Įsigyti „OnePlus 2“ trokšta daugiau nei du milijonai žmonių

„OnePlus“ į  išmaniųjų telefonų rinką įskriejo dideliu greičiu ir su rinkos senbuviais kovoja pateikdami labai viliojančius produktus. Vos prieš savaitę anonsuotas „OnePlus 2“ išmanusis telefonas jau sulaukė 2.6 mln. rezervacijų.

„OnePlus“ naudoja įdomią taktiką. Norintiems įsigyti jų išmanųjį telefoną neužtenka papurtyti piniginę, bet reikia ir jį užsirezervuoti bei gauti pakvietimą.  Taip pirkėjas pasijaučia išskirtinis, nes ne kiekvienas vos užsigeidęs gali gauti „OnePlus 2“. Vos per savaitę skaičius norinčiųjų įsigyti šį telefoną pasiekė net 2.6 mln.

„OnePlus 2“ turės 5.5 colių 1080p raiškos ekraną, „Snapdragon 810“ lustą, 4 GB operatyvios atminties, 3300 mAh bateriją, 13 megapikselių kamerą, o visa tai bus sutalpinta į metalinį korpusą. Šio žaisliuko kaina suksis apie 330 USD ribą, kas yra labai pigu tokių specifikacijų telefonui.