„Piixl’s Jetpack“: kompiuteris traukiasi iš vaizdo

 „Piixl's Jetpack“ PC slėpsis už televizoriaus, šios sistemos storis siekia vos 2,5 colio. Nepaisant savo plonumo, „Jetpack“ savyje galės talpinti dviejų aukštų  „Nvidia GeForce GTX 780“ vaizdo plokštę ir spartintą „Intel Core i7“ procesorių. Šis sprendimas numatomas kaip atvira sistema, kurioje bus galima keisti komponentus.

„Piixl's Jetpack“ PC bus suderinimas su „Steam“, „Windows“, „Linux“ operacinėmis sistemomis. „Piixl's Jetpack“  pasirodymas numatomas šiandien, t.y. 2014 m. sausio 1 d., sistemos kaina sieks apie 1000 JAV dolerių.

3 Komentarai

  1. Atavar parašė:

    Ausu kaistukai komplekte, ar pirkti atskirai idomu 🙂

  2. zirnis parašė:

    neveltui pavadinimas – Jetpack 😀

  3. itsunoshiyuga parašė:

    hmm. idomu koki sprendima prieme procesoriaus ausinimui ir maitimo blokui. o pagal nuotraukas tai garsas panasus turetu buti kaip serverio kokio. Atavar labai teisingai pakomentavo. 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.