Microsoft vis dar siekia Yahoo

Microsoft vadovaujantis pareigūnas, Styvas Balmeris (Steve Ballmer), pasakė auditorijai CeBIT parodoje, kad MS vis dar domisi Yahoo įsigijimu, tačiau nenurodė, kada galėtų tai įvykti ir kada esamus Yahoo vadovus pašalintų iš esamų postų. Priminsime, kad bendrovės vadovų taryba atmetė pradinį Microsoft 44,6 milijardų JAV dolerių vertės pasiūlymą.

Vietoj to, S. Balmeris paminėjo, kad sandėris tarp kompanijų vis dar turi didžiulę vertę ir kompanija tiki, kad tarp dvejų įmonių galima rasti kompromisą, kuris leistų sandėriui judėti į priekį. Klausimas yra, ar Microsoft vis dar bandys siekti įsigyti kontrolinį Yahoo akcijų paketą ir taip sujungti kompanijas ir galbūt mėgins kelti kainą? Kol kas jokių kompromisų nėra pasiekta.

Viskas vyksta dėl to, kad Yahoo įnirtingai bando konkuruoti su gigantu Google interneto reklamos sferoje. Microsoft ir Yahoo jėgų sujungimas leistų šioms dvejoms kompanijos daug efektyviau konkuruoti su vienvaldžiu lyderiu.

Nedraugiškas valdžios perėmimas ties Yahoo tikrai nesukurtų harmonijos tarp kompanijos personalo. Beje, MS pasiūlyta kaina Vasario 1 dieną Yahoo vadovybei jau krito keletu milijardų dolerių, kai kompanijos akcijos staigiai krito nuo pasiūlymo pateikimo.

Atrodo, kad vyks savotiška kova, jei nei viena iš pusių nepajudės iš savos pozicijos. Stengsimės pranešti jums visas naujienas, nes čia darosi labai „karšta“ ir įdomu.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.