Pasiruoškime Microsoft parduotuvių tinklui

Microsoft korporacija oficialiai pranešė, kad atidarys nuosavą parduotuvių tinklą. Tai daroma nepaisant to, kad pasaulį krečia ekonominis nuosmukis, dėl kurio jau ir taip kentėjo nemaža dalis mažmenininkų. Tiesa, Microsoft tikina, kad čia visai kitas atvejis, o naujo savo padalinio vadovu paskyrė Davidą Porterį (David Porter), kuris 25 metus dirbo Wal-Mart, o nuo 2007 užsiima Dreamworks gaminių pardavimu, rašo AP.

Pasak kompanijos, nuo šiol D. Porteris turi keletą užduočių – nustatyti parduotuvių atidarymo datą, parinkti joms tinkamas vietas bei užsiimti jų vizualiniu įgyvendinimu. Teigiama, kad Microsoft parduotuvėse bus galima įsigyti kompanijos programinės įrangos bei kitų gaminių, kaip Xbox 360 žaidimų kompiuterių ar Zune grotuvų.

Dažnas analitikas sukluso ir tai pavadinimo atsaku į Apple veiksmus. Apple yra pareiškusi, kad didelę dalį jos sėkmės lėmė nuosavas parduotuvių tinklas, kuriame parduodama nemažai kompanijos įrangos. Microsoft nekomentuoja tokių lyginimų ir sako, kad šis parduotuvių tinklas vartotojams tiesiog leis lengviau nuspręsti ką pirkti.

9 Komentarai

 1. jtd parašė:

  jau isivaizduoju parduotuve kurioje yra tik w7,zune ir pora xbox 🙂

 2. crooked parašė:

  na bent jau tikriausiai neprasys uz kuprine 700lt su MS logo kaip, kad apple (:

 3. arturas173 parašė:

  O tu labai nori nesioti kuprine su MS logo? 😀

 4. ligonis parašė:

  man atrodo, kad zmogus norejo pabrezti apple kainas 🙂

  o rimtai, ka ten galima bus isigyt? neprekiaus gi jie kitu firmu gaminiais. dar gal keli notebookai ar pc bus. O_o

 5. PauliusBa parašė:

  Bus Microsoft periferijos (klavu, pelIu) dar turbut.

 6. Nerijuz-2BIG4U parašė:

  Apple parduotuviu sekme tame jog zmones ateje isbando, namuose juk ne kiekvienas gali hachintosha isidiegti. MS parduotuve, na nzn didele sekme nekvepia.

 7. 3ulik parašė:

  Nebežino ką daryt, bėga paskui Apple, su didžiausiu daunu priešakyje Ballmeriu ;D

 8. jtd parašė:

  o tas ballmeris 100 kart uz tave protingesnis

 9. fregis parašė:

  is kitos puses paziurejus gerai 😉 bus nauju parduotuviu, zmonems darbo bus, kol yrengs jas, poto dar darbuotojai. Jie gaus pinigus kuriuos isleis kitur, kiti is tu pinigu gaus atlyginima ir gal ateis y microsofto parduotuve nusipirkti ko 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.