Gecube taip pat pristatė HD 3850 AGP versiją

Tiesa pasakius nežinia, ar ir daugiau kompanijų ryžis tokiam žingsniui, tačiau turime jau tokias tris. O jos skiriasi tuo, kad į rinką išleido HD3850 vaizdo plokštę, kuri ne kaip įrastai jungiame per PCI-Express sąsają, tačiau jau savo atgyvenusią AGP jungtį.

Žinoma, kažko stebuklingo galime ir nesitikėti. Kaip ir kiekvienoje HD3850, vaizdo atmintis su grafikos procesoriumi "bendrauja" per 256 bitų pločio magistralę, be to vietoj 256 MB, čia įdiegta 512 MB GDDR3 darbinės atminties . Kaip ir kiekvienoje HD38xx serijos vaizdo plokštėje, čia matysime naujausias technologijas kaip kad Shader Model 4.0 ar DirectX 10.1.

Galime paminėt dar ir tai, kad šis vaizdo posistemis turi 320 „stream“ procesorių, bei yra pagamintas 55nm techninio proceso pagrindu. Plokštės pagamintos pagal minėtąjį techprocesą vartoja žymiai mažiau energijos bei kainuoja pigiau. Taigi, šis gaminys turėtų tapti ypač geru pirkiniu tiems, kas vis dar motininėje plokštėje turi AGP jungtį ir norėtų gaminio, kuris pasižymėtu geru kainos/kokybės santykiu.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.