Pirmieji AMD Llano APU pavyzdžiai pasirodys netrukus

Šiuo metu JAV, San Franciske vykstančioje tarptautinėje Solid-State Circuits konferencijoje AMD atskleidė daugiau informacijos apie artėjantį savo pirmąjį Fusion lustą, kuris dar žinomas Llano APU vardu.

Antras pagal dydį lustų gamintojas pasaulyje patvirtino, kad Llano APU pasirodys dar pirmoje kitų metų pusėje kaip Sabine nešiojamųjų kompiuterių ir Lynx vidutinės klasės stalinių kompiuterių platformų dalis. Kaip žinia, Llano bus pagrįstas 32nm technologiniu procesu, turės keturis branduolius, o jo didžiausia išskirtinė ypatybė – integruotas DirectX 11 API palaikantis grafinis lustas.

AMD nepagailėjo informacijos apie naująjį gaminį. Pranešta ir tai, kad centrinis procesorius turės integruotą DDR3 darbinės atminties kontrolerį ir nors nepalaikys L3 spartinančiosios atminties, tačiau turės 4MB antrojo lygmens, kas reiškia 1MB per branduolį. Numatomas energijos suvartojimas sieks nuo 2.5W iki 25W. Produktas taip pat naudos naują energijos vartojimo technologiją, kuri išjungs nenaudojamus branduolius, kai nebus apkrovos, taip sumažinant energijos sąnaudas.

AMD planuoja, kad pirmieji Llano inžinieriniai pavyzdžiai pasirodys dar šių metų pirmojoje pusėje, kai ankščiau tai buvo planuota antrajai šių metų pusei. Tikėtina, kad šie APU procesoriai pasirodys dar pirmoje kitų metų pusėje.