68% JAV interneto naudotojų gali naudotis tik 4Mbps internetu

Kaip praneša FCC, Jungtinėse Amerikos Valstijose net 68 procentai plačiajuostį internetą naudojančių interneto vartotojų gali naudotis tik 4Mbps ar lėtesniu interneto ryšiu. O tai, pripažinkime, gana lėta interneto jungtis.

Kaip rašoma atskaitoje, 58% namų ūkių naudojasi maksimaliai negreitesniu nei 3Mbps interneto ryšiu, nors tuo tarpu tik 30% interneto naudotojų gali turėti interneto ryšį, kuris leis duomenis parsisiųsti greitesniu nei 6Mbps greičiu.

Žinoma, Jungtinės Amerikos Valstijos yra didžiulės ir plačiajuosčio tinklo tiekėjams nėra naudinga pasiūlyti didelės spartos linijas ar jas atnaujinti regionuose, kur nėra daug vartotojų ir nebus naudos. Šalyse, kur žmonių tankumas didesnis, kaip Japonijoje, yra kitaip. Tai parodo paprasti skaičiai – vos 32 žmonės kvadratiniam kilometrui Jungtinėse Amerikos Valstijose, kuri pagal šį rodiklį yra 178 vietoje, o Japonijoje net 337 žmonės kvadratiniam kilometrui.

Verta pastebėti, kad ataskaitoje buvo apžvelgiami tik tie tinklai, kurie buvo pasirinkti interneto vartotojų, o ne tie, kurie yra prieinami jų vietovėje. Tai reiškia, kad galbūt teoriškai ir yra galimybė rinktis spartesnį internetą, tačiau tiekėjai, kuruos pasirinko vartotojai, spartesnės alternatyvos šiuo metu nesiūlo. Galime priminti, kad JAV plačiajuosčiu tinklas gali vadintis tada, kai leidžia duomenis atsisiųsti bent jau 4Mbps greičiu, o išsiųsti – 1Mbps greičiu. Tiesa, kaip matome, realybė yra kiek kitokia.

5 Komentarai

 1. Rycka_BL parašė:

  Tai kad ar jankiam daugiau reik? Vistiek jie daugiau/mazhiau viska perka uzh $ tai pirataut ner reikalo, o tada ner reikalo ir greichiau kazhka pumpuotis. 🙂 Nebent yra ishimchiu, bet tada verta ir palaukt. 😉

 2. SB parašė:

  Man internetas greitas ir geriems dalykams reikalingas. Pavyzdžiui, NBA varžybas žiūrėt, 5Mbps į užsienį. Moku mėnesinį mokestį ir matau visas varžybas.

 3. ZigZag parašė:

  SB, taip reikalingas ir geriems dalykams. Tačiau pvz lietuvių sakyčiau kokie 90%, jei ne daugiau greitą internetą naudoja būtent piratavimui 🙂

 4. developeris parašė:

  as darbui greita interneta naudoju 🙂 siunciu ir uploadinu daug legaliu dalyku, daznai tenka kelt ar siust kazka is serverio ir t.t. Taip pat patinka ziureti HD video nete, tarkim youtube ir t.t. 🙂 Bet labiausiai nekenciu kai reikia kazka sukelt ar parsiust is servo, o tu sedi kaip durnelis ir ziuri… 🙂

 5. pushaz parašė:

  zigzag – man pvz pirmiausia netas yra del futbolo,geros kokybes transliacijai reikia gero neto (kaip SB del kases)..paskui visa kita.Antra,kodel gi nepasijungus greito neto,kai jis lt kainuoja tikrai nedaug (ko negaliu pasakyt apie save – esu ne lt,tad moku pakankamai daug)?Zmones jau pakankamai ispruso,kad naudotu neta daug didesniam ir ivairesniam kiekiui dalyku nei tu sakai..Ir tas piratavimas kitur del letesnio neto yra tikrai nemazesnis,patikek.Amerikos tokia infrastruktura (kaip ir Rusijos) – didele salis,ner ko net lygint su Lt,mazesnej saly daug lengviau geresne neto infrastruktura padaryt.Norint,ten galima tikrai gera neta pasikurt,brangesnis bus zinoma,bet imant procentaliai,amerikonams netas tai darbo priemone,tad ir ju greiciu turbut jiems pakanka.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.