„AMD Radeon M400“ serija pasirodys balandį
„Lenovo“ pranešė, kad balandį išleis du „YOGA“ nešiojamus kompiuterius turinčius „Radeon M400“ serijos grafikos adapterius. Spaudos pranešime jokių specifikacijų apie įmontuotus grafikos spartintuvus nepateikiama, tad lieka tik spekuliacijos ar tai gali būti „Polaris“ architektūros atstovai.
Vienas iš kompiuterių, „YOGA 510-14ISK“ turės „Radeon R5 M430“ vaizdo plokštę su 2 GB nuosavos atminties. Kitas, „YOGA 510-15ISK“ kompiuteris gaus „Radeon R9 M460“ grafikos spartintuvą taip pat su 2 GB atminties.
Pagrindinis klausimas ar tai gali būti „Polaris“ architektūros vaizdo plokštes? Vieni tiki, kad gali, kiti kad ne, bet žiūrint į istoriją kompanijos pirma pristato staliniams kompiuteriams skirtas vaizdo plokštes su nauja architektūra, o tik po to jos randą kelią į nešiojamus kompiuterius. Todėl didelė tikimybė, kad „Radeon M400“ serija bus sudaryta iš pervadintų produktų. Kaip bus iš tiesų pamatysime jau neužilgo.
Naujausi komentarai