Ar antivirusinė programa vis dar gali būti aktuali? „Norton 360 Deluxe“ apžvalga

Intro

Prieš dvidešimt metų antivirusinė programa buvo neatsiejama kiekvieno kompiuterio dalis. Šiais laikais jų populiarumas yra stipriai sumenkęs. Labiausiai prie to prisidėjo tai, jog daugumai pakanka ir kartu su operacine sistema įdiegiamo „Windows Defender“ apsaugos paketo.

Geriausiai žinomos antivirusinių kompanijų gamintojos jau gyvuoja po trisdešimt ar net keturiasdešimt metų ir yra sukaupusios daug patirties, kaip prisitaikyti prie besikeičiančių vartotojų lūkesčių. Viena tokių kompanijų yra „Norton“, kuri mums pasiūlė išbandyti savąją „Norton 360 Deluxe“.

4 Komentarai

  1. Raijmiss parašė:

    Kartais ne su Norton antivirusine galimejo kasti valiuta? :DDDDDDDDDD

  2. adex parašė:

    pamenu buvo man sita pirma antivirusine irase, kol pats dar nemokejau su kompu elgtis, tai tiek uzp*sus buvo, jog buvo baisiau uz virusus. tas pc ir taip vos gyvas buvo, tai antivirusine galutine dusino 😀 tai crackintus zaidimus sugadindavo tai cytus kokius istrindavo. ir istrinti jos pamenu taip paprastai nejo, teko windows perrasyti, kad sis blogis isnyktu 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.