kad bus panašios į tikrųjų Eee serijos kompiuterių – Intel Atom N270 ar N330 procesorius, 1 GB RAM darbinės atminties, 16-32GB SSD kaupiklis, Wi-Fi, Bluetooth ir HDMI sąsaja.
Naujausi komentarai