AMD Phenom II TWKR - skirti entuziastams

Po ganėtinai nusisekusios antrosios Phenom II serijos procesorių, kurie taip pat lėmė net 5 procentų kompanijos užimamos rinkos padidėjimą, nepaisant ypač kritusių pardavimų visoje PC industrijoje, Advanced Micro Devices jaučiasi vis užtikrinčiau. Kaip žinia, kol kas vienas iš geriausių šios serijos procesorių yra Phenom II X4 955 Black Edition modelis, kuris puikuojasi 45 nm Deneb branduoliu bei atrakintais daugikliais, tačiau neatrodo, kad ties šiuo AMD ir sustos.

Kompanija ruošiasi pristatyti produktų seriją entuziastų segmentui, kuri turės TWKR priedėlį savo pavadinime (angl. Tweaker). Taigi, sparčiausieji Phenom II TWKR procesoriai jau pakeliui į masinės gamybos stadiją, tačiau šiuo metu nėra tikslesnių duomenų nei apie lustą, nei apie kainą ar kitus aspektus. Maingear PC, vienas iš aukštos klasės asmeninių kompiuterių gamintojų, gavo testuojamąjį modelį bei pridūrė, kad šie pasižymi didesniais dažniais, nei yra Phenom II X4 955 centrinio procesoriaus atveju.

Galimas daiktas, kad būtent tokius procesorius Maingear ir pasiūlys savo klientams. Bet kokiu atveju, AMD netrukus turėtų anonsuoti šiuos centrinius procesorius bei plačiau pakalbėti tiek apie lustą, tiek apie pasiekiamumą ar kainas.