Motrola pristato RAZR2 V8 Luxury Edition mobilųjį telefoną

Užvakar vienas iš didžiausių pasaulyje mobiliųjų telefonų ir kitų telekomunikacijos priemonių gamintojų, Amerikos kompanija „Motorola“ pristatė „RAZR2 V8“ telefono variantą žmonėm norintiems daugiau prabangos – „Luxury Edition“.

Naujojo „V8 Luxury Edition“ telefono korpusas bus pagamintas iš 18 ir 24 karatų aukso plokščių ir turės safyro kristalo stiklinį ekraną. Galinė telefono dalis bus padengta itin švelnia, tačiau patvaria oda, kuri turės gyvatės odos „ornamentų“ akcentą.

Kaip ir originalusis „V8“ telefonas, „Luxury Edition“ turės lietimui jautrią klaviatūrą (nepainiokite to su „touchscreen“ technologija pagrįstu telefono valdymu, kurį turi „Apple iPhone“ ar „LG Prada“ mobilieji), 256 tūkstančių spalvų QVGA (240×320) raiškos ekranus (priekinis ir galinis, atlenkiamas) bei integruotą 2.0 megapikselių fotokamerą su filmavimo galimybe. „Luxury Edition“ telefono pakuotėje rasime ir „H680“ laisvų rankų įrangą, veikiančią Bluetooth 2.0 EDR technologijos pagrindu ir turinčią panašius aukso fragmentus kaip ir pats telefonas.

Kaip teigia „Motorola“ telefono išleidimas ribotais kiekiais, planuojamas šventiniam sezonui, kažkur ketvirtajame šių metų ketvirtyje. Įrenginio kaina kol kas nežinoma.

Na, o kaip jūs – ar norėtumėte po kalėdine eglute rasti tokį prabangų daikčiuką?


Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.