Nexus TDD-9000 nešiojamojo kompiuterio aušintuvas
Šiandien Technews gavo galimybę išbandyti ir skaitytojams pristatyti labai įdomų produktą iš Nexus kompanijos. Tai visai neseniai pristatytas TDD-9000 aušintuvas nešiojamiesiems kompiuteriams išsiskiriantis savo ypatingu aušinimo būdu. Šis Nyderlandų bendrovės kūrinys neturi jokių ventiliatorių, o šilumą, skleidžiamą nešiojamojo kompiuterio, perima naudodamas ... skystį. Ne, žarnelių ir pompų, kaip stalinių kompiuterių vandens aušinimo sistemose šį kartą neišvysime, tačiau TDD-9000 būdas yra ne ką mažiau novatoriškas.
Atidžiausi mūsų skaitytojai turėtų prisiminti Belkin pristatytą CushDesk, suteikiantį galimybę nešiojamąjį kompiuterį patogiai laikyti ant kelių ir apsisaugoti nuo neigiamo šilumos poveikio bei nepatogaus žiūrėjimo kampo. Nors ir TDD-9000 negalės atstoti didelių aukščio skirtumų, tačiau prisitaikys prie nelygaus paviršiaus ir, svarbiausia, sumažins kompiuterio komponentų temperatūras. Apie dar vieną įdomų Nexus sprendimą ir jos rezultatus – šiandienos apžvalgoje. Jei tik turėsite kokių nors klausimų ar pastebėjimų, laukiu jų komentarų skiltyje. Malonaus skaitymo!
TURINYS
Apie gamintoją
Pakuotė
Dizainas ir veikimas
Testai
Išvados
Apie gamintoją
2000 metais Nyderlanduose įkurta kompanija gamina įvairaus tipo (procesorių, kietųjų diskų, korpuso) aušintuvus, taip pat maitinimo blokus ir korpusus. Nexus skiria daug dėmesio tyliam kompiuterių veikimui, todėl tarp jų gaminių galime rasti ir ventiliatorių ir kietųjų diskų montavimo priemonių, sumažinančių jų vibraciją, keliamą triukšmą bei įvairių kitų aksesuarų palengvinančių kasdienę veiklą su kompiuteriu.
Pakuotė
Kaip jau įprasta, Nexus didelį dėmesį skiria visiems produkto aspektams – ne išimtis ir pakuotė, kuri ir šį kartą nuteikia labai maloniai. Kompanija nusprendė TDD-9000 įpakuoti į dėžę, primenančią lagaminėlį. Viršutinėje dalyje yra oranžinės spalvos virvutė, už kurios galima neštis visą mažmeninę pakuotę. Priekyje – kelios produkto savybės, efektyvumo rodikliai, delno formos išpjova, kuri leidžia pajusti aušintuvo kietumą. Čia pat ir šonuose užklijuotuose lipdukuose pažymimas technologijos patento numeris, dar kartą leidžiantis įsitikinti tuo, kad tai – naujovė rinkoje.
Galinėje dėžės pusėje randame išsamesnius savybių aprašymus bei būtiną informaciją – brūkšninius kodus, pagaminimo vietą (Taivanas). Nexus pateikia ir nepriklausomo SGS testavimų instituto rezultatus, kurie rodo, kad TDD-9000 sugeba kai kurių komponentų temperatūrą sumažinti beveik 17 laipsnių Celsijaus. Nuplėšus vieną iš šoninių lipdukų, galime išimti plastikinį kevalą, kuriame ir patalpintas aušintuvas. Puiku tai, kad kitoje pusėje yra parengtas paprastas būdas nuplėšti dalį pakuotės ir taip išimti TDD-9000.
Dizainas ir veikimas Šiam Nexus aušintuvui nereikia elektros energijos, todėl komplekte jokių papildomų priedų neradome. Visas aušintuvas yra juodos spalvos, vienintelė detalė – Nexus logotipas kairiajame apatiniame kampe. Išorinė aušintuvo medžiaga yra pagaminta iš aksomo, o ši medžiaga yra ypač maloni liesti. Viduje – svarbiausias aušintuvo komponentas – skysta želė, perimanti šilumą iš nešiojamojo kompiuterio. Gamintojo nurodymu, siekiant geriausio našumo, aušintuvą reikėtų pakratyti kas 20 minučių, o akivaizdžius temperatūros pokyčius galime pastebėti praėjus 10 min nuo kompiuterio uždėjimo ant TDD-9000.
Aušintuvo plotis siekia 40 cm, ilgis – 29 centimetrus, o svoris – lygiai 500 gramų. Nepaisant to, ar paviršius uždengs visą kompiuterio apatinę dalį, ar ne, TDD-9000 yra suderinamas net ir su labai didelės įstrižainės ekraną turinčiais modeliais. Dėl skystos konsistencijos TDD-9000 yra labai lengvai sulankstomas, todėl neužims daug vietos krepšyje. Jei produktas yra naudojamas su nedidelių matmenų nešiojamaisiais, likusi dalis gali būti naudojama kaip atrama rankoms. Įdomu, ar galima TDD-9000 pritaikyti ir pernelyg karštos arbatos ar kavos puodelio atvėsinimui?:)
Naujausi komentarai