Google: Gmail bus kiek saugesnė

Kompanija Google prasitarė, kad jaučia vis didesnį spaudimą iš privatumą ginančių organizacijų ir jau pradėjo pirmuosius automatinio HTTPS protokolo naudojimo darbus savo Gmail elektroninio pašto sistemoje.
Google atstovas spaudai patvirtino, kad žadami pakeitimai visuose Gmail pašto sistemą aptarnaujančiuose serveriuose, o šie nuo šiol turėtų automatiškai naudoti saugų HTTPS protokolą. Iki šiol, žinoma, HTTPS buvo naudojamas vartotojui prisijungiant, tačiau vėliau informacija keliaudavo nešifruotu ryšiu.
Tiesa, tenka pasakyti, kad ir iki šiol HTTPS protokolu buvo galima naudotis bei jaustis visiškai saugiu, tačiau arba vartotojai nežinodavo kaip tai padaryti, arba išvis nenutuokdavo, kad tokia galimybė yra galima.
Naujausi komentarai