RTX 5070 išleidimas Švedijoje neįvyks
Vienas didžiausių Švedijos mažmenininkų „Inet.se“ patvirtino, kad „GeForce RTX 5070“ atsargų visiškai nėra. Mažmeninės prekybos įmonė neturės RTX 5070 vaizdo plokščių, kurias galėtų parduoti išleidimo metu. Kitaip tariant, Švedijoje RTX 5070 išleidimas neįvyks, nes tiesiog nebus ką parduoti.
„NVIDIA GeForce RTX 5070“ išleidimas jau buvo nukeltas iš vasario pabaigos į kovo pradžią. NVIDIA taip ir nepaaiškino, kodėl data buvo perkelta, tačiau neoficiali informacija rodė, kad bendrovė turėjo problemų su ROPs dingimu aukštesnės klasės modeliuose. Galbūt tos pačios problemos kamuoja ir RTX 5070.
„Inet.se“ yra didelis mažmenininkas, dalyvavęs visuose ankstesniuose pristatymuose, įskaitant RTX 5090, 5080 ir 5070 Ti. Įmonė taip pat siūlo išankstinius RTX 50 nešiojamųjų kompiuterių užsakymus, apie kuriuos buvo paskelbta praėjusią savaitę.
kaip tai nera 5070 tiekimo, negi negirdejot. Uz 499 usd parsisiunti software, ijungi MFGx4 ir viskas vuolia. Eina kadrai