„Nokia“ ruošia „Android“ telefoną
Nors oficialiai „Nokia“ visada buvo nusiteikusi prieš „Google Android“ ir dabar daugiausiai naudoja „Windows Phone“ operacinę sistemą, pasklido gandas, kad visgi „Nokia“ nusprendė gaminti pigų „Android“ varomą įrenginį. Manoma, kad jau kuris laikas kompanija ne tik bandė „Android“, bet ir jau turi sukūrusi specialią versiją pritaikytą pigiems savo telefonams.
Jeigu bus išleistas, šis telefonas turėtų gauti „Nomandy“ vardą. Šį telefoną „Nokia“ norėtų pardavinėti besivystančiose rinkose, tokiose kaip Kinija ar Indija, kur dabar pardavinėjami „Asha“ telefonai . „Nomandy“ dėka, kompanija tikisi suvilioti jaunus pirkėjus, kuriems labai svarbu naudotis populiariausiomis programėlėmis, ką mums ir siūlo „Android“.
Kita medalio pusė ta, kad šis telefonas gali ir neišvysti dienos šviesos, dėl to jok „Nokia“ 2014m. pirmąjį ketvirtį perima „Microsoft“, o jie tikrai nenusipirko kompanijos tam, kad pardavinėtų įrenginius su konkurentų operacinę sistema. Tad net šiam telefonui išvydus dienos šviesą, tikėtina, kad tai bus ir paskutinis „Android“ telefonas iš „Nokia“.
Naujausi komentarai